រីករាយខិតខំរួមគ្នាជួយចូលរួមឧបត្ថម្ភគាំទ្រដល់វីរៈកងទ័ព វីរៈនគរបាលជាតិនៅសមរភូមិមុខ !នៅថ្ងៃទី១៨ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងមិត្តភក្កិ បងប្អូនចូលរួមឧបត្ថម្ភជាគ្រឿងឧបភោគបរិភោគជូនដល់វីរៈកងទ័ពនៅមុខព្រួញ ភ្នំខ្មោច ភ្នំទ្រព្យ និង ចាក់ច្រែង :១.ម្ហូបអាហារ :អំបុកលីង.២០០គក្រុ. នុំ ២០កេស មាន់ចៀន ១២៥គក្រ. ពងទាសាបឆ្អិន ២០០០ គ្រាប់ ពងទាប្រៃឆ្អិន ២០០០គ្រាប់ ឆាកាពិត្រីឆ្អើរ ១២៥គក្រ.ទឹកត្រី ១៥០លីត្រ ខ្លាញ់១០កេស ស្ករស៥០គក្រ ខ្ទឹមស ១៥០គក្រ. ប៊ីចេង២៥គក្រ. ក្រូចឆ្មា៥០គក្រ. ក្រូចង៉ាំង៉ូវ ១៥០០គក្រ.២.សម្ភារៈប្រើប្រាស់ ម៉ាស់ ២កេស សូឡាបញ្ចូលទូរសព្ទ ៤គ្រឿង វិទ្យុទាក់ទង១០គ្រឿង ខោក្នុង ខោខ្លី ២កេសនិង២០០ ថ្នាំពេទ្យ ១កេស ប្រេងកូឡា ១៦៨ដប ។៣.សម្រាប់សែនព្រេន :ទាខ្វៃ ២០ ជ្រូកខ្វៃ ៣ ផ្លែមៀន៣០គក្រ. ផ្លូវប៉ោម១កេស ទឹកផ្លែឈើ ២០កេស ។សូមគោរពជូន សូមរមានសុខភាពល្អ ជ័យជំនះលើខ្មាំងសត្រូវឈ្លានពានដើម្បីការពារបូរណះភាពទឹកដីនិងប្រជាជនយើង !សូមជឿជាក់លើពួកយើងខ្ញុំនៅសមរភូមិក្រោយដែលគាំទ្រជានិច្ចនិងខិតខំប្រឹងប្រែងឧបត្ថម្ភទាំងកម្លាំងកាយកម្លាំងចិត្តព្រមទាំងសម្ភារៈផ្សេងៗ !