សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ថ្លែងអំណរគុណ លោក Tommy Kim និងក្រុមការងារចូលរួមចំណែកជួយជាស្បៀងដល់សមរភូមិជួរមុខ តាមរយៈ សមាគមនារីកម្ពុជាដើម្បីសន្តិភាពនិងអភិវឌ្ឍន៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ជា សុមេធី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងសង្គមកិច្ច និងយុវនីតិសម្បទា និងលោកជំទាវ អញ្ចើញចុះជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយ ជូនប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ចំនួន៦៥០ គ្រួសារ ដែលកំពុងស្នាក់នៅក្នុងទីសុវត្ថិភាព អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានដឹកនាំក្រុមការងារ អញ្ចើញចូលរួមរំលែកមរណទុក្ខ និងចូលបុណ្យសពឧបាសក ហែម ម៉ៅ និងសពត្រូវជាឪពុកមា របស់សម្តេចព្រះពោធិ៍វ័ង្ស ណយ ច្រឹក សម្តេចព្រះសង្ឃនាយករងទី១ ស្ថិតនៅឃុំព្រែករំដេង ស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ចើញនាំយកអំណោយរបស់សម្ដេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ចែកជូនបងប្អូនជនភៀសសឹក ចំនួន ៣០គ្រួសារ នៅក្នុងឃុំញ៉ែងញ៉ង ស្រុកត្រាំកក់ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និង លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត បាននិងកំពុងគិតគូរ យ៉ាងយកចិត្តទុកដាក់ ចំពោះយោធិន និងក្រុមគ្រួសារយោធិន អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មការរៀបចំសន្និបាត ត្រួតពិនិត្យលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៦ របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ និងលទ្ធផលការងារប្រឡងប្រណាំង អនុវត្តន៍គោលនយោបាយ ភូមិ–ឃុំ សង្កាត់មានសុវត្ថិភាព អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី ប្រធានក្រុមការងារចុះជួយមូលដ្ឋានឃុំអារក្សត្នោត និងឃុំទួលសំបួរ និងភរិយា អញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលសាកសួរសុខទុក្ខ គ្រួសារកងទ័ព និងប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ស្ថិតនៅសាលាឃុំអារក្សត្នោត ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញមកសួរសុខទក្ខយោធិន ដែលកំពុងសម្រាកព្យាបាលជំងឺ នៅមន្ទីរពេទ្យកាល់ម៉ែត្រ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី បើកការដ្ឋានសាងសង់ផ្លូវបេតុង ប្រវែង១៨៣ម៉ែត្រ ទទឹង៥ម៉ែត្រ មូលនិធិស្រុកឆ្នាំ២០២៥ ស្ថិតនៅភូមិខ្នុរដូង ឃុំជីបាល ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានដឹកនាំសហការី អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពង្រឹងការងារ រក្សាសន្តិសុខ សណ្ដាប់ធ្នាប់ សុវត្ថិភាពសង្គម និងសន្តិសុខតាមបន្ទាត់ព្រំដែន តាមរយៈប្រព័ន្ធវីដេអូហ្សូម (Zoom) អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសិក្ខាសាលាបិទបញ្ចប់ ការពិនិត្យសៀវភៅណែនាំ ស្តីពីការរៀបចំផែនការរូបវន្ត និងក្របខណ្ឌគតិយុត្ត នៅសណ្ឋាគារភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយសម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងសប្បុរសជន ផ្តល់ជូនបងប្អូនភៀសសឹក នៅមណ្ឌលសុវត្ថិភាព ស្រុកត្បែងមានជ័យ ខេត្តព្រះវិហារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អញ្ជើញប្រគល់អំណោយ និងថវិកា ជូនរដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ជា សុមេធី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងសង្គមកិច្ច និងយុវនីតិសម្បទា និងឯកអគ្គរាជទូតជប៉ុនប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ចើញជាអធិបតីពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីចុះហត្ថលេខា លើកិច្ចសន្យាផ្តល់ជំនួយឥតសំណង របស់រាជរដ្ឋាភិបាលជប៉ុន ជូនដល់ក្រសួងសង្គមកិច្ច អតីតយុទ្ធជន និងយុវនីតិសម្បទា អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា អញ្ចើញបើកកិច្ចប្រជុំ អនុវត្តគម្រោងលើកទី ១១ (the 11th PIU) នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ សមត្ថភាពលើការគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការ ចំណតផែកុងតឺន័រ នៅកំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ (ដំណាក់កាលទី ៣) អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជាម ច័ន្ទសោភ័ណ អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ ៖ យើងសូមគោរពអរគុណដឹងគុណ និងចងចាំគម្រូវីរៈភាពកងទ័ព ដ៏អង់អាចយើងជារៀងរហូត អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិតពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អគ្គស្នងការសមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា អញ្ចើញដឹកនាំចលនាដាំបន្លែបង្ការ ដើម្បីយកទៅផ្គត់ផ្គង់សមរភូមិមុខ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញសួរសុខទុក្ខ និងសំណេះសំណាលជាមួយគ្រួសារវីរៈកងទ័ព និងបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ចំនួន ៣២៤គ្រួសារ កំពុងស្នាក់នៅក្នុងបរិវេណវត្តអធ្វារ ក្នុងខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ស្ដីពីដំណើរការកែលម្អ និងលាបថ្នាំឡើងវិញ អគារធ្វើការអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជាម ច័ន្ទសោភ័ណ និងលោកជំទាវ អញ្ជើញសំណេះសំណាល និងជូនដំណើរក្រុមគ្រូពេទ្យ នៃមន្ទីរពេទ្យបង្អែកខេត្តកំពង់ស្ពឺ ដែលត្រូវបំពេញបេសកកម្មក្នុងការពិនិត្យ និងព្យាបាល ជំងឺជូនដល់កងទ័ពជួរមុខ និងជនភៀសសឹក នៅទិសខេត្តកោះកុង អានបន្ត