លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម និងក្រុមគ្រួសារ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីកាន់បិណ្ឌ ចំនួន ០២វត្ដ នៅវត្តបុទុមកេសរ និងវត្តសន្ធរង្សី ស្ថិតក្នុងស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ទិវារំលឹកខួប ៣០ឆ្នាំ នៃការប្រកាស ឱ្យប្រើប្រាស់ រដ្ឋធម្មនុញ្ញ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបិទវគ្គបំប៉នជំនាញ ប្រយុទ្ធប្រឆាំង បទល្មើសជួញដូរគ្រឿងញៀន អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីអបអរសាទរ ទិវារំលឹកខួប ៣០ឆ្នាំ នៃការប្រកាស ឱ្យប្រើប្រាស់រដ្ឋធម្មនុញ្ញ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីអបអរសាទរ ទិវារំលឹកខួប ៣០ឆ្នាំ នៃការប្រកាស ឱ្យប្រើប្រាស់ រដ្ឋធម្មនុញ្ញ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី នេត សាវឿន អញ្ជើញអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញដង្ហែ ព្រះរាជដំណើរ ព្រះករុណា ព្រះបាទសម្តេចព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ស្តេចយាងជាព្រះរាជាធិបតី ក្នុងពិធីប្រារព្ធខួប ៣០ឆ្នាំ នៃថ្ងៃប្រកាស រដ្ឋធម្មនុញ្ញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញវេរប្រគេនទេយ្យទាន ចង្ហាន់ ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យវេនបិណ្ឌទី៧ នៅវត្តគៀនឃ្លាំង ស្ថិតក្នុងខណ្ឌជ្រោយចង្វារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការ ចលនូប្បត្ថម្ភ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីបើក វគ្គហ្វឹកហ្វឺន បណ្ដុះបណ្ដាលជំនាញភស្តុភារ ឆ្នាំ២០២៣ របស់ទីចាត់ការចលនូប្បត្ថម្ភ អានបន្ត
ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន ផ្ញើសារជូនពរ និងសូមចូលរួម អបអរសាទរ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ម៉ៅ សុផាន់ ដែលត្រូវបានព្រះមហាក្សត្រ ត្រាស់បង្គាប់ដំឡើង ឋានន្ដរស័ក្ដិ នាយឧត្តមសេនីយ៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ និងលោកជំទាវ បានអញ្ចើញក្នុងពិធី សូត្រមន្តចំរេីន ព្រះបរិត្ត ក្នុងឱកាសពិធីកាន់បិណ្ឌ និងភ្ជុំបិណ្ឌ ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពង្រឹងការងារជំនាញ របស់នាយកដ្ឋាន អង្គភាព ចំណុះនាយកដ្ឋាន កណ្តាលនគរបាលយុត្តិធម៌ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ និងលោកជំទាវ យ៉េត ម៉ូលីន បានអញ្ជើញក្នុងពិធីសូត្រមន្ត ចម្រើនព្រះបរិត្ត និងសម្តែងព្រះធម៌ទេសនា ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យកាន់បិណ្ឌវេនទី៦ នៅវត្តសារាវ័នតេជោ ក្នុងខណ្ឌដូនពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អញ្ជើញអមឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត ក្នុងជំនួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយ ឯកឧត្តម W.PATRICK MURPHY ឯកអគ្គរដ្ឋទូតសហរដ្ឋអាមេរិក ប្រចាំកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ បានអញ្ចើញចូលរួមជាមួយ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អញ្ជើញទទួលជួប ឯកអគ្គរដ្ឋទូតសហរដ្ឋអាមេរិក ប្រចាំកម្ពុជា និងសហការី នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីប្រារព្ធទិវា គ្រូបង្រៀនលើកទី២៦ ៥ តុលា ២០២៣ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស តំណាងរាស្ត្រមណ្ឌលរាជធានីភ្នំពេញ និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ អញ្ជើញចូលរួម កាន់បិណ្ឌវេនទី៦ នៅវត្ដអង្គពោធិញាណ ក្នុងខណ្ឌមានជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីអបអរសាទរ ខួបលើកទី២៦ ទិវាគ្រូបង្រៀន ៥ តុលា ២០២៣ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី នេត សាវឿន អញ្ជើញអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ខួបលើកទី២៦ ទិវាគ្រូបង្រៀន ៥ តុលា ២០២៣ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរងនគរបាលខេត្តកណ្ដាល ធ្វើការសម្របសម្រួល ជាមួយ អង្គការមណ្ឌលព័ត៌មានស្ត្រីកម្ពុជា រៀបចំសិក្ខាសាលា រយៈពេល០១ថ្ងៃ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុន សែន បានចាត់ឱ្យលោកជំទាវ ពុំ ចន្ទីនី និង លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ នាំយកទេយ្យវត្ថុ ប្រគេនព្រះសង្ឃគង់ នៅវត្តប្រជុំនទី ហៅវត្តក្រពើហា អានបន្ត