លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញចូលរួមជួបសំណេះសំណាល ពិភាក្សាការងារ រវាងក្រុមសមាជិកាព្រឹទ្ធសភា ជាមួយសមាជិក ក្រុមប្រឹក្សាឃុំ សង្កាត់ជាស្រ្តី ទូទាំងខេត្តមណ្ឌលគីរី
Thu,12 February 2026 (Time 09:15 AM)
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញចូលរួមជួបសំណេះសំណាលពិភាក្សាការងារ រវាងក្រុមសមាជិកាព្រឹទ្ធសភា ជាមួយសមាជិកក្រុមប្រឹក្សាឃុំ សង្កាត់ជាស្រ្តី ទូទាំងខេត្តមណ្ឌលគីរី
នាព្រឹកថ្ងៃទី១១ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៦ លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកាក្រុមសមាជិកព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី១ ប្រតិភូក្រុមសមាជិកាព្រឹទ្ធសភា ដឹកនាំដោយលោកជំទាវ មាន សំអាន ប្រធានក្រុម និងជាប្រធានគណៈកម្មការទី៨ព្រឹទ្ធសភា បានអញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលពិភាក្សាការងារ រវាងក្រុមសមាជិកាព្រឹទ្ធសភា ជាមួយសមាជិកក្រុមប្រឹក្សាឃុំ សង្កាត់ជាស្រ្តី ទូទាំងខេត្តមណ្ឌលគីរី ដើម្បីឈ្វេងយល់អំពីវឌ្ឍនភាពការងារឆ្នាំ២០២៥ តម្រូវការ ក្នុងការអនុវត្តគោលនយោបាយ ស្តីពីការលើកកម្ពស់សមភាពយេនឌ័រ ផែនការសកម្មភាពការងារសម្រាប់ឆ្នាំ២០២៦ និងឆ្លុះបញ្ចាំងការងារអនុវត្តគោលនយោបាយអភិវឌ្ឍន៍ឃុំ សង្កាត់ ឆ្នាំ២០២២-២០២៧ ស្ថិតនៅសាលាខេត្តមណ្ឌលគីរី។