ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអនុញ្ញាតឱ្យអនុរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងនគរបាលវៀតណាម ចូលជួប សម្តែងការគួរសម និងនាំនូវការ ផ្ដាំផ្ញើសួរសុខទុក្ខ អបអរសាទរ និងប្រសិទ្ធពរជ័យ ពីសំណាក់ប្រធានរដ្ឋ និងជាអគ្គលេខាធិការ មជ្ឈិមបក្សកុម្មុយនីស្ដវៀតណាម
Wed,12 February 2025 (Time 10:49 PM)
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអនុញ្ញាតឱ្យអនុរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងនគរបាលវៀតណាម ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងនាំនូវការផ្ដាំផ្ញើសួរសុខទុក្ខ អបអរសាទរ និងប្រសិទ្ធពរជ័យ ពីសំណាក់ប្រធានរដ្ឋនិងជាអគ្គលេខាធិការមជ្ឈិមបក្សកុម្មុយនីស្ដវៀតណាម
(ភ្នំពេញ): នារសៀលថ្ងៃពុធ ១៥កើត ខែមាឃ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ព.ស.២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១២ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអនុញ្ញាតឱ្យ ឯកឧត្តមឧត្តមសេនីយ៍ទោ ផាម ថេ ទុង អនុរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងនគរបាលវៀតណាម ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងនាំនូវការផ្ដាំផ្ញើសួរសុខទុក្ខ អបអរសាទរ និងប្រសិទ្ធពរជ័យ ពីសំណាក់ ឯកឧត្តម To Lam ប្រធានរដ្ឋនិងជាអគ្គលេខាធិការមជ្ឈិមបក្សកុម្មុយនីស្ដវៀតណាម, ឯកឧត្តមឧត្តមសេនីយ៍ឯកបម្រុង Luong Tam Quang រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងនគរបាលវៀតណាម, និងឯកឧត្តម Nguyen Duy Ngoc ប្រធានគណៈត្រួតពិនិត្យមជ្ឈិមបក្សវៀតណាម ក្នុងឱកាសសិរីមង្គលដ៏មហានក្ខត្តឫក្ស នៃពិធីអាពាហ៍ពិពាហ៍បុត្រធីតាទី២ របស់ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី នៅសាលសវនាការ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត អគារមិត្តភាព ទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្រ្តី។