លោក ហេង វុទ្ធី សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ នៃគណៈកម្មាធិការគណបក្សខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញដឹកនាំសហការី រៀបចំពិធីក្រុងពាលី សាងសង់អាគារថ្មី នៃស្នាក់ការ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ឃុំទួលសំបួរ និងជួបសំណេះសំណាល អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព បើកកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យផែនការ ប្រតិបត្តិការអចិន្ត្រៃយ៍ សម្រាប់ឆ្នាំ២០២៤ នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម នាយកឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយ ក្រុមការងារ ក្រុមប្រឹក្សាស្រុក មន្ដ្រីរាជការ កងកម្លាំង មេឃុំ ស្មៀន លោកគ្រូ អ្នកគ្រូ និងប្រជាការពារ នៅស្រុកកញ្ច្រៀច អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអនុញ្ញាតឱ្យអនុព័ន្ធ យោធាសិង្ហបុរី ចប់អាណត្តិ និងអនុព័ន្ធ យោធាសិង្ហបុរី តែងតាំងថ្មី ប្រចាំនៅកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងបង្ហាញមុខ នៅអគ្គបញ្ជាការ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី សម្ពោធបើកឱ្យដំណើរការ ជាផ្លូវការ សាកលវិទ្យាល័យ DE MONTFORT UNIVERSITY CAMBODIA ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើក ប្រាក់ឧបត្ថម្ភ គោលនយោបាយ ១លើក ក្រោយពេល ដាក់ឱ្យចូលនិវត្តន៍ ជូនអតីតយុទ្ធមិត្ត បម្រើកងទ័ព ឆ្នាំ១៩៧៨ ចំនួន ៦៦៧នាក់ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធបើក ឱ្យដំណើរការ ជាផ្លូវការ សាកលវិទ្យាល័យ DE MONTFORT UNIVERSITY CAMBODIA អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីសម្ពោធ បើកឱ្យដំណើរការ ជាផ្លូវការសាកលវិទ្យាល័យ DE MONTFORT UNIVERSITY CAMBODIA ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងប្រគល់វិញ្ញាបនបត្រ សម្គាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុ ជូនប្រជាពលរដ្ឋ នៅស្រុកគងពិសី ខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការរង កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស បានអញ្ជើញចុះត្រួត ពិនិត្យការងារជំនាញ និងឃ្លាំង នៅមជ្ឃមណ្ឌលហ្វឹកហ្វឺន កងរាជអាវុធហត្ថភ្នំជុំសែនរីករាយ អានបន្ត
កាកបាទក្រហមកម្ពុជា បានផ្តល់អំណោយមនុស្សធម៌ ដល់ប្រជាជន ១.២១១គ្រួសារ រស់នៅសហគមន៍ក្រីក្រ ទាំង១០ នៃសង្កាត់គោករកា ខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
លោក សេង វណ្ណៈ ត្រូវបានប្រកាសចូលកាន់មុខតំណែង ជាអភិបាលរាជធានីភ្នំពេញ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត ម៉ៅ ច័ន្ទតារា រដ្ឋលេខាធិការ ប្រចាំការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រៀមចូលរួម សិក្ខាសាលាអន្តរជាតិ តំបន់ឆ្នាំ២០២៤ ស្តីពីសមិទ្ធផល គោលដៅអភិវឌ្ឍន៍ ប្រកបដោយចីរភាព (SDGs) អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រគល់សញ្ញាបត្រ ជូននិស្សិត នៃសាកលវិទ្យាល័យពុទ្ធិសាស្ត្រ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី ប្រគល់សញ្ញាបត្រ ជូនដល់និស្សិត នៃសាកលវិទ្យាល័យពុទ្ធិសាស្ត្រ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម វេង សាខុន សមាជិករដ្នសភា បានអញ្ជេីញចូលរួមអបអរសាទរ ពិធីបើកការដ្ឋានសាងសង់ ព្រែកជីកហ្វូណនតេជោ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីបើក ការដ្ឋានសាងសង់ ព្រែកជីកហ្វូណនតេជោ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី្ន ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញចូលរួម អបអរសាទរ ពិធីបើក ការដ្ឋានសាងសង់ ព្រែកជីក ហ្វូណនតេជោ នៅស្រុកកៀនស្វាយ ខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកការដ្ឋាន សាងសង់ព្រែកជីហ្វូណនតេជោ នៅស្រុកកៀនស្វាយ ខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានក្រុមការងារគណបក្ស ចុះជួយមូលដ្នានខណ្ឌច្បារអំពៅ បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត