ឯកឧត្ដម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ និងជានាយកទីចាត់ការភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការ ផ្ញើសាររំលែកទុក្ខជូនឯកឧត្ដម ប្រាជ្ញ សារ៉ាត និងក្រុមគ្រួសារ ចំពោះមរណភាព លោកជំទាវ នាយឧត្ដមសេនីយ៍ ម៉ី មនដារី អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បាននាំយកគ្រឿងឧបភោគ (ចេកឆាប) ចំនួន១២០គក របស់លោកស្រី ខៀវ ធួន និងស្វាមី គោរពជូនឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម ដើម្បីផ្ញើជូនវីរកងទ័ព កំពុងការពារ ដែនអធិបតេយ្យកម្ពុជា អានបន្ត
ពិធីបិទកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបសភាពការណ៍ និងលទ្ធផល កិច្ចប្រតិបត្តិការ រក្សាសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ សុវត្ថិភាពសង្គម ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅ ការងារឆ្នាំ២០២៦ របស់ស្នងការដ្ឋាន នគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ភឺន ផល្លា និងលោកជំទាវឧកញ៉ា សាយ សោភា ផ្ដល់រថយន្ត ស្ទូច សណ្ដោង ធុនធ្ងន់ ចំនួន ២គ្រឿង ជូនដល់រដ្ឋបាលខេត្តកណ្ដាល សម្រាប់ឱ្យមន្ទីរសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូនខេត្តកណ្ដាល ក្នុងការអនុវត្តការងារប្រចាំថ្ងៃ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន បានអញ្ចើញនាំយកស្បៀងនិងអាហារ ប្រគល់ជូនដល់រដ្ឋបាលខេត្តស្ទឹងត្រែង ដើម្បីចូលរួមចំណែក ជួយដល់សមរភូមិជួរមុខ និងជួយដល់ជនភៀសសឹក អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុក បានដឹកនាំមន្រ្តីរាជការ ចុះជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកអំណោយជូនគ្រួសារជនភៀសសឹក ចំនួន១៧គ្រួសារ គ្រួសារកងទ័ព ១គ្រួសារ ក្នុងឃុំឬស្សីស្រុក អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយ គ្រឿងឧបភោគបរិភោគ និងថវិកាមួយចំនួន ចែកជូនដល់បងប្អូនភៀសសឹក នឹងគ្រួសារវីរៈកងទ័ព ចំនួន២០៥គ្រួសារ នៅក្នុងស្រុកត្រាំកក់ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញបន្តចុះជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកអំណោយរបស់ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា និងឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ជូនគ្រួសារជនភៀសសឹក ចំនួន៦គ្រួសារ គ្រួសារកងទ័ព ១គ្រួសារ នៅក្នុងឃុំស្វាយខ្សាច់ភ្នំ អានបន្ត
ស្ត្រីទី១ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បាននិងកំពុងយកចិត្តទុកដាក់បំផុត ចំពោះសុខទុក្ខរបស់វីរកងទ័ព អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី បើកកិច្ចប្រជុំបូកសរុបសភាពការណ៍ និងលទ្ធផលកិច្ច ប្រតិបត្តិការ រក្សាសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ សុវត្ថិភាពសង្គម ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅ ការងារឆ្នាំ២០២៦ របស់ស្នងការដ្ឋាន នគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អញ្ជើញចូលរួមរំលែកទុក្ខ គ្រួសារសពយោធិន ដែលបានពលីជីវិត ក្នុងបុព្វហេតុការពារដែនអធិបតេយ្យជាតិកម្ពុជា និងនាំយកសារលិខិតរំលែកមរណទុក្ខ របស់សម្តេចធិបតីនាយករដ្ឋមន្ត្រី ព្រមទាំងថវិកាជូនគ្រួសារសព ស្ថិតនៅស្រុកចម្ការលើ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានណែនាំដោយអាជ្ញាធរគ្រប់លំដាប់ថ្នាក់ ត្រូវខិតខំយកចិត្តទុកដាក់ ជាមួយប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ដែលបានភៀសខ្លួនមកស្នាក់នៅបណ្ដោះអាសន្ន ក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងខេត្តកំពត និងលោកជំទាវ បានជួយឧបត្ថម្ភ ស្បៀង អាហារ ជូនដល់កងទ័ពជួរមុខ អង្គភាពកងពលតូចអន្តរាគមន៍លេខ១២៨ យោធភូមិភាគទី១ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បាននាំអំណោយឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម ផ្តល់ជូនជនភៀសសឹក គ្រួសារកងទ័ព ចំនួន១២គ្រួសារ ក្នុងឃុំជីបាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អញ្ជើញទទួលអំណោយ ដែលជាការឧបត្ថម្ភរបស់សប្បុរសជន សម្រាប់យកទៅឧបត្ថម្ភដល់កងទ័ពជួរមុខ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិភាក្សា លើសេចក្តីព្រាងគោលនយោបាយ អភិវឌ្ឍន៍លំនៅឋានសង្គម និងលំនៅឋានតម្លៃសមរម្យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម លើកជាយោបល់អោយអង្គការដៃគូអភិវឌ្ឍន៍ លើវិស័យពិការភាព រាយការណ៍ពីស្ថានភាព នៃសង្គ្រាមឈ្លានពានរបស់ថៃ មកលើកម្ពុជា ដែលនាំអោយប្រជាពលរដ្ឋ ស្លូតត្រង់ធ្លាក់ខ្លួនពិការជាបន្តបន្ទាប់ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម សង្កត់ធ្ងន់ថា នគរបាលយើងត្រូវបង្កើនល្បឿន ប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព ក្នុងការអនុវត្តការងារជំនាញ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី បាននាំយកអំណោយជូនដល់បងប្អូនជនភៀសសឹកចំនួន៩គ្រួសារ មកពីខេត្តកោះកុង ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ និងខេត្តព្រះវិហារ អានបន្ត