ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងការបរទេស និងសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងការបរទេស និងសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញបន្តចូលរួមជាមួយ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អញ្ចើញជំនួបទ្វេភាគីជាមួយឯកឧត្តម វិល័យ ឡាខាំហ្វង ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងសន្តិសុខសាធារណៈឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ចើញចូលរួមជាមួយ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ចូលរួមទស្សនាសមយុទ្ធ រវាងកម្លាំងបង្ការ ពន្លត់អគ្គិភ័យ និងសង្គ្រោះរួមគ្នា (កម្ពុជា-ឡាវ-វៀតណាម) អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ប៉ុល រតនា អនុប្រធាននាយកដ្នាននគរបាលព្រហ្មទណ្ឌ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបវាយតម្លៃ សភាពការណ៍ បទល្មើសព្រហ្មទណ្ឌ និងលទ្ធផល កិច្ចប្រតិបត្តិការបង្ការ ទប់ស្កាត់ និងបង្ក្រាប រយៈពេល៣ខែ ដើមឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ជើញទទួលដំណើរនិវត្តន៍របស់ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន បន្ទាប់ពីបានអញ្ជើញទៅចូលរួម សន្និសីទប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ នៃវេទិកាបូអាវសម្រាប់អាស៊ី នៅប្រទេសចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញទទួលដំណើរនិវត្តន៍របស់ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន បន្ទាប់ពីបានអញ្ជើញទៅ ចូលរួមសន្និសីទ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ នៃវេទិកាបូអាវសម្រាប់អាស៊ី នៅប្រទេសចិន អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ចើញចូលរួម ជាមួយ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ចូលរួមកិច្ចប្រជុំប្រចាំឆ្នាំ ថ្នាក់រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងមហាផ្ទៃ និងក្រសួងនគរបាល កម្ពុជា-ឡាវ-វៀតណាម លើកទី១ នៅប្រទេសវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ ៖ បានជម្រាបអំពី សារៈសំខាន់ នៃព័ត៌មាន នៅក្នុងជីវភាព រស់នៅប្រចាំថ្ងៃ ប្រភេទ នៃព័ត៌មានផ្សេងៗ និងការបែងចែក រវាងព័ត៌មានពិត និងព័ត៌មានក្លែងក្លាយ អានបន្ត
សម្ដេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន បានអញ្ជើញជំនួបទ្វេភាគី ជាមួយ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ហឺ វ័យទុង អនុប្រធានទី២ នៃគណៈកម្មការ យោធាមជ្ឈឹមបក្ស នៅប្រទេសចិន អានបន្ត
សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន បានអញ្ជើញជួបពិភាក្សាការងារ ជាមួយឯកឧត្តម ហ្វេង ហ្វៃ (feng fei) លេខាធិការបក្សកុម្មុយនីស្តចិន ខេត្តហៃណាន នៅប្រទេសចិន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ជូ សារុន មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានដឹកនាំប្រតិភូ អញ្ចើញគោរព វិញ្ញាណក្ខន្ធសព លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក ពេជ្រ ឈឿន ( គណៈយុទ្ធមិត្តបម្រើ កងទ័ពជំនាន់ឆ្នាំ១៩៧៨ ) ស្ថិតនៅស្រុកសំរោងទង អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម ៖ អះអាងថា គ្រួសារក្រីក្រ និងងាយរងហានិភ័យជាង ៧ម៉ឺនគ្រួសារ ត្រូវបានរាជរដ្ឋាភិបាល ផ្តល់ជូនប័ណ្ណសមធម៌ ដេីម្បីគាំពារសុខភាព និងអត្ថប្រយោជន៍ជាច្រេីនទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអមដំណើរ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អញ្ជើញទៅដល់ទីក្រុងដាណាំង ប្រទេសវៀតណាម ប្រកបដោយសុខសុវត្ថិភាព អានបន្ត
សម្ដេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន បានអញ្ជើញជួបពិភាក្សាការងារ ជាមួយលោក ចាវ ឡឺជី ប្រធានគណៈកម្មាធិការអចិន្ត្រៃយ៍ នៃសភាតំណាងប្រជាជនចិន អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញទទួលព្រះរាជដំណើរ ព្រះករុណា ព្រះបាទសម្ដេចព្រះបរមនាថនរោត្តម សីហមុនី និងហ្លួងម៉ែ ព្រះអង្គស្ដេចយាងនិវត្តន៍ ពីប្រទេសចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានអញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកមហាសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ វិស័យយុត្តិធម៌ ទូទាំងប្រទេសឆ្នាំ២០២៣ និងកំណត់ទិសដៅ ការងារជាអាទិភាពបន្ត អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញអមដំណើរ ឯកឧត្តមអភិសន្ដិបណ្ឌិត ស សុខា អញ្ជើញទៅបំពេញ ទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅប្រទេសវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងនាមក្នុងពិធីបើក វគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពី ប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយ និងការយល់ដឹង អំពីព័ត៌មាន អានបន្ត
សម្ដេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានក្រុមឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ អញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បើកសន្និសីទប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ នៃវេទិកាបូអាវ សម្រាប់អាស៊ី នៅប្រទេសចិន អានបន្ត