ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងសិលាផ្សព្វផ្សាយផែនការ សកម្មភាពរបស់ក្រុមការងារ យុវជនគណបក្ស នៃគណៈកម្មាធិការ គណបក្សក្រសួងដែនដី នគររូបនីយកម្ម និងសំណង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហែម សុវត្ថិ អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំមុនប្រតិបត្តិការ របស់គណៈកម្មការចំពោះកិច្ច ជាមួយគណៈបញ្ជាការឯកភាព រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហែម សុវត្ថិ អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ប្រកាសសមាសភាព គណៈកម្មការចំពោះកិច្ច ដើម្បីបង្រ្កាបបទល្មើស ឆបោកតាមប្រព័ន្ធអនឡាញ នៅតាមបណ្តារាជធានី-ខេត្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានគណៈកម្មការចំពោះកិច្ច បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មការចំពោះកិច្ច និងគណៈបញ្ជាការឯកភាព រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
លោកឧត្ដមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី បានអញ្ចើចុះត្រួតពិនិត្យឃ្លាំងអាវុធគ្រាប់ និងយានយន្ត របស់ស្នងការដ្ឋានសម្ភារបច្ចេកទេស នៅមជ្ឈមណ្ឌលហ្វឹកហ្វឺន កងរាជអាវុធហត្ថភ្នំជុំសែនរីករាយ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម ផ្តាំផ្ញើដល់ចៅសង្កាត់ទាំង៤ និងក្រុមការងារទាំងអស់ ខិតខំបំរើសេវា ជូនប្រជាពលរដ្ឋ ឲ្យបានល្អ និងអស់ពីចិត្តពីថ្លើម អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជើញប្រារព្ធពីធីបួងសួង សូមសេចក្ដីសុខសប្បាយ ដល់ថ្នាក់ដឹកនាំ និងប្រជាពលរដ្ឋ ទូទាំងខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ បានអញ្ចើញជួបប្រជុំពិភាក្សាកាងារ ជាមួយ ក្រុមហ៊ុនទីប្រឹក្សាបច្ចេកទេស Nippon Koei & Oriental Consultants Global JV ស្តីពីទិដ្ឋភាព បច្ចេកទេសលំអិត នៃការសាងសង់ ចំណតផែកុងតឺន័រ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មការរៀបចំពិធី អបអរសាទរខួបកំណើតនគរបាល នៅបណ្ឌិត្យសភានគរបាលកម្ពុជា អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី អញ្ជើញចូលរួមជំនួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយទីប្រឹក្សារដ្ឋមន្ត្រី ក្រសួងកិច្ចការសាសនា នៃព្រះរាជាណាចក្រ អារ៉ាប៊ីសាអូឌីត អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ឆមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ត របស់សាខាសមាគមនារីកម្ពុជា ដើម្បីសន្តិភាព និងអភិវឌ្ឍន៍ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញបើកយុទ្ធនាការ ចាក់វ៉ាក់សាំង ការពារជម្ងឺសត្វពាហនៈ ជូនពលរដ្ឋ ទូទាំងខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជើញចុះពិនិត្យផ្លូវនៅក្នុងផ្សារ និងជុំវិញផ្សារ តាខ្មៅចាស់ ព្រមទាំងសំណេះសំណាល សាកសួរសុខទុក្ខ ជាមួយអាជីវករ កំពុងលក់ដូរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី សម្ពោធបង្គោលផ្លាកឈ្មោះផ្លូវ មហាវិថី សុី ជីនពីង ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្ដម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ស៊ុន ចាន់ថុល អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំ សាមញ្ញលើកទី២ របស់ក្រុមប្រឹក្សារាជធានីភ្នំពេញ អាណត្តិទី៤ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ម៉ប់ សារិន ប្រធានក្រុមប្រឹក្សារាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុខ សំបូរ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធី បើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពី នីតិវិធីស៊ើបអង្កេត ករណីជួញដូរមនុស្សគ្រប់ទម្រង់ និងការកំណត់អត្តសញ្ញាណជនរងគ្រោះ ដល់មន្ត្រីនគរបាលជំនាញ នៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពិភាក្សាការងារពាក់ព័ន្ធ ការដឹកនាំការងារជំនាញ និងរបៀបរបបការងារ នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹទ្ធសភា បានអញ្ជើញចូលរួមសំណេះសំណាល ជាមួយ និស្សិតជ័យលាភី អាហារូបករណ៍ បន្តការសិក្សា នៅប្រទេសម៉ាឡេស៊ី ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តមបណ្ឌិត អូស្មាន ហាស្សាន់ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានដាក់បទបញ្ជា យ៉ាងម៉ឺងម៉ាត់ ដល់កងកម្លាំងមានសមត្ថកិច្ច ត្រូវធ្វើតេស រកសារធាតុញៀន និងជាតិអាកុល លើអ្នកដែលបង្កគ្រោះថ្នាក់ចរាចរណ៍ នៅភូមិសាស្ត្រខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបញ្ចុះបឋមសិលា សាងសង់សារមន្ទី សម្តេចព្រះព្រហ្មរតនមុនី ពិន សែម នៅក្រុងសៀមរាប អានបន្ត