ឯកឧត្តម ហួត ឈាងអន សមាជិក គណកម្មាធិការកណ្ដាល បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំបូកសរុប សកម្មភាពការងារ គណបក្សស្រុក ប្រចាំខែកុម្ភ: និងលើកទិស ដៅបន្តខែមីនា ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម វង្ស ពិសេន សមាជិក គណៈអចិន្ត្រៃ គណៈកម្មាធិការកណ្តាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីសិក្ខាសាលា បណ្ដុះបណ្ដាល គ្រូបង្គោលកម្មវិធី មនសិការពលរដ្ឋល្អ នៅអគារមជ្ឈមណ្ឌលម៉ានី រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យ លោកស្រី Ann Mills Griffiths ប្រធានសហព័ន្ធជាតិ នៃគ្រួសារ ទាហានអាមេរិកបាត់ខ្លួន នៅអាស៊ីអាគ្នេយ៍ ចូលជួបការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ទិវាវប្បធម៌ជាតិ៣មីនា លើកទី២៦ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម និងលោកស្រី បានអញ្ចើញចូលរួមប្រារព្ធពិធី ទិវាអន្តរជាតិនារី ៨មីនា ខួបទី១១៣ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលរាជធានីភ្នំពេញ និងលោកជំទាវ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ខួបលើកទី១១៣ ទិវានារីអន្តជាតិ ៨មីនា ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញមាតុភូមិនិវត្តន៍ប្រកបដោយសុវត្ថិភាព បន្ទាប់ពីចូលរួមកិច្ចប្រជុំ កំពូលពិសេសអាស៊ាន-អូស្ត្រាលី នៅប្រទេសអូស្រ្តាលី អានបន្ត
សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត អញ្ជើញមាតុភូមិនិវត្តន៍ ប្រកបដោយសុវត្ថិភាព បន្ទាប់ពីចូលរួមកិច្ចប្រជុំ កំពូលពិសេសអាស៊ាន-អូស្ត្រាលី នៅប្រទេសអូស្រ្តាលី អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញទទួលដំណើរនិវត្តន៍ របស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ជូ សារុន បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំប្រជុំក្រុមការងារ តេស្តទឹកម៉ូត្រ រកនូវសារធាតុញៀន ក្នុងបញ្ជាកាដ្ឋាន កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញទស្សនាពិធី SMOKING CEREMONY និងសារៈមន្ទីរជនជាតិដើម ប្រទេសអូស្ត្រាលី អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹទ្ធសភា បានអញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាល និងចែកកញ្ចប់ អាហារស្រោយបួស ខែរ៉ាម៉ាឌន ចំនួន២០០គ្រួសារ ស្ថិតនៅវិហារក្រឡាឡោម ក្នុងខណ្ឌជ្រោយចង្វារ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពេញអង្គ នៃកិច្ចប្រជុំកំពូលពិសេសអាស៊ាន-អូស្រ្តាលី អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានអញ្ចើញជួបជាមួយ នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃសាធារណរដ្ឋ សង្គមនិយមវៀតណាម ក្នុងជំនួបទ្វេភាគី និងពិភាក្សាការងារ នៅប្រទេសអូស្ត្រាលី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីបុណ្យបញ្ចុះខណ្ឌសីមា ពុទ្ធាភិសេក និងសម្ពោធឆ្លងសមិទ្ធផលនានា នៅក្នុងវត្តមុនីរង្សីរតនារាម ហៅវត្តម្រុំខាងជើង នៅក្រុងច្បារមន ខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ និងលោកជំទាវ យ៉េត ម៉ូលីន កើត រិទ្ធ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាអាហារសាមគ្គី ដើម្បីអបអរសាទរ ទិវាអន្តរជាតិនារី ៨មីនា ២០២៤ និងពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិ ឆ្នាំរោង អានបន្ត
ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន៖ យោធិនទាំងអស់ចំណុះ ទីចាត់ការចលនូប្បត្ថម្ភ ត្រូវគោរពអនុវត្ត វិធានការដ៏ម៉ឺងម៉ាត់ របស់រាជរដ្ឋាភិបាល ក្នុងការប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀន បើរកឃើញពាក់ព័ន្ធគ្រឿងញៀន នឹងបណ្តេញចេញពីក្របខណ្ឌ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យ និងពង្រឹងលើការងារជំនាញ មួយចំនួនរបស់ ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈកម្មការ ចំពោះកិច្ចដើម្បីបង្ក្រាប បទល្មើសឆបោកតាម ប្រព័ន្ធអនឡាញ នៅក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជួបជាមួយ ប្រធានាធិបតី នៃសាធារណរដ្ឋឥណ្ឌូណេស៊ី ក្នុងជំនួបទ្វេភាគី និងពិភាក្សាការងារ នៅប្រទេសអូស្ត្រាលី អានបន្ត