កិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ សេចក្តីណែនាំ របស់គណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងបូកសរុបការងារគណបក្ស និងក្រុមការងារគណបក្ស ប្រចាំឆ្នាំ ២០២៥ និងទិសដៅអនុវត្តបន្ត របស់ស្រុកជើងព្រៃ ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តមបណ្ឌិតសភាចារ្យ ម៉ា ឈឿន អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានដឹកនាំមន្រ្តីជំនាញ ចុះពិនិត្យមើលដំណើរការ ត្រៀមរៀបចំពិធីក្រុងពាលី សាងសង់សំណង់ ស្ថាបយ្យកម្ម ប្រាសាទសិរិវិជយ បឹងតាកែវ (សង់នៅកណ្ដាលបឹងតាកែវ) ផ្លូវក្រវ៉ាត់បឹងតាកែវ នៅក្រុងដូនកែវ អានបន្ត
គ្មានថ្ងៃបន្ធូរដៃឱ្យក្រុមឧក្រិដ្ឋជន៖ នគរបាលជាតិ បង្ក្រាបទីតាំងបទល្មើស ឆបោកតាមប្រព័ន្ធបច្ចេកវិទ្យា (Online Scams) នៅបាវិត ឃាត់ខ្លួនជនបរទេស ជាង ២០០០នាក់ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណៈកម្មាធិការ គណបក្សស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបការងារគណបក្សស្រុក និងក្រុមការងារថ្នាក់កណ្ដាល គណបក្សចុះជួយ មូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងទិសដៅភារកិច្ច ឆ្នាំ២០២៦ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅបន្តឆ្នាំ២០២៦ របស់ក្រុមការងារ រាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានស្រុក ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ សមាជិក គណៈកម្មាធិការកណ្តាល និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមួយមូលដ្នានស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបការងារគណបក្សស្រុក និងក្រុមការងារថ្នាក់កណ្ដាល គណបក្សចុះជួយមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅបន្តឆ្នាំ២០២៦ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុប លទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅ អនុវត្តបន្តឆ្នាំ២០២៦ របស់ក្រុមការងារ រាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានស្រុក អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ៖ គ្រប់អង្គភាពពាក់ព័ន្ធ នៃខេត្តស្វាយរៀង ត្រូវយកចិត្តទុកដាក់ខ្ពស់ ក្នុងការលុបបំបាត់បទល្មើល ស្គែមអនឡាញ ដើម្បីធានាបាននូវសុវត្ថិភាព ជំនឿទុកចិត្ត សម្រាប់ភ្ញៀវទេសចរណ៍ និងអ្នកវិនិយោគ អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការ បក្សខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយរបាយការណ៍ ស្តីពីសភាពការណ៍ទូទៅ និងការងារគណបក្សឆ្នាំ២០២៥ និងទិសដៅអនុវត្តបន្តឆ្នាំ២០២៦ របស់គណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាលសាកសួរសុខទុក្ខ បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ក្នុងខេត្តព្រះវិហារ ចំនួន៥៤០គ្រួសារ អានបន្ត
អាជ្ញាធរខេត្តកណ្ដាល ចុះពិនិត្យវឌ្ឍនភាព និងពន្លឿន ការងារសាងសង់ គម្រោង ស្ថាបនាកែលម្អ ច្រាំងស្ទឹង ព្រែកត្នោត ប៉ែកខាង ត្បូងស្ទឹង ក្នុងក្រុងតាខ្មៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា អញ្ចើញអមដំណើរ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ចូលរួមជូនពរ ឯកអគ្គរដ្ឋទូតវិសាមញ្ញ នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ប្រចាំកម្ពុជា និងនាយការិយាល័យអនុព័ន្ធយោធា ក្នុងឱកាសអបអរសាទរ ពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីចិន នាពេលខាងមុខនេះ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ចើញចុះពិនិត្យដោយផ្ទាល់ ផ្ទះលោកយាយ ឃួន សេង អាយុ ៨០ឆ្នាំ ដែលមានជំងឺ ស្អិតពោះវៀន ត្រូវបានវះកាត់ តាំងពីដើមឆ្នាំ២០២៥ ហើយបត់ជើង តាមពោះ រហូតដល់សព្វថ្ងៃ ស្ថិតនៅភូមិទួលចារ ឃុំសំរោង ស្រុកសំរោង អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៦ របស់រដ្ឋបាលខេត្តកែប អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅ ការងារបន្តឆ្នាំ២០២៦ របស់រដ្ឋបាលខេត្តកំពត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អគ្គស្នងការរង និងជាស្នងការនគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយផែនការ លេខ០០៨/ ២៦ផក.ច របស់រដ្ឋបាលរាជធានីភ្នំពេញ ស្តីពីការ គ្រប់គ្រងសន្តិសុខ សុវត្ថិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារបរិស្ថានឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារបន្តឆ្នាំ២០២៦ នៅទីស្ដីការក្រសួងបរិស្ថាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ជើញពិនិត្យស្ថានភាព ភូមិសាស្ត្រតំបន់៣ ការអាស្រ័យផល និងបង្កបង្កើនផល របស់បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកកំពង់លែង ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
ពិធីសំណេះសំណាល និងផ្តល់អំណោយជូនគ្រួសារ កំពុងជួបការលំបាក ចំនួន ៥០ គ្រួសារ ក្នុងឃុំសំពងជ័យ ស្រុកជើងព្រៃ ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម លន់ លឹមថៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានដាក់បទបញ្ជាយ៉ាងម៉ឺងម៉ាត់ដល់គ្រប់សាលាទាំងអស់ទូទាំងខេត្តកណ្ដាល មិនត្រូវប្រើប្រាស់វិធានការ លុបឈ្មោះសិស្សចេញពីសាលា ត្រូវចាត់ទុកថានេះគឺជាការខ្វះខាត របស់យើងទាំងអស់គ្នា ក្នុងការអប់រំសិស្សានុសិស្ស អានបន្ត