ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមសម្របសម្រួលកិច្ចប្រជុំ បទបង្ហាញស្តីពីច្បាប់សញ្ជាតិ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ចាយ បូរិន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងធម្មការនិងសាសនា អញ្ជើញប្រគេនសិនិទ្ធយាគូ បបរឆ្ងាញ់ ដល់ព្រះសង្ឃ ថ្ងៃបិណ្ឌ១ នៅវត្តបទុមវតីរាជវរារាម រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញក្នុងពិធីសូត្រមន្ត កាន់បិណ្ឌវេនទី១ នៅវត្តបទុមវតី ស្ថិតក្នុងសង្កាត់ចតុមុខ ខណ្ឌដូនពេញ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន បានអញ្ចើញប្រារព្ធកិច្ចបួងសួងសុំសេចក្តីសុខ សេចក្តីចម្រើនជូនប្រទេសជាតិ នៅប្រាសាទនាគព័ន្ធ ស្ថិតនៅតំបន់អច្ឆរិយៈអង្គរ ខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តម ចាយ បូរិន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងធម្មការនិងសាសនា និងលោកជំទាវ សូ ភត្ត្រា អញ្ជើញចូលរួមពិធីចម្រើនព្រះបរិត្ត និងស្តាប់ព្រះធម៌ទេសនាវេនបិណ្ឌ១ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅវត្តបទុមវតីរាជវរារាម អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន បានអញ្ចើញប្រារព្ធពិធីបុណ្យទក្ខិណានុប្បទាន ដើម្បីឧទ្ទិសកុសល ជូនចំពោះវិញ្ញាណក្ខន្ធវីរៈកងទ័ព ដែលបានពលីជីវិត ក្នុងបុព្វហេតុជាតិ ការពារបូរណភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ចើញចូលរួមពិធីបើកវគ្គបំប៉នអំពីគោលការណ៍ការងារចាត់តាំង និងជំនាញ IT គណៈចាត់តាំងគណបក្ស នៅទីស្នាក់ការគណបក្សខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
ក្នុងស្មារតីខ្មែរជួយខ្មែរ និងដើម្បីរួមចំណែកជាមួយរាជរដ្ឋាភិបាល ក្រោមការដឹកនាំរបស់ សម្តេចបវរធិបតីនាយករដ្ឋមន្ត្រី ដែលកំពុងខិតខំផ្តល់ឱកាសការងារ ជូនដល់ពលករខ្មែរ ដែលត្រឡប់មកពីប្រទេសថៃ តាមរយៈក្រសួងការងារ ដែលមានលេខទំនាក់ទំនង 1297 អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំការងារការពារសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ ដំណើរទស្សកិច្ចផ្លូវរដ្ឋ របស់ឯកឧត្តម FERDINAND ROMUADEZ MARCO JR. ប្រធានាធិបតី នៃសាធារណរដ្ឋហ្វីលីពីន និងលោកជំទាវទី១ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត យូ ស៊ុនឡុង រដ្ឋមន្រ្តីប្រតិភូអមនាយករដ្ឋមន្រ្តី និងឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ជួន សុវណ្ណ រដ្ឋមន្រ្តីប្រតិភូអមនាយករដ្ឋមន្រ្តី និងឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក យឹម លាង អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំការងារ ការពារសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ ដំណើរទស្សកិច្ចផ្លូវរដ្ឋ របស់ប្រធានាធិបតី នៃសាធារណរដ្ឋហ្វីលីពីន និងលោកជំទាវទី១ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ចាយ បូរិន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងធម្មការនិងសាសនា អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី ពុទ្ធាភិសេកព្រះពុទ្ធប្បដិមា កសាងអំពីស្ពាន់មានទម្ងន់ ៩តោន កម្ពស់ ៩ម៉ែត្រ ប្រតិស្ឋានគោរពសក្ការបូជា នៅអាកាសយានដ្ឋានអន្តរជាតិតេជោ ក្រុងតាខ្មៅ ខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជុំ សាវុឌ្ឍ និងលោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា អញ្ជើញអធិបតីក្នុងពិធី សំណេះសំណាលជាមួយគ្រួសារ បងប្អូនពលករចំណាកស្រុក ចំនួន ១៨៨គ្រួសារ ដែលទើបត្រលប់ពីប្រទេសថៃ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពិនិត្យលើសេចក្ដីព្រាង គោលការណ៍ណែនាំ និងនីតិវិធី នៃការកំណត់ អត្តសញ្ញាណជនរងគ្រោះ ដោយអំពើជួញដូរមនុស្ស ដើម្បីផ្ដល់សេវាសមស្រប អានបន្ត
អំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់សម្ដេចមហាបវរធិបតី ត្រូវបានលោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី អញ្ចើញបន្ដនាំយកឧបត្ថម្ភ ដល់មន្ត្រីនគរបាលជាតិ និងនិវត្តន៍ជន ដែលមានជីវិតក្រលំបាក នៅក្នុងស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងខេត្តកំពត បានអញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរជាមួយឯកឧត្តម ម៉ៅ ធនិន ចុះចែកវិញ្ញាបនបត្រ សម្ភាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុ ចំនួន ២ភូមិ ស្ថិតនៅក្នុងឃុំខ្ជាយខាងត្បូង ស្រុកដងទង់ ខេត្តកំពត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ចាយ បូរិន រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងធម្មការនិងសាសនា អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំជាមួយគណៈកម្មការ និងអនុគណៈកម្មការ ត្រៀមដើម្បីរៀបចំកិច្ចប្រជុំកំពូល ព្រះពុទ្ធសាសនាបីប្រទេស លើកទី៣ កម្ពុជាធ្វើជាម្ចាស់ផ្ទះ នៅពេលខាងមុខ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការជាតិគ្រប់គ្រង និងអភិវឌ្ឍន៍ឆ្នេរសមុទ្រកម្ពុជា អញ្ចើញបន្តដឹកនាំក្រុមការងារ ចុះពិនិត្យវឌ្ឍនភាពគម្រោង ឆ្នេរតេជោសន្តិភាពកែប អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញចុះពិនិត្យទីតាំង គម្រោងវិនិយោគចំណតជលយាន (អ៊ូរទូក) សម្រាប់ជួសជុលទូក នាវា និងកប៉ាល់ ស្ថិតនៅស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា បានអញ្ជើញចូលរួមអមដំណើរឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ចុះពិនិត្យស្ថានភាព ឆ្នេរអូរឈើទាល ស្ថិតនៅក្រុងព្រះសីហនុ ឆ្នេរព្រែកចាក និងសាលាបឋមសិក្សាស្មាច់ដែង ស្ថិតនៅក្រុងកំពង់សោម អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារសម្របសម្រួល ជូនប្រជាពលរដ្ឋជម្លៀសខ្លួន ពីតំបន់ព្រំដែន និងពលករកម្ពុជា ដែលវិលត្រឡប់ពីប្រទេសថៃ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត