សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី៖ បច្ចេកវិទ្យាឌីជីថល បានក្លាយជាផ្នែកមួយ នៃជីវិតប្រចាំថ្ងៃរបស់យើង ហើយបាននិងកំពុងក្លាយ ជាចលករ ក្នុងការផ្តល់ផលប្រយោជន៍ដល់ជាតិ និងប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ជើញទទួលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយប្រតិភូគណៈកម្មការទី១០ នៃព្រឹទ្ធសភា ដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម ម៉ម ប៊ុននាង ប្រធានគណ:កម្មការ និងសម្ដេចរាជបុត្រីព្រះអនុជ នរោត្តម អរុណរស្មី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ជើញចូលរួមជូនដំណើរ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់កម្ពុជា អញ្ជើញបំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្តឆ្នាំ២០២៥ របស់រដ្ឋបាលស្រុកជើងព្រៃ និងពិធីប្រកាសចូលកាន់មុខតំណែង មន្ដ្រីរាជការ ក្នុងរចនាសម្ព័ន្ធស្រុក អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាពនៃការរៀបចំ និងអនុវត្តផែនការអភិវឌ្ឍន៍ ខេត្តជាប់ឆ្នេរសមុទ្រ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ ត្រៀមបំពេញទស្សនកិច្ចក្រៅប្រទេស នាពេលខាងមុខ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញអមសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញទស្សនកិច្ចខ្សែចង្វាក់ផលិតកម្មរោងចក្រ អិន ស៊ី អិច នៅសង្កាត់ចោមចៅ ខណ្ឌពោធិ៍សែនជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តមស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ចាប់ផ្ដើមយុទ្ធនាការ គាំទ្រសាលារៀនគោលដៅ ដើម្បីអនុវត្តវិធានការគន្លឹះ ក្នុងវិស័យអប់រំ របស់រាជរដ្ឋាភិបាលនីតិកាលទី៧ នៃរដ្ឋសភា ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម ពេជ សោភ័ន ទេសរដ្ឋមន្ដ្រី អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារយុវជន និងអ្នកស្ម័គ្រចិត្ត នៃសាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី៖ ការសិក្សាស្រាវជ្រាវ និងចងក្រងអត្តសញ្ញាណឱ្យច្បាស់នូវ ប្រភេទយុទ្ធគុនដូនតាខ្មែរ នឹងសង្គ្រោះ ថែរក្សា និងអភិរក្ស ក្បាច់គុនដូនតាខ្មែរឱ្យបានគង់វង្ស អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំលើកទី២៤ របស់គណៈកម្មាធិការជាតិ សម្រាប់ការអភិវឌ្ឍ តាមបែបប្រជាធិបតេយ្យនៅថ្នាក់ក្រោមជាតិ (គ.ជ.អ.ប ) នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស និងលោកជំទាវ អញ្ចើញចូលរួមពិធីបុណ្យ ទក្ខិណានុប្បទានគម្រប់ខួប ១០០ ថ្ងៃ ឧទ្ទិសមហាកុសល ជូនចំពោះវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ អតីតតំណាងរាស្ត្រមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ និងជាអគ្គទេសាភិបាលធនាគារជាតិកម្ពុជា អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំតម្រង់ទិសស្តីពី ការងារអភិវឌ្ឍន៍យុវជន និងអ្នកស្ម័គ្រចិត្ត ជាមួយគណៈកម្មាធិការសាខា និងក្រុមប្រតិបត្តិ នៃសាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាព នៃការអនុវត្តផែនការទាំងពីរ និងវឌ្ឍនភាព នៃការអនុវត្ត សេចក្តីសម្រេចទាំងបី អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា អញ្ជេីញជួបពិភាក្សាពិគ្រោះយោបល់ ជាមួយក្រុមការងារ បច្ចេកទេសព័ត៌មានវិទ្យា នៃសាកលវិទ្យាល័យភូមិន្ទភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ព្រឹត្តិការណ៍និងគោលការណ៍សំខាន់ៗដោយសង្ខេបប្រចាំសប្តាហ៍ របស់អគ្គលេខាធិការដ្ឋាន នៃគណៈកម្មាធិការជាតិ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងអំពើជួញដូរមនុស្ស អានបន្ត
នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ជើញបើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល នាយទាហានបរិញ្ញាបត្រភាសាចិនជំនាន់ទី៣ និងវគ្គបណ្តុះបណ្តាល នាយទាហានបឋមជំនាន់ទី១ នៅវិទ្យាស្ថាននាយទាហានចម្រុះ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ បានដឹកនាំក្រុមការងារស្រុក សហការជាមួយក្រុមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្ត ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី ចុះពិនិត្យនិងផ្ដល់ថ្នាំពេទ្យ ជូនប្រជាពលរដ្ឋតាមខ្នងផ្ទះ នៅក្នុងឃុំសំពង់ជ័យ ស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីលទ្ធផល នៃសន្និបាតគណៈកម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងផ្សព្វផ្សាយរបាយការណ៍ បូកសរុបលទ្ធផលការងារគណបក្សស្រុកជើងព្រៃ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្តាល លើកទឹកចិត្តដល់យុវជនបន្តចូលរួម ក្នុងយុទ្ធនាការបរិច្ចាគឈាម ដោយស្ម័គ្រចិត្ត ដើម្បីជួយសង្គ្រោះជីវិត អ្នកជំងឺដែលត្រូវការឈាម អានបន្ត