ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី បិទវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ឆ្នាំ២០២៣ និងបន្តបើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ឆ្នាំ២០២៤ របស់សាលាភូមិន្ទរដ្ឋបាល ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទការប្រឡង សូធ្យលើកទី៣១ និងការសូធ្យចាំមាត់ លើកទី៥ គម្ពីរអាល់គួរ អានុលការីម ថ្នាក់ជាតិ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញដាក់កម្រងផ្កា គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព លោក ពេញ ហន សមាជិកក្រុមប្រឹក្សា ស្រុកកោះសូទិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឌី វិជ្ជា និងលោកជំទាវ ហ៊ុន ម៉ាណា អញ្ជើញប្រគល់អំណោយផ្ទះទេវតា ១ខ្នង ជូនពលរដ្ឋខ្វះខាតជីវភាព ១គ្រួសារ នៅខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានក្រុមការងារចុះជួយមូលដ្ឋានខណ្ឌមានជ័យ បានអញ្ចើញចូលរួមគោរព វិញាណក្ខនសព លោក ងិន ធីរ៉ូ ចៅសង្កាត់ព្រែកប្រា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការរង កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស បានអញ្ចើញអមដំណើរឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា ចុះពិនិត្យទីតាំងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ នៅតំបន់ប្រវត្តិសាស្ត្រ យោធាតេជោកោះថ្មអ៉ិច១៦ អានបន្ត
សម្តេចអគ្កមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន និងសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ចូលក្រាបថ្វាយបង្គំគាល់ ព្រះករុណា ព្រះបាទ សម្ដេចព្រះនរោត្តម សីហមុនី នៅព្រះបរមរាជវាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញដឹកនាំមន្ត្រីជំនាញពាក់ព័ន្ធ ចុះត្រួតពិនិត្យទីតាំងស្នើសុំ សាងសង់រោងចក្រ ផលិតគ្រឿងបង្គុំសូឡា នៅក្នុងស្រុកស្ទឹងហាវ អានបន្ត
ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរ នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ចុះជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់ សម្ដេចធិបតី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ឧបត្ថម្ភដល់កងកម្លាំង នៅទិសយោធភូមិភាគទី៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជេីញចូលរួម ប្រគល់ផ្ទះមនុស្សធម៌ខេត្ដ ប្រគល់ដល់ ជនក្រក្រីឈ្មោះ ប៊ន់ សេងងួន មានជីវភាពលំបាកខ្លាំង រស់នៅឃុំអង្គរបាន ស្រុកកងមាស អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីចែកវិញ្ញាបនបត្រ សម្គាល់អចលនវត្ថុ ជូនប្រជាពលរដ្ឋ ចំនួន ៤,៩៥១បណ្ណ នៅក្នុងស្រុកពញាឮ ខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា ម៉ៅ ចំណាន គិត ម៉េង ប្រធានសមាគមសិល្បករខ្មែរ បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ក្រុមប្រឹក្សាភិបាល និងគណៈកម្មការប្រតិបត្តិ ដើម្បីពិភាក្សា លើរបៀបវារៈមួយចំនួន អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី បុណ្យទក្ខិណានុប្បទាន ខួបគម្រប់ ៧ថ្ងៃ ដើម្បីឧទ្ទិសកុសល ជូនវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឧបាសិកា តឹក ណៃជាង នៅក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ជើញប្រគល់ប័ណ្ណសរសើរ លិខិតសរសើរ ក្នុងពិធីផ្សព្វផ្សាយ ការអនុវត្តគោលនយោបាយ ភូមិ ឃុំ សង្កាត់ មានសុវត្ថិភាព ជូនដល់ក្រុង ស្រុក អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រកាស ចូលកាន់តំណែង ក្រុមប្រឹក្សារាជធានីភ្នំពេញ អាណត្តិទី៤ នៅសាលារាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកកិច្ចប្រជុំ រដ្ឋមន្រ្តីអាស៊ាន ផ្នែកវិទ្យាសាស្រ្ត បច្ចេកវិទ្យា និងនវានុវត្តន៍លើកទី២០ ក្រោមប្រធានបទ ការប្រើប្រាស់បច្ចេកវិទ្យាបញ្ញាសិប្បនិមិ្មត៖ ដំណើរទៅអនាគត អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតី បើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សា ស្តីពីការគ្រប់គ្រង ល្បែងផ្សងសំណាង និងការគ្រប់គ្រង ផលប៉ះពាល់ ពីល្បែងស៊ីសង ខុសច្បាប់គ្រប់ប្រភេទ នៅខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បើកកិច្ចប្រជុំរដ្ឋមន្រ្តីអាស៊ាន ផ្នែកវិទ្យាសាស្រ្ត បច្ចេកវិទ្យា និងនវានុវត្តន៍ លើកទី២០ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសន្តិបាតបូកសរុបការងារ បោះឆ្នោតជ្រេីសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ និងការបោះឆ្នោត ជ្រើសរើសក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត ក្រុង ស្រុក អាណត្តិទី៤ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងសិក្ខាសាលា ស្តីពីការ កែសម្រួល គោលការណែនាំ ស្តីពីបែបបទ និងនីតិវិធី នៃការកំណត់អត្តសញ្ញាណជនរងគ្រោះ ដោយអំពើជួញដូរមនុស្ស ដើម្បីផ្តល់សេវាសមស្រប អានបន្ត