ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មការ ចំពោះកិច្ច សម្រាប់ដឹកនាំ និងសម្របសម្រួល ដំណើរការ រៀបចំ ផែនការ យុទ្ធសាស្ត្រ ស្ដីពីការ លើកកម្ពស់ សន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ និងការគ្រប់គ្រងដែនដី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ បានអញ្ជើញដឹកនាំ ថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងយុត្តិធម៌ ចូលរួមកិច្ចប្រជុំជាមួយ ក្រុមប្រឹក្សាអ្នកច្បាប់ ដើម្បីបន្តពិនិត្យ និងពិភាក្សាលើសេចក្តី ព្រាងព្រះរាជក្រឹត្យ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជួបជាមួយ ឯកឧត្តម បូរកែវ ភូមិវង្សសៃ ឯកអគ្គរដ្ឋទូត វិសាមញ្ញ និងពេញសមត្ថភាព នៃសាធារណរដ្ឋ ប្រជាធិបតេយ្យ ប្រជាមានិតឡាវ ប្រចាំកម្ពុជា អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ជួបជាមួយ លោក យូហេ សាសាកាវ៉ា ប្រធានមូលនិធិនីប៉ុន (The Nippon Foundation) ក្នុងជំនួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជួបជាមួយ ឯកឧត្តម ម៉ៅរូ វីអេរ៉ា រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការបរទេស នៃសាធារណរដ្ឋ សហព័ន្ធប្រេស៊ីល ក្នុងជំនួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានថ្លែងថា មនុស្សចាស់ជាបណ្ណាល័យរស់ ដែលយើងត្រូវ ខិតខំរួមគ្នាជួយថែរក្សា និងលេីកស្ទួយជីវភាព រស់នៅរបស់គាត់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាអាហារសាគម្គី ជាមួយកុមារពិការភ្នែក គថ្លង់ កំព្រា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអមដំណេីរ ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងពិសាអាហារសាគម្គី ជាមួយកុមារពិការភ្នែក គថ្លង់ កំព្រា អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន៖ ការផ្តល់ឋានន្តរសក្តិថ្នាក់ នាយឧត្តមសេនីយ៍ ជូនមេបញ្ជាការកងទ័ពជើងគោក គឺស្របតាមផែនការ កែទម្រង់យូរអង្វែង របស់កងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស និងលោកជំទាវ នាំយកនូវចង្ហាន់ ទេយ្យទាន និងបច្ច័យ ប្រគេនព្រះសង្ឃគង់ នៅវត្តមុនីរង្សី ហៅវត្តថ្មី ក្នុងឃុំប្រឡាយ ស្រុកស្ទោង ខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីបំពាក់ឋានន្តរសក្ដិ នាយឧត្ដមសេនីយ៍ ជូន ឯកឧត្ដម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ម៉ៅ សុផាន់ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្ដម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ជើញចូលរួម សន្និសិទសារព័ត៌មាន ស្តីពីការរៀបចំព្រឹត្តិការណ៍ NIGHTMARE CARNIVAL នៅបរិវេណ BAY OF LIGHTS អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាស ដាក់ឱ្យដំណើរការ ជាផ្លូវការ នៃយុទ្ធសាស្ត្រជាតិ ស្តីពីការ អភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ចក្រៅប្រព័ន្ធ ឆ្នាំ២០២៣-២០២៨ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានបញ្ជាក់ថា ការអភិវឌ្ឍនគរូបនីយកម្ម នៅទូទាំងរាជធានី-ខេត្ត ស្ថិតក្នុងចង្កោម ការងារអាទិភាព ទាំង១៥ចំណុចរបស់ក្រសួង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី សាយ សំអាល់ ស្នើក្រសួងស្ថាប័នពាក់ព័ន្ធ សហការជាមួយ ក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ ធ្វើការចុះបញ្ជីដីរដ្ឋ នៅទូទាំងប្រទេស តាមនីតិវិធីពិសេស អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ បានអញ្ចើញចូលរួមជាមួយ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អញ្ជើញក្នុងពិធីពហូដា ឆ្លងបុណ្យកាន់ បិណ្ឌវេនទី១១ នៅវត្តបទុមវតី ស្ថិតក្នុងខណ្ឌដូនពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហេង វណ្ណនី អភិបាលរងខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលើកទី៥៣ អាណត្តិទី៣ របស់ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុប លទ្ធផលការងារ រយៈពេល៩ខែ និងទិសដៅអនុវត្តការងារ ត្រីមាសទី៤ ឆ្នាំ២០២៣ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី នេត សាវឿន អញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យអនុវត្តជាផ្លូវការ យុទ្ធសាស្ត្រជាតិ ស្ដីពីការ អភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ច ក្រៅប្រព័ន្ធ ឆ្នាំ ២០២៣-២០២៨ ក្រោមអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យអនុវត្តជាផ្លូវការ យុទ្ធសាស្ត្រជាតិ ស្ដីពីការ អភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ចក្រៅប្រព័ន្ធ ឆ្នាំ ២០២៣-២០២៨ ក្រោមអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត