លោក ហេង វុទ្ធី ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះជួយមូលដ្ឋានឃុំអារក្សត្នោត និងឃុំទួលសំបួរ ស្រុកស្ទឹងត្រង់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅបន្ដ នៃឃុំទាំង២
Sat,30 August 2025 (Time 07:12 PM)
នៅថ្ងៃសៅរ៍ ទី៣០ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥នេះ លោក ហេង វុទ្ធី សមាជិក​អចិន្ត្រៃយ៍​នៃគណៈកម្មាធិការ​គណបក្ស​ខេត្ត​កំពង់ចាម និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះជួយមូលដ្ឋានឃុំអារក្សត្នោត និងឃុំទួលសំបួរ ស្រុកស្ទឹងត្រង់ បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅបន្ដ នៃឃុំទាំង២ ។ កិច្ចប្រជុំនេះ ក៏មានអញ្ជើញចូលរួមពី លោក-លោកស្រី ប្រធានក្រុមការងារចុះជួយតាមភូមិ, ក្រុមការងារចល័ត, លោកប្រធានគណបក្សមូលដ្ឋានឃុំ, លោក-លោកស្រី សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ គណបក្សឃុំ និងលោកប្រធាន អនុប្រធានសាខាគណបក្សភូមិ ៕
មានប្រសាសន៍ក្នុងកិច្ចប្រជុំនេះ លោក ហេង វុទ្ធី ប្រធានក្រុមការងារ បានលើកយកបទពិសោធន៍ បញ្ហាប្រឈម វិធានការដោះស្រាយ និងដាក់ចេញនូវទិសដៅបន្ដមួយចំនួន ដូចខាងក្រោម ៖