ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានដឹកនាំប្រតិភូ អញ្ចើញចុះទស្សនកិច្ចសិក្សា នៅរោងចក្រផលិត ស៊ីម៉ង់ត៍ CONCH ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកឱរ៉ាល់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីបុណ្យ កាន់បិណ្ឌវេនទី៦ ផ្ដួចផ្ដើមដោយ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង និងលោកជំទាវ ញ៉ែម សាខន អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងវេទិការ ពិគ្រោះយោបល់ និងផ្សព្វផ្សាយ សិក្ខាសាលា សមាហរណកម្មកម្មវិធី វិនិយោគ៣ឆ្នាំរំកិល (២០២៤-២០២៦) របស់រដ្ឋបាលខេត្ត ក្រុង-ស្រុក និងឃុំ-សង្កាត់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ បានអញ្ជើញចូលរួម កាន់បិណ្ឌវេនទី៥ នៅវត្តកំសាន្ត ក្នុងសង្កាត់ព្រែកប្រា ខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញទស្សនកិច្ច សិក្សាស្វែងយល់ អំពីស្ថានភាព ផលិតកម្មដំណាំពោត ចំណីសត្វ របស់កសិករ ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកឱរ៉ាល់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំស្ដីពីការ រៀបចំផែនការ វិនិយោគហេដ្ឋារចនាសម័្ពន្ធ ប្រព័ន្ធលូ និងប្រព័ន្ធរំដោះទឹក សម្រាប់បញ្ចៀសការជន់លិច នៅភូមិសាស្រ្តរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី នេត សាវឿន អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពិភាក្សា របស់គណៈកម្មការ ចំពោះកិច្ចត្រួតពិនិត្យ និងដោះស្រាយដំណើរចេញ ចូលរបស់ពលករខ្មែរតាមព្រំដែន អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ទទួលជួបជាមួយ ឯកឧត្តម ដូមីនិក វីល្លៀម ឯកអគ្គរាជទូត នៃចក្រភពអង់គ្លេស ប្រចាំកម្ពុជា ក្នុងជំនួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីបិទវគ្គសុក្រឹតការ ថ្នាក់ដឹកនាំនគរបាល កម្រិត២ ជំនាន់ទី៤ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម អភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស អ្នកតំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលរាជធានីភ្នំពេញ និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញក្នុងពិធីសូត្រមន្ត ចម្រើនព្រះបរិត្ត សម្រាប់បុណ្យកាន់បិណ្ឌវេនទី៥ នៅវត្តកំសាន្ត ស្ថិតក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសូត្រមន្ត ចម្រើនព្រះបរិត្ត សម្រាប់វេនកាន់បិណ្ឌទី៥ នៅវត្តជម្ពូព្រឹក្សា ស្ថិតក្នុងក្រុងស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការរងកងទ័ពជើងទឹក បានប្រកាសប្តេជ្ញា មិនឲ្យគ្រឿងញៀន ជាប់នឹងខ្លួនដល់កងទ័ព នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងទឹកនោះឡើយ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការអនុវត្ត តួនាទីភារកិច្ច កងរាជអាវុធហត្ថ ៩ខែ និងទិសដៅត្រីមាស៤ ឆ្នាំ២០២៣ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរងនគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផល ការងារអាណត្តិទី១ របស់គណ:កម្មាធិការជាតិ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងទារុណកម្ម អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ អាណត្តិទី១ របស់គណ:កម្មាធិការជាតិ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងទារុណកម្ម ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ជួន សុណ្ណ រដ្នមន្ត្រីប្រតិភូ អមនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំ ស្ដីពីការ ពង្រឹងការងារ ការពារសន្តិសុខ សុវត្ថិភាព ជូនប្រមុខថ្នាក់ដឹកនាំ ជាន់ខ្ពស់រាជរដ្ឋាភិបាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមនាវី ទៀ វិញ បានអញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិធីផ្សព្វផ្សាយ យុទ្ធសាស្ត្រ បញ្ចកោណ-ដំណាក់កាលទី១ និងវិធានការគន្លឹះ របស់រាជរដ្ឋាភិបាល នីតិកាលទី៧ នៃរដ្ឋសភា ឆ្នាំ២០២៣-២០២៨ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម និងលោកជំទាវ ញូង ចរិយា អ៊ុន ចាន់ដា បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីកាន់បិណ្ឌវេនទី៤ នៅវត្តខេមវន្តបឹងស្នាយ និងវត្តបូទុមរតនៈដីដុះ ស្ថិតក្នុងក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការ នគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីបេីកសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ អាណត្តិទី១ របស់គណៈកម្មាធិការជាតិ ប្រឆាំងទារុណកម្ម គ.ជ.ប.ទ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី ជួបសំណេះសំណាល ជាមួយ បងប្អូនកម្មករ និយោជិត ចំនួន ១៨,០៩៩នាក់ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត