ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសន្និបាតប្រចាំឆ្នាំ របស់សមាគមអ្នកសាងសង់កម្ពុជា និងពិធីតាំងពិព័ណ៌ឧស្សាហកម្មសំណង់ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្រ្តី នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន សមាគមមិត្តភាព កម្ពុជា-វៀតណាម ដើរតួនាទីជាស្ពានជំរុញ កិច្ចសហប្រតិបត្តិការពាណិជ្ជកម្ម និងវិនិយោគ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ប្រធានសមាគមមិត្តភាពកម្ពុជា វៀតណាម បានទទួលស្វាគមន៍ លោកជំទាវ ង្វៀង ធីថាញ់ បំពេញទស្សនៈកិច្ចខេត្តកែប អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអញ្ចើញដឹកនាំសម្របសម្រួល ដោះស្រាយបញ្ចប់ទំនាស់ដីធ្លី រវាងលោកស្រី ទាំ ម៉ៃ និងភាគីលោក ទាំ សារី នៅភូមិស្វាយក្រោម ឃុំតាជេស ស្រុកកំពង់ត្រឡាច អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបសភាពការណ៍លទ្ធផល នៃកិច្ចប្រតិបត្តិការ ការពារសន្តិសុខ រក្សាសណ្តាប់ធ្នាប់ សុវត្ថិភាពសង្គម ប្រចាំខែវិច្ឆិកា និងលើកទិសដៅការងារបន្តប្រចាំខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយសារាចរណែនាំ ស្តីពីការបញ្ឈប់សកម្មភាព ផ្សព្វផ្សាយល្បែងស៊ីសងខុសច្បាប់ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិពីសំណេះសំណាល និងជូនដំណើរយោធិន នៃកងរាជអាវុធហត្ថ ទើបជ្រើសរើសថ្មី ចូលហ្វឹកហ្វឺននៅមជ្ឈមណ្ឌលហ្វឹកហ្វឺន កងរាជអាវុធហត្ថ (ភ្នំជុំរីករាយ) អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ពិនិត្យគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ក្នុងខេត្ត ដើម្បីជំរុញការអភិឌ្ឍខេត្ត ឱ្យកាន់តែរីកចម្រើន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអញ្ចើញចុះពិនិត្យការដ្ឋានអ៊ុតផ្លូវកៅស៊ូ AC ក្នុងក្រុងកំពង់ឆ្នាំង តភ្ជាប់ពីផ្លូវជាតិលេខ៥ ត្រង់សណ្ឋាគារសុខថៃសាន្ត ក្នុងសង្កាត់កំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអញ្ចើញចូលរួមមីទ្ទិញអបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវរីយ៍លើកទី៤៦ ទិវាកំណើតរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍមាតុភូមិកម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាព សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានចូលរួមអមដំណើរសម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការ ស្ថានីយ៍ចម្រោះទឹកស្អាត នៅវិទ្យាល័យក្រុងកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានព្រឹទ្ធសភា នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានអញ្ចើញទទួលជួបពិភាក្សាជាមួយ នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ នៅវិមាន ៧មករា អានបន្ត
ឯឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន អញ្ជើញជាអធិបតីបិទវគ្គ ហ្វឹកហ្វឺនបណ្តុះបណ្តាល ជំនាញបើកបររថយន្តធុនធ្ងន់ជំនាន់ទី២១ និងបើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ជំនាញភស្តុភារ ជំនាន់ទី២ ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលាបើកបរ (ភ្នំឈើកាច់) អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និង នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីចុះអនុស្សរណៈនៃការយោគយល់គ្នា រវាងរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា និងរដ្ឋាភិបាល នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យ ប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
កម្ពុជា-ឡាវ ឯកភាពបន្តពង្រឹង និងពង្រីកកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ឱ្យកាន់តែរឹងមាំថែមទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមអធិបតីក្នុងពិធិបើក និងពិធីបិទវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពីការ ប្រយុទ្ធប្រឆាំង និងការឆ្លើយតបព័ត៌មានក្លែងក្លាយ នៅសាលារាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានទទួលស្វាគមន៍ នាយការិយាល័យអនុព័ន្ធយោធាចិន ប្រចាំនៅកម្ពុជា ដែលត្រូវចប់អាណត្តិ ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងជម្រាបលា នៅអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ឧបត្ថម្ភថវិកា ២០លានរៀល និងភេសជ្ជៈ មួយចំនួនដល់ តារាកំប្លែង នាយ តាក់ស៊ី ដែលកំពុងសម្រាក ព្យាបាលជំងឺប្រចាំកាយ នៅមន្ទីរពេទ្យព្រះកេតុមាលា អានបន្ត