ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះជួយមូលដ្នានស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផល ការងារប្រចាំត្រីមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅបន្ត របស់គណបក្សប្រជាជនស្រុកស្រីសន្ធរ
Mon,31 March 2025 (Time 03:15 PM)
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះជួយមូលដ្នានស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំត្រីមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅបន្ត របស់គណបក្សប្រជាជនស្រុកស្រីសន្ធរ
(ស្រុកស្រីសន្ធរ)៖នៅព្រឹកថ្ងៃចន្ទ ៣កើត ខែចេត្រ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះជួយមូលដ្នានស្រុកស្រីសន្ធរ រួមជាមួយឯកឧត្តមអនុប្រធានក្រុមការងារចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ និងឯកឧត្តម ហេង វណ្ណី អភិបាលរង​ នៃគណៈអភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំត្រីមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅបន្ត របស់គណបក្សប្រជាជនស្រុកស្រីសន្ធរ ។
ដោយមានការចូលរួមពីលោកប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សស្រុក, ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់កណ្តាលចុះជួយតាមបណ្តាលឃុំទាំង១៤, គណៈកម្មាធិការគណបក្សស្រុក-ឃុំ, សាខាបក្សភូមិ, ក្រុមការងារយុវជនស្រុក ចំនួន ១៩៩នាក់ នៅសាលប្រជុំស្នាក់ការគណបក្សស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម ។