លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានលើកការកោតសសើរ ចំពោះការខិតខំប្រឹង ពីកងកម្លាំងទាំងអស់ រហូតទទួលបាន លទ្ធផលការងារយ៉ាងល្អប្រសើរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់កណ្ដាល ចុះជួយមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល និងលើកទឹកចិត្តដល់លោកគ្រូ អ្នកគ្រូ និងសិស្សប្រឡងជាប់ មធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិឆ្នាំ២០២៤ ក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ និងលោកជំទាវ បានអញ្ចើញដង្ហែអង្គកឋិនទានសាមគ្គី ដើម្បីទៅវេរ ប្រគេនព្រះសង្ឃ ដែលគង់ចាំព្រះវស្សា នៅវត្តសុវណ្ណរាសីរតនារាម ហៅវត្តសំរោងកណ្តាល ក្នុងខណ្ឌព្រែកព្នៅ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតីនាយករដ្ឋមន្ត្រី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ប្រគេនបច្ច័យ សាងសង់ឧបដ្ឋានសាលា ដល់វត្តគិរីសាគរ (ហៅវត្តជីធាង) ស្ថិតនៅស្រុកតំបែរ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ៖ ប្រទេសជាតិ មានសុខសន្តិភាពពេញេលេញ អនុញ្ញាតឲ្យប្រជាពលរដ្ឋកម្ពុជា អាចប្រារព្ធពិធីបុណ្យប្រពៃណីជាតិ បានយ៉ាងអធិកអធម អានបន្ត
ដើមពោធិព្រឹក្ស ចំនួន៣ អារាធនាពីប្រទេសស្រីលង្កា ត្រូវបានដាំនៅក្នុងមណ្ឌលវិបស្សនាធម្មអង្គុល ខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាអាហារសាមគ្គី ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំ អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ ក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាអាហារសាមគ្គី ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំ អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ ក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ចាម រំលឹកខួបលើកទី៧១ ទិវាបុណ្យឯករាជ្យជាតិ ៩វិច្ឆិកា ១៩៥៣- ៩ វិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៤ និងកំណេីតកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាអាហារសាមគ្គី ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំ អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ ក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាអាហារសាមគ្គី ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំ អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ ក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុន សែន និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញបូជាទៀនធូប នៅវត្តរាជបូណ៌ ក្នុងក្រុងសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានដឹកនាំមន្ទីរអង្គភាពចំណុះរដ្ឋបាលខេត្ត អញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីបុណ្យរំលឹកខួប អនុស្សាវរីយ៍លើកទី៧១ នៃទិវាបុណ្យឯករាជ្យជាតិ នៅវិមានឯករាជ្យ ក្រុងដូនកែវ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញដង្ហែព្រះករុណា ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា យាងជាព្រះរាជាធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់បំផុត ក្នុងខួបអនុស្សាវរីយ៍ខួប៧១ឆ្នាំ នៃទិវាបុណ្យឯករាជ្យជាតិ ៩វិច្ឆិកា នៅវិមានឯករាជ្យ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ បានអញ្ជើញដង្ហែព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា យាងជាព្រះរាជាធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់បំផុត ក្នុងខួបអនុស្សាវរីយ៍ខួប៧១ឆ្នាំ នៃទិវាបុណ្យឯករាជ្យជាតិ ៩វិច្ឆិកា អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញអមដំណើរសម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញដង្ហែព្រះរាជដំណើរ ព្រះមហាក្សត្រនៃកម្ពុជា ក្នុងព្រះរាជពិធីប្រទានភ្លើងជ័យ ក្នុងឱកាសខួបលើកទី៧១ នៃទិវាបុណ្យឯករាជ្យជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ជើញចូលរួមដាក់កម្រងផ្កាគោរពវិញ្ញាណក្ខ័ន្ធ នៅវិមានឯករាជ្យ និងថ្វាយកម្រងផ្កាគោរព ព្រះវិញ្ញាណក្ខ័ន្ធ ព្រះករុណាព្រះបរមរតនកោដ្ឋ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឯកឧត្តម ហោ ណាំហុង និងលោកជំទាវ អញ្ជើញសូត្រមន្តអង្គកឋិនទាន ដើម្បីប្រមូលបច្ច័យ កសាងសមិទ្ធផល នៅវត្តទួលសង្កែ ក្នុងខណ្ឌឬស្សីកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ អនុប្រធានសហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ អញ្ជើញដាក់កម្រងផ្កា និងគោរពដួងព្រះវិញ្ញាណក្ខ័ន្ធ និងវិញ្ញាណក្ខ័ន្ធ ព្រះបរមរតនកោដ្ឋ នៅវិមានឯករាជ្យ និងមណ្ឌបព្រះបរមរូប ព្រះបរមរតនកោដ្ឋ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកាក្រុម សមាជិកព្រឹទ្ធសភាប្រចាំភូមិភាគទី១ បានអញ្ជើញប្រគល់ផ្ទះជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រ និងម៉ាស៊ីនកាត់ដេរ នៅខេត្តកណ្តាល អានបន្ត