ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំស្តាប់របាយការណ៍ស្តីពីការងារសន្តិសុខប្រចាំសប្តាហ៍ របស់អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលើកទី៩ របស់ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អាណត្តិទី៤ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជការរង កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ក្រុមប្រឹក្សាប្រឡងប្រណាំង កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេសឆ្នាំ២០២៥ នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខណ្ឌដង្កោ អញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងពិធីបើកវេទិកាផ្សព្វផ្សាយ និងពិគ្រោះយោបល់របស់ក្រុមប្រឹក្សារាជធានីភ្នំពេញ នៅសាលាខណ្ឌដង្កោ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញដឹកនាំអភិបាលរងស្រុក និងចំណុះរដ្ឋបាលស្រុក ចូលរួមកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញ ក្រុមប្រឹក្សាស្រុកស្រីសន្ធរ លើកទី១៧ ឆ្នាំទី២ អាណត្តិទី៤ នៅសាលប្រជុំសាលស្រុក អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈបញ្ជាការឯកភាពរដ្ឋបាលស្រុក ប្រចាំខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ និងលើទិសដៅបន្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ពិគ្រោះយោបល់ លើសេចក្តីព្រាង គោលនយោបាយ អភិវឌ្ឍន៍លំនៅឋានសង្គម និងលំនៅឋានតម្លៃសមរម្យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង សូមព្រះបរមរាជានុញ្ញាត ផ្ញើសារថ្វាយព្រះពរព្រះមហាក្សត្រ ក្នុងឱកាសខួបលើកទី២១ នៃព្រះរាជពិធីគ្រងព្រះបរមរាជសម្បត្តិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ច សម្តែងការគួរសម និងសិក្សាស្វែងយល់របស់ ប្រតិភូនិស្សិតវិស្វកម្មជប៉ុន ដឹកនាំដោយលោកសាស្ត្រាចារ្យ Matsumaru Ryo នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ច សម្តែងការគួរសម និងសិក្សាស្វែងយល់របស់ ប្រតិភូនិស្សិតវិស្វកម្មជប៉ុន មកកាន់ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី ប្រធានអាជ្ញាធរជាតិប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀន ផ្ញើសារលិខិតថ្វាយព្រះពរ ព្រះករុណា ព្រះបាទសម្តេចព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងឱកាសព្រះរាជពិធីបុណ្យខួបលើកទី២១ នៃការយាងគ្រងព្រះបរមសិរីរាជសម្បត្តិ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី អញ្ចើញបន្ដចុះជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់សម្ដេចបវរធិតី ឧបត្ថម្ភជូនមន្ត្រីនគរបាលជាតិ និងនិវត្តន៍ជន ចំនួន ១២នាក់ ដែលកំពុងជួបការលំបាក នៅអធិការដ្ឋានគបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ និងលោកជំទាវ សូមក្រាបបង្គំទូលថ្វាយព្រះពរ ព្រះករុណា ព្រះបាទសម្តេច ព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងព្រះរាជពិធីបុណ្យខួបលើកទី២១ នៃការយាងគ្រងព្រះបរមសិរីរាជសម្បត្តិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក និងលោកជំទាវ សូមក្រាបបង្គំទូលថ្វាយ ព្រះពរ ព្រះករុណា ព្រះបាទសម្តេច ព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងព្រះរាជពិធីបុណ្យខួបលើកទី២១ នៃការយាងគ្រងព្រះបរមសិរីរាជសម្បត្តិ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម និងភរិយា ក្រាបបង្គំទូលថ្វាយព្រះពរ ព្រះករុណា ព្រះបាទសម្តេច ព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងព្រះរាជពិធីបុណ្យខួបលើកទី២១ នៃការយាងគ្រង ព្រះបរមសិរីរាជសម្បត្តិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ បានដាក់បទបញ្ជា ឲ្យការិយាល័យជំនាញពាក់ព័ន្ធ និងបណ្តាអធិការនគរបាលខណ្ឌទាំង១៤ ត្រូវបន្តពង្រឹងឲ្យខ្លាំងបន្ថែមទៀតលើ បង្ការទប់ស្កាត់និងបង្រ្កាបក្រុមក្មេងទំនើង អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមពិធីបុណ្យទណានុប្បទានគម្រប់ខួប ១០០ថ្ងៃ និង បញ្ចុះអដ្ឋិធាតុ ឧទ្ទិសកុសលជូនដួងវិញ្ញាក្ខន្ធ អ្នកស្រី សុទ្ធ ចាន់ណា ព្រមទាំង ឆ្លងចេតីយ៍ ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកកោះសូទិន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ស សំបូរធន និងលោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី អញ្ជើញជាគណៈអធិបតីដឹកនាំប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយផែនការ រៀបចំពិធីទំនាក់ទំនងការងារ ព្រំដែនកម្ពុជា-វៀតណាម អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី បានអមដំណើរឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បុណ្យទណានុប្បទានគម្រប់ខួប ១០០ថ្ងៃ និង បញ្ចុះអដ្ឋិធាតុ ឧទ្ទិសកុសលជូនដួងវិញ្ញាក្ខន្ធ អ្នកស្រី សុទ្ធ ចាន់ណា ព្រមទាំងឆ្លងចេតីយ៍ ស្ថិតនៅស្រុកកោះសូទិន អានបន្ត