ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា បានអញ្ចើញនាំអំណោយមនុស្សធម៌របស់សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប្រធានកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ផ្តល់ជូនពលរដ្ឋរងផលប៉ះពាល់ដោយទឹកជំនន់ ចំនួន៣១ គ្រួសារ នៅក្នុងឃុំព្រែកក្របៅ ស្រុក កងមាស អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល អញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រកាស សមាសភាពប្រធានគណៈជំនាញ ថ្នាក់ដឹកនាំទទួលបន្ទុក ប្រធាន និងអនុប្រធានប្រចាំការ តាមបណ្ដាគណៈកម្មាធិការគណបក្សមូលដ្ឋាន ចំណុះគណៈកម្មាធិការគណបក្ស គ.២៧ នៅវិមាន៧មករា អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ជើញអមដំណើរ ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ឌិត ទីណា ចុះចែកពូជស្រូវ ដល់ប្រជាពលរដ្ឋ ដែលរងគ្រោះដោយ សារជំនន់ទឹកភ្លៀង និងជំនន់ទន្លេមេគង្គ ចំនួន២៩៩គ្រួសារ នៅឃុំសំបួរ ក្នុងស្រុកទ្រាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ និងត្រួតពិនិត្យផែនការ ការពារសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ ក្នុងឱកាសប្រារព្ធ ខួបអនុស្សាវរីយ៍លើកទី៧២ ទិវាបុណ្យឯករាជ្យជាតិ ៩ វិច្ឆិកា និងទិវាកំណើត កងយោធពលខេមរភូមិន្ទឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានអមដំណើរឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ប្រាក់ សុខុន អញ្ជើញប្រគល់ផ្ទះ១ខ្នង ជូនដល់ក្រុមគ្រួសារ វីរ:កងទ័ព ដែលបានពលី ក្នុងជម្លោះព្រំដែនកម្ពុជា-ថៃ រយៈពេល៥ថ្ងៃ ស្ថិតនៅស្រុកអង្គស្នួល អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញចូលរួមដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ សាមញ្ញលើកទី១៨ អាណត្តិទី៤ របស់ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំស្តាប់របាយការណ៍ ស្តីពីការងារសន្តិសុខប្រចាំសប្តាហ៍ របស់អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ នៅសាលប្រជុំទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមពិធីធីបុណ្យឆ្លងចេតិយ និងខួប ១០០ថ្ងៃ វីរយុទ្ធជន ព្រិន្ទបាលឯក ភាព សោភ័ណ នៅស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីបុណ្យ ខួបអនុស្សាវរីយ៍លើកទី៧២ នៃទិវាបុណ្យឯករាជ្យជាតិ ៩ វិច្ឆិកា និងទិវាកំណើត នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
៣ថ្ងៃ នៃឱកាសបុណ្យអុំទូក បណ្តែតប្រទីប និងសំពះព្រះខែ អកអំបុក ខេត្តកំពង់ចាម ទទួលបានភ្ញៀវទេសចរ មកលេងកំសាន្ត ប្រមាណជិត ១១ម៉ឺននាក់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹកកម្ពុជា និងលោកជំទាវ ចេង ស្រីវាសនា ទៀ សុខា អញ្ជើញចូលរួមពិធីជប់លៀង Admiral Reception លើនាវារបស់កងទ័ពជើងទឹកអូស្ត្រាលី នៅប្រទេសអូស្ត្រាលី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អនុប្រធានប្រចាំការ និងជាអគ្គលេខាធិការ នៃគណៈកម្មាធិការជាតិសន្តិសុខលម្ហសមុទ្រ អញ្ជើញចូលរួមកម្មវិធី The Indo-Pacific Sea Power Conference 2025 នៅប្រទេសអូស្ត្រាលី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹកកម្ពុជា អញ្ជើញចូលជំនួបទ្វេភាគី ជាមួយឯកឧត្តម នាយឧត្តមនាវី SAITO Akira មេបញ្ជាការកងស្វ័យការពារជើងទឹកជប៉ុន នៅទីក្រុងសុីដនី ប្រទេសអូស្ត្រាលី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា អញ្ជើញចូលរួមការធ្វើបទបង្ហាញរបស់អគ្គមេបញ្ជាការ កងទ័ពអូស្ត្រាលីស្តីពី “វិធីសាស្រ្តរួមគ្នាសម្រាប់សន្តិសុខលម្ហសមុទ្រ ក្នុងកម្មវិធីសន្និសីទ Indo-Pacific Sea Power Conference 2025 នៅប្រទេសអូស្ត្រាលី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹកកម្ពុជា អញ្ជើញចូលរួមទស្សនាពិព័រណ៍ Indo-Pacific Exposition នៅទីក្រុងសុីដនី ប្រទេសអូស្ត្រាលី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹកកម្ពុជា អញ្ជើញជំនួបទ្វេភាគី ជាមួយឯកឧត្តម មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹកអូស្ត្រាលី នៅប្រទេសអូស្ត្រាលី អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធ ជាតិផ្ទុះ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ផែនការការងារសំខាន់ៗ មួយចំនួនខែតុលា និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្តខែវិច្ឆិកា នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការរង កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស សូមផ្ញើសារគោរពជូនពរសម្ដេចពិជ័យសេនា ទៀ បាញ់ ក្នុងឱកាសសិរីមង្គលដ៏បវរ នៃពិធីចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៧៩ឆ្នាំ ឈានចូល ៨០ឆ្នាំ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ និងជាអ្នកតំណាងរាស្ត្រមណ្ឌលស្វាយរៀង អង្គកឋិនទានមហាសាមគ្គីដង្ហែរទៅវត្តទួលអង្គញ់ ទទួលបានបច្ច័យចំនួនជាង ១ម៉ឺនដុល្លារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិភាក្សា ស្វែងរកការឯកភាពរួមគ្នា លើការរៀបចំប្លង់គោល ប្រើប្រាស់ដី ក្នុងតំបន់បឹងទន្លេសាប អានបន្ត