ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានអញ្ចើញទទួលជួប សម្តែងការគួរសម ជាមួយគណៈប្រតិភូ នៃសាកលវិទ្យាល័យ ហ្សង់មូឡាំង លីយ៉ុង ៣ ប្រទេសបារាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី កើត រិទ្ធ បានទទួលជួបសម្តែងការគួរសម ជាមួយគណៈប្រតិភូ នៃឧត្តមក្រុមប្រឹក្សាសារការី និងវិទ្យាស្ថានជាតិ បណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈសារការី ប្រទេសបារាំង អានបន្ត
ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន ប្រកាសគាំទ្រយ៉ាងពេញទំហឹង ចំពោះវិធានការដ៏ម៉ឺងម៉ាត់ របស់សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងការប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀន តាមក្រសួងស្ថាប័ន និងរដ្ឋបាលថ្នាក់ក្រោមជាតិ ហើយបើរកឃើញ នឹងបណ្តេញចេញពីក្របខណ្ឌ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីបិទសន្និបាត ត្រួតពិនិត្យគ្រឿងញៀនឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី អញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីបិទសន្និបាត ត្រួតពិនិត្យគ្រឿងញៀនឆ្នាំ ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត ត្រួតពិនិត្យគ្រឿងញៀនឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ នៅសណ្ឋាគារសុខា រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
កម្ពុជា-សិង្ហបុរី បង្ហាញជំហរ រួមគ្នាបន្តលើកកម្ពស់ កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ លើវិស័យយោធា ឱ្យកាន់តែរីកចម្រើនថែមទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានដឹកនាំគណ:ប្រតិភូ អញ្ជើញចូលរួម ក្នុងកម្មវិធីបើក Singapore Airshow នៅប្រទេសសិង្ហបុរី អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងអង្គសន្និបាត ត្រួតពិនិត្យគ្រឿងញៀនឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី និងឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីសន្និបាត ត្រួតពិនិត្យគ្រឿងញៀនឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៤ និងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផល អនុវត្តផែនការ យុទ្ធនាការ ប្រយុទ្ធប្រឆាំង គ្រឿងញៀនខុស ច្បាប់លើកទី៨ និងផ្សព្វផ្សាយ ផែនការ យុទ្ធនាការលើកទី៩ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី និងឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសន្និបាត ត្រួតពិនិត្យគ្រឿងញៀនឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត ត្រូវបាន គណៈសង្ឃនាយក នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា និង ក្រុមប្រឹក្សាភិបាល នៃសាកលវិទ្យាល័យ បញ្ញាសាស្ត្រកម្ពុជា ជូននាមាភិធេយ្យកិត្តិយសជាន់ខ្ពស់ ក្នុងឋានៈជា អភិសិរីបវរពុទ្ធសាសនូបការធរជោតិកា អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី បេក្ខជនព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ បានអញ្ជើញចូលរួម ចុះជួបសំណេះសំណាល ជាមួយអង្គបោះឆ្នោត ក្នុងខណ្ឌឫស្សីកែវ នៅទីស្នាក់ការគណបក្ស ប្រជាជនកម្ពុជាខណ្ឌឫស្សីកែវ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានដឹកគណប្រតិភូ ក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ជើញទៅទស្សនកិច្ច នៅទីភ្នាក់ងារ រុករកលំហអាកាសជប៉ុន (JAXA) និងអាជ្ញាធរព័ត៌មាន ភូមិសាស្ត្រ នៃប្រទេសជប៉ុន (GIS) អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្នសភា បានអញ្ចើញចូលរួមជាកិត្តិយស ក្នុងពិធីបើកការដ្ឋាន សាងសង់ស្ពាន ឆ្លងកាត់ទន្លេបាសាក់ ចាក់អង្រែក្រោម -ព្រែកប្រា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ បើកការដ្ឋានសាងសង់ស្ពាន ឆ្លងទន្លេបាសាក់ ចាក់អង្រែក្រោម-ព្រែកប្រា អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ របស់ក្រុមពិភាក្សា ដើម្បីត្រៀមការងារពិភាក្សា ក្នុងពិធីសន្និបាត របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ប្រធានអាជ្ញាធរជាតិប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀន បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ត្រួតពិនិត្យ គ្រឿងញៀនខុសច្បាប់ឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ត្រួតពិនិត្យគ្រឿងញៀន ខុសច្បាប់ឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ចែករំលែកចំណេះដឹង បទពិសោធជីវិត និងការងារ ដែលលោកជំទាវជួបប្រទះ ដើម្បីជាត្រីវិស័យចង្អុលទិស ក្នុងការរៀបចំគោលដៅជីវិត ក្នុងកម្មវិធី បងស្រី និងប្អូនស្រី អានបន្ត