ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងខេត្តកំពត និងលោកជំទាវ ផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ប្រធានកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ក្នុងឱកាសដ៏វិសេសថ្លៃថ្លាឧត្តុង្គឧត្តម ចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៧១ឆ្នាំ ឈានចូល ៧២ឆ្នាំ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល និងសួរសុខទុក្ខវិរៈកងទ័ព ចំនួន ០២រូប ឈរជើងប្រយុទ្ធតតាំង និងសត្រូវឈ្លានពាន នៅច្រកអានសេះ កំពុងសម្រាកព្យាបាលជំងឺ នៅស្រុកជើងព្រៃ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ បានដឹកនាំប្រតិភូកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អមដំណេីរឯកឧត្តមរដ្នមន្ត្រី ប៉េង ពោធិ៍នា អញ្ជើញប្រគល់អំណោយ ជូនរដ្ឋបាលខេត្តបាត់ដំបង ដើម្បីចែកជូនដល់ វីរកងទ័ពការពារព្រំដែន និងប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចុះសាកសួរ និងនាំយកអំណោយ ផ្តល់ជូនគ្រួសារវីរកងទ័ព និងពលរដ្ឋភៀសសឹកពីព្រំដែន កម្ពុជា-ថៃ មកស្នាក់នៅក្នុងស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម និងលោកជំទាវ ញ៉ូង ចរិយា អ៊ុន ចាន់ដា អញ្ជើញរៀបចំពិធីបួងសួងសុំសេចក្តីសុខ សេចក្តីចំរើន ជូនដល់វីរៈកងទ័ពជួរមុខ និងប្រជាជនកកម្ពុជា អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ថ្លែងអំណរគុណ លោកជំទាវ វង គន្ធារី ឆាយ ឫទ្ធិសែន ប្រធានសមាគមនារីក្រសួងអភិវឌ្ឍន៍ជនបទ ជួយឧបត្ថម្ភដល់វីរៈកងទ័ពដែលកំពុងឈរជើង នៅសមរភូមិមុខ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង បានដឹកនាំគណប្រតិភូ រដ្ឋបាលខេត្តតាកែវ នាំយកមូលនិធិបេះដូង មហាគ្រួសារខ្មែរ ខេត្តតាកែវ ប្រគល់ជូន អភិបាលខេត្តបន្ទាយមានជ័យ សម្រាប់ចូលរួម ជួយឧបត្ថម្ភសម្ភារៈ គ្រឿងឧបភោគ បរិភោគ ជូនដល់វីរ កងទ័ពខ្មែរជួរមុខ និងបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ផ្ញើសារលិខិតជូនពរ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ក្នុងឱកាសពិធីចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៧១ឆ្នាំ ឈានចូល ៧២ឆ្នាំ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ចើញអមដំណើរឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចុះសួរសុខទុក្ខប្រជាពលរដ្ឋ ដែលបានភៀសសឹក មកពីតំបន់ប្រឈម ដោយការឈ្លានពានពីកងទ័ពសៀម ចំនួន ៨១គ្រួសារ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីដាល់អំបុកមហាគ្រួសារខ្មែរ ដើម្បីឧបត្ថម្ភជូនដល់វីរៈកងទ័ពជួរមុខ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានក្រុមការងារ រាជរដ្នាភិបាលចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ អញ្ចើញចុះពិនិត្យវឌ្ឍនៈភាព នៃការសាងសង់អគារស្នាក់ការ សហភាពសហព័ន្ធ យុវជនកម្ពុជាស្រុកបាណន់ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ អញ្ចើញដឹកនាំប្រតិភូ គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព លោកស្រីអនុសេនីយ៍ទោ មុត សាវើន បានពលីជីវិត ដើម្បីបុព្វហេតុការពារជាតិ មាតុភូមិ អានបន្ត
ក្រុមហ៊ុន វ៉ាង រ៉ិច បានដែលឧបត្ថម្ភថវិកា ១ពាន់ដុល្លារអាម៉េរិក សម្រាប់ជួយដល់គ្រួសារភៀសសឹក អានបន្ត
ឯកឧត្តម កែ គឹមយ៉ាន តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តបន្ទាយមានជ័យ អញ្ជើញដឹកនាំប្រតិភូក្រុមការងារ ដើម្បីសួរសុខទុក្ខអ្នកជំងឺ ដែលកំពុងសម្រាកព្យាបាល នៅក្នុងមន្ទីរពេទ្យបង្អែក ស្រុកមង្គលបូរី ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយនិស្សិតជ័យលាភីអាហារូបករណ៍ ទៅសិក្សានៅប្រទេសអូស្ត្រាលី ប្រទេសនូវែលសេឡង់ និងសមាគមនាវាយុវជន អាស៊ីអាគ្នេយ៍កម្ពុជា នៅទីស្ដីការក្រសួង អានបន្ត
ឯកឧត្តម កែ គឹមយ៉ាន តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តបន្ទាយមានជ័យ អញ្ជើញដឹកនាំប្រតិភូក្រុមការងារ ដើម្បីសួរសុខទុក្ខ អ្នកជំងឺ ដែលកំពុងសម្រាកព្យាបាល នៅក្នុងមន្ទីរពេទ្យបង្អែក ស្រុកព្រះនេត្រព្រះ ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរ ទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសម និងកិច្ចពិភាក្សាការងារ នៃគណៈប្រតិភូ ក្រសួងដែនដី ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ ដឹកជញ្ជូន និងទេសចរណ៍ នៃប្រទេសជប៉ុន អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល៖ ការចែកប័ណ្ណកម្មសិទ្ធិដីធ្លី ជូនប្រជាពលរដ្ឋនាពេលនេះ គឺជាការរួមចំណែកយ៉ាងសំខាន់ ក្នុងការដោះស្រាយបញ្ហាទំនាស់ដីធ្លី និងជាការផ្ដល់ឱ្យប្រជាពលរដ្ឋ មានសិទ្ធិកម្មកាន់កាប់ដីធ្លីរបស់ខ្លួន អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈបញ្ជាការឯកភាពរដ្ឋបាលស្រុក ប្រចាំខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅបន្ត នៅសាលប្រជុំសាលាស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានដឹកនាំក្រុមការងារជំនាញ ចុះពិនិត្យមើលសក្តានុពល តំបន់ទេសចរណ៍ ប្រវត្តិសាស្រ្តភ្នំជីសូរ និងត្រៀមកែឆ្នៃបន្ថែម នៅជើងភ្នំជីសូរ ដើម្បីជាការទាក់ទាញ ភ្ញៀវទេសចរណ៍ជាតិ និងអន្តរជាតិ ចូលមកលេងកម្សាន្ត អានបន្ត