ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី នេត សាវឿន អញ្ជើញជូនដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញចូលរួម វេទិកាខ្សែក្រវាត់ និងផ្លូវ លើកទី៣ សម្រាប់កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ អន្តរជាតិ នៅទីក្រុងប៉េកាំង អានបន្ត
លោកឧត្ដមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានដឹកនាំសហការី អញ្ចើញចូលរួម ប្រារព្ធពិធីគោរព ព្រះវិញ្ញាណក្ខន្ធ ព្រះករុណាព្រះបាទ សម្ដេចព្រះនរោត្តម សីហនុ ព្រះបរមរតនកោដ្ឋ គម្របខួប១១ឆ្នាំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរេីន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញប្រារព្វពិធី គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ព្រះករុណា ព្រះបាទសម្តេច ព្រះនរោត្តម សីហនុ ព្រះបរមរតនកោដ្ឋ គម្រប់ខួប ១១ឆ្នាំ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានដឹកនាំ សមាជិក សមាជិកា រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា អញ្ជើញគោរព ព្រះវិញ្ញាណក្ខន្ធ ព្រះករុណា ព្រះបាទ សម្តេចព្រះនរោត្តម សីហនុ ព្រះបរមរតនកោដ្ឋ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ បានអញ្ជើញចូលរួមអម ជាមួយ ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី នេត សាវឿន គោរពព្រះវិញ្ញាណក្ខន្ធ រំលឹកខួប ១១ឆ្នាំ ព្រះករុណា ព្រះបាទ សម្ដេចព្រះនរោត្តម សីហនុ ព្រះបរមរតនកោដ្ឋ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី នេត សាវឿន អញ្ជើញដឹកនាំ គណៈប្រតិភូ ចូលរួមថ្វាយកម្រងផ្កា និងគោរពព្រះវិញ្ញាណក្ខន្ធ រំលឹកខួប ១១ឆ្នាំ ព្រះករុណា ព្រះបាទ សម្ដេចព្រះនរោត្តម សីហនុ ព្រះបរមរតនកោដ្ឋ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមជាមួយ ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី ស សុខា អញ្ជើញគោរព ព្រះវិញ្ញាណក្ខន្ធ ខួបគម្រប់ ១១ឆ្នាំ ព្រះករុណា សម្តេចព្រះនរោត្តម សីហនុ ព្រះបរមរតនកោដ្ឋ អានបន្ត
សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន និង សម្ដេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីបុណ្យភ្ជុំបិណ្ឌ នៅវត្តហរិរក្សជិនី (វត្តវាំងចាស់) ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកឧដុង្គ ខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ជើញដឹកនាំ វេនប្រចាំការក្រុមទី២ (ប្រចាំការ ២៤ម៉ោង លើ២៤ម៉ោង) ត្រូវនឹងថ្ងៃបុណ្យភ្ជុំបិណ្ឌប្រពៃណីជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានទទួលជួប ពិភាក្សាការងារ ជាមួយ ឯកឧត្ដម អនុរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួង នគរបាលវៀតណាម និងគណៈប្រតិភូ នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម និងក្រុមគ្រួសារ បានអញ្ចើញនាំយកចង្ហាន់ និងទេយ្យទាន ប្រគេនដល់ ព្រះសង្ឃគង់ នៅវត្ដសុវណ្ណរតនសោភណមុនី ស្ថិតក្នុងស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត លី ឆេង និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីកាន់បិណ្ឌវេនទី១៣ នៅវត្តប្រាសាទ ក្នុងសង្កាត់ពញាពន់ ខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ជើញសំណេះសំណាល ជាមួយមន្ត្រីនគរបាល និងមន្ត្រីពាក់ព័ន្ធមួយចំនួនទៀត នៅក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ជើញសំណេះសំណាល ជាមួយ មន្រ្តីរាជការ បម្រើការងារ នៅរដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ និងនិវត្តជន ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យកាន់បិណ្ឌ ភ្ជំបិណ្ឌប្រពៃណីជាតិខ្មែរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រត្ន័ ស៊្រាង បានអញ្ចើញចូលរួម ជាកិត្តិយស ក្នុងពិធីប្រកាសផ្ទេរ និងចូលកាន់ មុខតំណែងរបស់ ប្រធានសាលាដំបូងរាជធានីភ្នំពេញ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាសផ្ទេរ និងចូលកាន់មុខតំណែង ប្រធានសាលាដំបូងរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការ ក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួម ជាមួយ ឯកឧត្តមអភិសន្ដិបណ្ឌិត ស សុខា អនុញ្ញាតឱ្យ អនុរដ្ឋមន្ដ្រីក្រសួង នគរបាលវៀតណាម ចូលជួប សម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានទទួលស្វាគមន៍ គណៈប្រតិភូ ទីក្រុងស៊ិនជិន និងបានជម្រាប ពីភូមិសាស្រ្ត និងសក្តានុពល ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអនុញ្ញាតឱ្យ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯកបម្រុង លឿង តាមក្វាង ចូលជួប សម្តែងការគួរសម នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម និងភរិយា បានអមដំណេីរ ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អញ្ជើញចូលរួម ពិធីកាន់បិណ្ឌទី១៣ នៅវត្តជោតនារាមបឹងកុក និងវត្តសុទស្សនារាមជ្រោយថ្ម ក្នុងក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត