ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញសំណេះសំណាល ជាមួយកងកម្លាំង នគរបាលការពារព្រំដែនទឹក និងអង្គភាពលម្ហរសមុទ្រ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ចុះពិនិត្យការ រំដោះទឹក និងពង្វាងទឹកចេញពីរាជធានីភ្នំពេញ និងខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានស្វាគមន៍អបអរសាទរ ខេត្តព្រះសីហនុ ទទួលបានជ័យលាភីជាខេត្ត បញ្ចប់ការបន្ទោបង់ ពាសវាលពាសកាល (ODF) អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូខេត្ត អញ្ជើញដាក់កម្រងផ្កា គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ នៅមហាចេតិយតំបន់ ប្រវត្តិសាស្ត្រយោធាតេជោកោះថ្ម X-16 ស្ថិតក្នុងស្រុកមេមត់ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផល កិច្ចប្រតិបត្តិការ រក្សាសន្តិសុខសង្គម ការងារនគរបាល និងសមាគមន៍ប្រចាំខែឧសភា-ឆមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ដ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ចើញអមដំណើរសម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ចុះពិនិត្យការរំដោះទឹក និងពង្វាងទឹកចេញពីរាជធានីភ្នំពេញ និងខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា ម៉ៅ ចំណាន ប្រធានសមាគមសិល្បករខ្មែរ អំពាវនាវ ៧ចំណុចដល់សិល្បករ ជុំវិញបញ្ហាមរោគអេដ៍-ជំងឺអេដស៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីប្រកាសចូលកាន់តំណែង ក្រុមប្រឹក្សាខណ្ឌសែនសុខ អាណត្តិទី៤ នៅសាលាខណ្ឌសែនសុខ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីប្រកាសចូលកាន់តំណែង ក្រុមប្រឹក្សាស្រុកស្ទឹងត្រង់ អាណត្តិទី៤ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការរង កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំអង្គប្រជុំ អន្តរក្រសួងត្រួតពិនិត្យ ប្រគល់ទទួល អគារ និងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ មួយចំនួន នៅបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុខ សំបូរ បានអញ្ចើញចូលរួមអមជាមួយ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី ទទួលជួបពិភាក្សាការងារ ជាមួយគណៈប្រតិភូឥណ្ឌូនេស៊ី នៅអគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ជើញចូលរួមអមដំណើរ ឯកឧត្ដម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបិទវគ្គ និស្សិតនាយទាហាន ទ័ពជើងគោកជំនាន់ទី១២ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងពិធី បើកដេញថ្លៃគម្រោង មូលនិធិអភិវឌ្ឍន៍សង្កាត់ ឆ្នាំ២០២៤ ក្នុងមូលដ្ឋានខណ្ឌសែនសុខ នៅសាលាខណ្ឌសែនសុខ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រគល់សញ្ញាបត្រ ជូនដល់និស្សិតជ័យលាភី នៃសាកលវិទ្យាល័យលីមកុកវីង ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រគល់សញ្ញាបត្រជូនដល់ និស្សិត នៃសាកលវិទ្យាល័យ លីមកុងវីង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានធ្វើការផ្សព្វផ្សាយ និងដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ នូវគោលការណ៍ប្រតិបត្តិស្តង់ដា (SOP) ឆ្ពោះទៅរកប្រព័ន្ធការងារ បែបឌីជីថល សម្រាប់អាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី ប្រកាសចូលកាន់តំណែង ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តកំពង់ស្ពឺ អាណត្តិទី៤ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី ហ៊ុន ម៉ានី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញចូលរួមសិក្ខាសាលា ស្តីពី កម្មវិធីកែទម្រង់ ការគ្រប់គ្រងហិរញ្ញវត្ថុសាធារណៈ នៅសណ្ឋាគារសុខាភ្នំពេញ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យ និងពង្រឹងលើការងារជំនាញ មួយចំនួន នៅស្នងការដ្នាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មាធិការ កែទម្រង់រដ្ឋបាលសាធារណៈ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត