លោក ភោគ សាវុធ អភិបាលស្រុកកងមាស អញ្ចើញចូលរួមជាគណៈអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលើកទី៨ អាណត្តិទី៤ ឆ្នាំទី១ របស់ក្រុមប្រឹក្សស្រុកកងមាស អានបន្ត
ឯកឧត្តម វង្ស ពិសេន សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍គណៈកម្មាធិការកណ្តាល និងជាប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកពារាំង អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារគណបក្ស ឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅភារកិច្ច ឆ្នាំ២០២៥ នៅទីស្នាក់ការគណបក្សស្រុកពារាំង អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី អនុប្រធានក្រុមការងារចុះជួយស្រុកស្ទឹងត្រង់ និងជាប្រធានក្រុមការងារចុះជួយឃុំទួលសំបួរ និងឃុំអារក្សត្នោត បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីសម្ពោធ អាគារស្នាក់ការ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាឃុំទួលសំបួរ ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាសលោកជំទាវ គីម សុភ័ក្រ្ត ជាប្រធានកិត្តិសយគណៈកម្មការ សាខាសមាគមនារីកម្ពុជា ដើម្បីសន្តិភាព និងអភិវឌ្ឍន៍ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីប្រកាស ស្តីពីការ តែងតាំងសមាសភាព ក្រុមប្រឹក្សាកីឡាក្រសួងមហាផ្ទៃ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរងនគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីប្រកាស ស្តីពីការ តែងតាំងសមាសភាព ក្រុមប្រឹក្សាកីឡាក្រសួងមហាផ្ទៃ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីប្រកាស ស្តីពីការ តែងតាំងសមាសភាព ក្រុមប្រឹក្សាកីឡាក្រសួងមហាផ្ទៃ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហួត ឈាងអន សមាជិកគណកម្មាធិការកណ្ដាល និងជាអនុប្រធានក្រុមការងារចុះមូលដ្ឋានស្រុកពារាំង អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារគណបក្ស ឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅភារកិច្ច ឆ្នាំ២០២៥ នៅទីស្នាក់ការគណបក្សស្រុកពារាំង អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតីក្នុងកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលើកទី៨ អាណត្តិទី៤ ឆ្នាំទី១ របស់ក្រុមប្រឹក្សាស្រុកជើងព្រៃ នៅសាលាស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ដើម្បីពិនិត្យលើការ អនុវត្តតួនាទីភារកិច្ច ក្នុងការបង្ការ ទប់ស្កាត់ និងថែរក្សា សន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ និងសុវត្ដិភាពសង្គម នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ឆ្លៀតឱកាសអញ្ចើញចុះជួបសំណេះសំណាល ជាមួយប្រជាសហគមន៍ និងពិនិត្យវឌ្ឍនភាព នៃការរៀបចំសហគមន៍ កសិកម្មទំនើបប្រាសាទសំបូររុងរឿង នៅស្រុកប្រាសាទសំបូរ ខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន ៖ ឆ្នាំនេះ នឹងរៀបចំព្រឹត្តិការណ៍ សង្ក្រាន្តខេត្តកណ្តាល នៅសួនច្បារមាត់ទន្លេបាសាក់ ក្រុងតាខ្មៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការ ត្រៀមរៀបចំព្រឹត្តិការណ៍ បាល់ទាត់មិត្តភាពកម្ពុជា-ថៃ ដើម្បីអបអរសាទរខួបលើកទី៧៥ នៃការបង្កើតទំនាក់ទំនងការទូត រវាងព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និងព្រះរាជាណាចក្រថៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានអនុញ្ញាតឱ្យលោកស្រី Bridgette L. Walker ភារធារី នៃស្ថានទូតសហរដ្ឋអាមេរិកប្រចាំកម្ពុជា និងសហការី ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧបនសយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញចុះពិនិត្យស្ថានភាព រស់នៅរបស់គ្រួសារកងទ័ព ទទួលបានដីសម្បទានសង្គមកិច្ច នៅក្នុងស្រុកបន្ទាយអំពិល ខេត្តឧត្តរមានជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានដឹកនាំក្រុមការងារ អញ្ជើញចុះពិនិត្យ ប្រព័ន្ធធារាសាស្ត្រព្រែកពោធិ ស្ថិតក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ ដើម្បីបញ្ជូនទឹកទៅ ស្រោចស្រពស្រែប្រាំង ជិត១មុឺនហិកតា ដែលតំបន់ខ្លះកំពុង ជួបបញ្ហាប្រឈមខ្វះទឹក អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម ជំរុញឲ្យសេវាករ ពន្លឿនការងារ ដើម្បីការផ្គត់ផ្គង់ទឹកស្អាត ឲ្យប្រជាពលរដ្ឋប្រើប្រាស់ក្នុងដែនរបស់ខ្លួន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋាន ប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនីតិជន អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ទ្វេភាគី កម្ពុជា-ថៃ ស្តីពីការ រៀបចំផែនការសកម្មភាព សម្រាប់ការអនុវត្តន៏ អនុស្សរណៈ នៃការយោគយល់គ្នា លើកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ទ្វេរភាគី ដើម្បីលុបបំបាត់ អំពើជួញដូរមនុស្ស អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ដើម្បីពិនិត្យ លើការអនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ច ក្នុងការ បង្ការទប់ស្កាត់ និងថែរក្សា សន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ និងសុវត្ដិភាពសង្គម នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ដើម្បីពិនិត្យលើការអនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ចក្នុងការ បង្ការទប់ស្កាត់ និងថែរក្សា សន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ និងសុវត្ដិភាពសង្គម នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត