ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារ ថ្នាក់កណ្ដាលចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយ សិស្សប្រឡងជាប់ បញ្ញាបត្រមធ្យមសិក្សា ទុតិយភូមិឆ្នាំ២០២៣ នៅស្រុកស្រីសន្ធរ
Sat,16 December 2023 (Time 12:54 PM)
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់កណ្ដាលចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងពិធីសំណេះសំណាលជាមួយសិស្សប្រឡងជាប់បញ្ញាបត្រមធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិឆ្នាំ២០២៣ នៅស្រុកស្រីសន្ធរ
នៅព្រឹកថ្ងៃសៅរ៍ ៤កើត ខែមិគសិរ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៦ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៣ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់កណ្ដាលចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងពិធីសំណេះសំណាលជាមួយសិស្សប្រឡងជាប់បញ្ញាបត្រមធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិឆ្នាំ២០២៣ ។ ដោយមានការអញ្ចើញចូលរួមពីឯកឧត្តម ឈួន វិន ប្រធានជនបង្គោលយុវជន ឯកឧត្តម​-លោក​ប្រធាន​ក្រុមការងារចុះ​ជួយ​តាម​បណ្ដា​ឃុំ​,​ លោកអភិបាលស្រុក​,​ លោក-លោកស្រីគណៈអភិបាលស្រុក, អង្គភាពជុំវិញស្រុក-ឃុំ,​ លោកនាយក,​ លោកនាយករង,​ លោកគ្រូ​ អ្នកគ្រូ,​ មាតាបិតាសិស្ស និងសិក្សានុសិស្សជាច្រើនរូបទៀត។
នាឱកាសនោះដែរ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ បានជូនរង្វាន់ដល់ប្អូនៗដែលជាសិស្សានុសិស្សប្រលងជាប់បាននិទ្ទេ A,B,C,D,E លោកគ្រូ អ្នកគ្រូបង្រៀនថ្នាក់ទី ១២ ដូចខាងក្រោម៖