ក្នុងឱកាសថ្ងៃខួបកំណើត គម្រប់អាយុ១២ឆ្នាំ របស់កូនស្រី ឯកឧត្តម កើត ឆែ និងលោកជំទាវ ដែលនឹងមកដល់ នាពេលឆាប់ៗខាងមុខ បាននាំយកអំណោយមួយចំនួន ផ្តល់ក្តីស្រឡាញ់ ជូនកុមារា កុមារី អ្នកគ្រូ លោកគ្រូ នៅមជ្ឈមណ្ឌលកូលាបទី៤ នៅក្នុងខណ្ឌទួលគោក អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ជើញអមដំណើរ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើក ទិវាជាតិ វិទ្យាសាស្ត្របច្ចេកវិទ្យា និងនវានុវត្តន៍ លើកទី២ ឆ្នាំ២០២៤ នៅកោះពេជ្រ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ បើកទិវាជាតិ វិទ្យាសាស្ត្របច្ចេកវិទ្យា និងនវានុវត្តន៍ លើកទី២ ឆ្នាំ២០២៤ នៅមជ្ឈមណ្ឌលសន្និបាត កោះពេជ្រ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្ត និងប្រធានគណៈកម្មាធិការ សមាគមអតីតយុទ្ធជនកម្ពុជា ខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ របស់សមាគមអតីត យុទ្ធជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្ត និងជាប្រធានកិត្តិយស សាខាសមាគមអតីត យុទ្ធជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញដឹកនាំ កិច្ចប្រជុំបូកសរុប លទ្ធផលការងារ សមាគមអតីត យុទ្ធជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហេង វុទ្ធី សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការបក្សខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មាធិការអចិន្ត្រៃយ៍ គណបក្សខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
អំណោយរបស់លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម តាមរយៈលោកស្រី ឈាង ស្រីនាថ ប្រធានកិត្តិយសអនុសាខា សមាគមនារីកម្ពុជា ដើម្បីសន្តិភាព និងអភិវឌ្ឍន៍ស្នងការដ្ឋាន នគរបាលខេត្ដកំពង់ចាម ឧបត្ថម្ភដល់មន្ត្រីនគរបាល ចំនួន០៧ ដែលកំពុងមានជំងឺប្រចាំកាយ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់កណ្ដាល ចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ និងលោកជំទាវ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបុណ្យសព លោក សរ សុវណ្ណ សមាជិកក្រុមប្រឹក្សា ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ចើញទទួលជួបជាមួយ ប្រធានរដ្ឋសភា នៃព្រះរាជាណាចក្រថៃ ក្នុងជំនួប សម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានអនុញ្ញាតឱ្យ ឯកអគ្គរដ្ឋទូតមីយ៉ាន់ម៉ា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ ស្ថានីយប្រព្រឹត្តកម្មទឹកកខ្វក់ទី៣ ស្ថិតនៅក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអមដំណេីរ ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការស្ថានីយ ប្រព្រឹត្តកម្មទឹកកខ្វក់ទី៣ នៅក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្នសភា បានអញ្ចើញចូលរួមជាកិត្តិយស ក្នុងពិធីពិសាអាហារ ស្រាយបួស ខែរ៉ាម៉ាឌន នៃសាសនាឥស្លាម-កម្ពុជា លើកទី៨ ឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីពិសាអាហារ ស្រាយបួសខែរ៉ាម៉ាឌន នៃសាសនាឥស្លាមកម្ពុជា លើកទី៨ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញទទួលជួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយ លោកជំទាវ សារ៉ា ឌូទែរតេ អនុប្រធានាធិបតី និងជារដ្ឋមន្រ្តីអប់រំ នៃសាធារណរដ្ឋហ្វីលីពីន អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធសមិទ្ធផល មជ្ឈមណ្ឌលជាតិ នៃជនពិការតេជោសែន និងគណៈកម្មាធិការជាតិ ប៉ារ៉ាឡាំពិកកម្ពុជា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំរៀបចំផែនការ ដើម្បីចូលរួម អបអរសាទរ បុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំរោង និងរៀបចំការងារ សន្តិសុខ សណ្ដាប់ធ្នាប់ ជូនប្រជាពលរដ្ឋ ឱ្យមកលេងកំសាន្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ រៀបចំផែនការ ដើម្បីចូលរួម អបអរសាទរ បុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំរោង និងរៀបចំការងារ សន្តិសុខសណ្ដាប់ធ្នាប់ ជូនប្រជាពលរដ្ឋ ឱ្យមកលេងកំសាន្ត អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ភោធ មជ្ឈមណ្ឌលជាតិ នៃជនពិការ តេជោសែន និងគណ:កម្មាធិការជាតិ ប៉ារ៉ាឡាំពិកកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីសម្ភោធ មជ្ឈមណ្ឌលជាតិ នៃជនពិការ តេជោសែន និងគណ:កម្មាធិការជាតិ ប៉ារ៉ាឡាំពិកកម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត