លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធសមិទ្ធផលនានា ព្រមទាំងស្រោចស្រពសុគន្ធវារី ចម្រើនព្រះជន្ម ប្រគេនព្រះអង្គគ្រូធម្មត្ថេរោ សែម សារិន្ទ ព្រះចៅអធិការវត្តត្រពាំងខ្នារ នៅស្រុកត្រាំកក់ ខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមប្រឹក្សាភិបាល កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អាណត្តិទី៩ លើកទី៣ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន អញ្ចើញចូលរួមពិធីប្រកាស វិទ្យាស្ថានវិស្វកម្មមរតកតេជោ កងយោធពលខេមរភូមិន្ទ និងពិធីបិទ បើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល និងសម្ពោធសមិទ្ធផលនានា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ចាត់មន្ត្រីចុះសួរសុខទុក្ខដោយផ្ទាល់ ដល់មន្ទីរពេទ្យមិត្តភាពខ្មែរសូវៀត និងឧបត្ថម្ភថវិកា ១០លានរៀល ជួយដល់ការព្យាបាលមន្ត្រីនគរបាលពន្លត់អគ្គិភ័យ ដែលមានជំងឺសួតធ្ងន់ធ្ងរ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ថ្លែងកោតសសើរដល់ក្រុមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្តរបស់សមាគមសុខភិបាលខ្មែរនៅអាមេរិក (CHPAA) ដែលបានមកព្យាបាលជំងឺ ជូនប្រជាពលរដ្ឋនៅកម្ពុជាដោយឥតគិតថ្លៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញជាអធិតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបញ្ចុះបឋមសិលាសាងសង់ អគារសេនាធិការ និងបើកការដ្ឋាន កសាងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធនានា របស់បញ្ជាការដ្ឋានកងរាជអាវុធហត្ថខេត្តតាកែវថ្មី អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាលចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ អញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ របស់រដ្ឋបាលខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
ឯកអគ្គរដ្ឋទូតនេប៉ាល់ថ្មី ប្រចាំកម្ពុជា ប្ដេជ្ញាពង្រឹង និងពង្រីកទំនាក់ទំនងនេប៉ាល់-កម្ពុជា ឱ្យរីកចម្រើនថែមទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងពិធី បើកមហាសន្និបាត អាណត្តិទី៤ របស់សមាគមក្រុមប្រឹក្សាខណ្ឌ សង្កាត់ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
នាយិកាសាលាបឋមសិក្សាឈើទាល និងលោកគ្រូ អ្នកគ្រូ សូមគោរពថ្លែងអំណរគុណដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដល់ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានជូន Laptop មួយគ្រឿងដល់សាលាទុកប្រើប្រាស់ ក្នុងទីចាត់ការ អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន៖ សមិទ្ធិផលជាតិជាប្រវត្តិសាស្ត្រ ដែលកើតមានបច្ចុប្បន្ន គឺជាភ័ព្វសំណាងរបស់កម្ពុជា ដែលមានមេដឹកនាំប៉ិនប្រសប់ ឈ្លាសវៃ និងមានចក្ខុវិស័យច្បាស់លាស់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះជួយមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាលនិងប្រគល់កុំព្យូទ័រ ជូនយុវជនឃុំបាយដំរាំ ស្រុកបាណន់ អានបន្ត
ក្រោមការដឹកនាំរបស់លោក ឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី វឌ្ឍនភាព នៃការកសាងអាគាររដ្ឋបាល និងការជួសជុលកែលម្អ អាគារប៉ុស្តិ៍នគរបាលរដ្ឋបាល បានកកើតជាបន្តបន្ទាប់ ដូចភ្លៀងរលឹម អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមជាគណៈអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលើកទី៩ របស់ក្រុមប្រឹក្សារាជធានីភ្នំពេញ ឆ្នាំទី១ អាណត្តិទី៤ នៅសាលប្រជុំសាលារាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ប្រជាពលរដ្ឋដែលមានវិវាទ នៅចំណុចភូមិទំនប់ក៥ សង្កាត់ប៉ោយប៉ែត សប្បាយរីករាយ និងថ្លែងអរគុណយ៉ាងជ្រាលជ្រៅបំផុត ចំពោះសម្ដេចធិបតីនាយករដ្ឋមន្ត្រី ដែលបានចាត់ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ប៉ាន់ខែម ប៊ុនថន ឱ្យចុះមកជួបសំណេះសំណាល និងសម្របសម្រួល ឈានទៅរកដំណោះស្រាយ បញ្ចប់ជូនពួកគាត់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខ គ្រួសារក្រីក្រលំបាក ចាស់ជរាមានពិការភាព គ្រួសារស្ត្រីមេម៉ាយ និងគ្រួសារស្ត្រី ក្រីក្រមានផ្ទៃពោះ ចំនួន៣គ្រួសារ នៅក្នុងឃុំជ័យធំ ស្រុកខ្សាច់កណ្ដាល អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ក្នុងពិធីប្រគល់កុំព្យូទ័រ ជូនយុវជនឃុំតាគ្រាម សម្រាប់បើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ចំណេះបច្ចេកវិទ្យាកុំព្យូទ័រ ដោយឥតគិតថ្លៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញចូលរួមពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ៥ឆ្នាំ ២០២០-២០២៤ នៃដំណើរឆ្ពោះទៅបរិវត្តកម្មឌីជីថល និងលើកទិសដៅការងារបន្ត របស់ក្រសួងប្រៃសណីយ៍ និងទូរគមនាគមន៍ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត