ឯកឧត្ដម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មការរៀបចំពិធីអបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវរីយ៍លើកទី៨០ ថ្ងៃកំណើតនគរបាលជាតិកម្ពុជា អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា បានអញ្ចើញចុះពិនិត្យមើលការលូតលាស់ នៃកូនឈើប្រណិត ដែលបានដាំនៅឧទ្យានកាកបាទក្រហមកម្ពុជា នៅក្នុងខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលើកទី៣ របស់ក្រុមប្រឹក្សារាជធានីភ្នំពេញ ឆ្នាំទី១ អាណត្តិទី៤ នៅសាលប្រជុំសាលារាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មការរៀបចំ ពិធីអបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវរីយ៍ លើកទី៨០ ថ្ងៃកំណើត នគរបាលជាតិកម្ពុជា អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យអគ្គនាយក នៃសហភាពប្រៃសណីយ៍សកល (UPU) ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកអគ្គរាជទូតវិសាមញ្ញ និងពេញសមត្ថភាព នៃព្រះរាជាណាចក្រអារ៉ាប៊ីសាអូឌីត ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះជួយមូលដ្នានខណ្ឌច្បារអំពៅ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល ជាមួយបងប្អូនប្រជាការពារសង្កាត់ នៅក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាលជាមួយ អាចារ្យ អាចារិនី ទូទាំងប្រទេស លើកទី៩ នៅវិទ្យាស្ថានជាតិអប់រំ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី សំណេះសំណាលជាមួយ អាចារ្យ អាចារិនី ទូទាំងប្រទេសលើកទី៩ នៅវិទ្យាស្ថានជាតិអប់រំ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន កោតសរសើរ ប្រធានសមាគមសល្បិករខ្មែរ ដែលបានរៀបចំព្រឹត្តិការណ៍ ស្នាមញញឹមកម្ពុជា ដើម្បីបង្ហាញដល់ពិភពលោក ឱ្យបានឃើញពី បេតិកភណ្ឌវប្បធម៌ដ៏សម្បូរបែប នៃប្រាង្គប្រាសាទអង្គរ របស់កម្ពុជាយើង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី បានអញ្ជេីញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការ អនុវត្តតួនាទីភារកិច្ច និងផ្សព្វផ្សាយទិសដៅ ការងារចាំបាច់មួយចំនួន ដល់ស្នងការដ្ឋានភស្តុភារ និងស្នងការដ្ឋានសម្ភារបច្ចេកទេស អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានដាក់បទបញ្ជាឱ្យ កងកម្លាំងទាំងអស់ ប្រើវិធានការជំនាញ និងវិធានការច្បាប់ បង្រ្កាបឱ្យខានតែបាន ចំពោះជនណា ប្រព្រឹត្តបទល្មើស តាមរូបភាព ងើបមួយវាយមួយ ងើបពីរវាយពីរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការ ចលនូប្បត្ថម្ភ អគ្គបញ្ជាការ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារផ្ទៃក្នុង របស់ទីចាត់ការចលនូប្បត្ថម្ភ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញចូលរួមថ្វាយព្រះរាជដំណើរ ព្រះមហាក្សត្រនៃកម្ពុជា ជាទីគោរពសក្ការៈដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់បំផុត ស្តេចយាងទៅបំពេញ ព្រះរាជទស្សនកិច្ច នៅតំបន់ស្វយ័ត Xinjiang Uyghur នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានដាក់ចេញនូវ គោលការណ៍សំខាន់ៗ មួយចំនួន ក្នុងកិច្ចប្រជុំគណៈស្នងការ ដើម្បីបន្ដជំរុញ ការអនុវត្តការងារជំនាញ ឱ្យកាន់តែមានប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្តាល បានអញ្ជើញចូលរួមដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ សាមញ្ញលើកទី៣ អាណត្តិទី៤ របស់ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តកណ្តាល នៅសាលាខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា បានអញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងផ្តល់អំណោយមនុស្សធម៌ ជាលើកទី៥ ជូនដល់សមាគមស្នាមញញឹមថ្មី នៃក្តីសង្ឃឹមរបស់កុមារ នៅស្រុកកណ្តាលស្ទឹង ខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាទី៣ ក្រោមប្រធានបទ ការរៀបចំក្រុង ប្លង់គោល ប្រើប្រាស់ដី ផែនការ ប្រើប្រាស់ដី និងលក្ខខណ្ឌ ប្រើប្រាស់ដី ក្នុងតំបន់បេតិកភណ្ឌ និងការចុះបញ្ជីដី ក្នុងតំបន់សៀមរាប-អង្គរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញក្នុងកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាទី២ ក្រោមប្រធានបទ ការអភិរក្សប្រាសាទ ការគ្រប់គ្រងទឹក និងព្រៃឈើ ការស្រាវជ្រាវ ប្រពៃណីទំនៀមទម្លាប់ កំណាយបុរាណវិទ្យា កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ អន្តរជាតិ និង ICC-Angkor អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានគណៈកម្មការចំពោះកិច្ច បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មការចំពោះកិច្ច ជាមួយគណៈបញ្ជាការឯកភាព រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត