ឯកឧត្តម សេង ទៀង បាននាំយកអំណោយដ៌ថ្លៃថ្លា របស់សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ផ្តល់ជូនគ្រួសារ សម្រាលបានកូនភ្លោះ៣ ដែលជាគ្រួសារទី៤២០ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សៀ ទីន បានអញ្ចើញចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងស្តាប់ការណែនាំ ទទួលបទពិសោធន៍ពី ឯកឧត្តមបណ្ឌិត អ្នកឧកញ៉ា សៀង ណាំ និង ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ខេង សុមេធ អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ៖ វត្តមានរបស់ធនាគារ BIDC ១៥ឆ្នាំ នៅកម្ពុជា បានទាក់ទាញវិនិយោគ មកកម្ពុជាមានការរីកចម្រើន អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា ចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំ ថ្នាក់ដឹកនាំលើកទី២១ និងកិច្ចប្រជុំពាក់ព័ន្ធផ្សេងទៀត នៃសមាគមជាតិ កាកបាទក្រហម និងអឌ្ឍចន្ទក្រហម ភូមិភាគអាស៊ី-អាគ្នេយ៍ នៅប្រទេសឥណ្ឌូណេស៊ី អានបន្ត
ឯកឧត្តម រ័ត្ន ស្រ៊ាង ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះជួយមូលដ្ឋានខណ្ឌដង្កោ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងវេទិកាសាធារណៈ ជាមួយ ប្រជាពលរដ្ឋខណ្ឌដង្កោ ដើម្បីស្វែងរកផលប្រយោជន៍រួម អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកឧត្តម Prabowo Subianto ប្រធានាធិបតីជាប់ឆ្នោត របស់ឥណ្ឌូណេស៊ី ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីបើកវគ្គតម្រង់ទិស ស្តីពី ក្របខណ្ឌជំរុញបង្កើន ការងារថែទាំសុខភាព បឋមជូនបុគ្គលិក-មន្ត្រីរាជការ នៃរដ្ឋបាលខណ្ឌ និងសង្កាត់ អានបន្ត
សម្ដេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន និងសម្ដេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុន សែន បានអញ្ជើញក្នុងពិធីហែ និងបូជាសព សម្តេចចៅហ្វាវាំង វរវៀងជ័យ អធិបតីស្រឹង្គារ គង់ សំអុល អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញអមដំណើរសម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី្ន ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញចូលរួមពិធីបូជាសព សម្តេចចៅហ្វាវាំង គង់ សំអុល អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអញ្ចើញជួបពិភាក្សាទ្វេភាគី ជាមួយប្រធានអគ្គសេនាធិការ កងទ័ពប្រជាជនឡាវ នៅទីក្រុងវៀងច័ន្ទ អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ អគ្គមេបញ្ជាការ កងទ័ពអាស៊ាន លើកទី២១ នៅប្រទេសឡាវ ក្រោមប្រធានបទ អាស៊ាន រួមគ្នាដើម្បីសន្តិភាព សន្តិសុខ និងភាពធន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ជាមួយក្រុមហ៊ុន The Gentry Hub ក្នុងការធ្វើបទបង្ហាញ អំពីគម្រោង ស្រមៃឡើងវិញទីក្រុងភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ជួន សុវណ្ណ រដ្ឋមន្ត្រីប្រតិភូអមនាយករដ្ឋមន្ត្រី និងឯកឧត្តម នួន ផារ័ត្ន បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈបញ្ជាការឯកភាព រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ធំ ជាមួយក្រុមការងារពិសេស តាមដានការអនុវត្ត គោលការណ៍របស់នាយករដ្ឋមន្ត្រី អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ជួន សុវណ្ណ រដ្ឋមន្ត្រីប្រតិភូអមនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈបញ្ជាការ ឯករដ្ឋបាលខេត្តសៀមរាប ជាមួយក្រុមការងារពិសេស តាមដានការអនុវត្ត គោលការណ៍របស់នាយករដ្ឋមន្ត្រី អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សៀ ទីន មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តសៀមរាប បានអញ្ចើញចូលរួមជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយ គណៈប្រតិភូ មហាវិទ្យាល័យការពារជាតិ នៃសាធារណរដ្ឋឥណ្ឌា អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូខេត្ត ចូលរួមដាក់កម្រងផ្កា គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព សម្តេចចៅហ្វាវាំង វរវៀងជ័យ អធិបតីស្រឹង្គារ គង់ សំអុល អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី ប្រគល់វិញ្ញាបនបត្រ ដល់អតីតសិស្សមេធាវី និងសិក្ខាកាម នៃវគ្គសុក្រឹតការ វិជ្ជាជីវៈមធាវី អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រគល់វិញ្ញាបនបត្រ ដល់សិស្សមេធាវី និងសិក្ខាកាមមេធាវី នៃគណៈមេធាវី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី ប្រគល់វិញ្ញាបនបត្រ ដល់សិស្សមេធាវី និងសិក្ខាកាមមេធាវី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សៀ ទីន មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថខេត្តសៀមរាប បានដាក់ដំណើរការ កម្មវិធីហ្វឹកហ្វឺន Simulation ដែលជាប្រព័ន្ធហ្វឹកហ្វឺន តាមបែបបច្ចេកវិទ្យាកុំព្យូទ័រ អានបន្ត