ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ ដាក់បទបញ្ជាដល់កម្លាំងនគរបាលជំនាញ និងនគរបាលតាមខណ្ឌទាំង១៤ ត្រូវបន្តចាត់វិធានការ បង្ការទប់ស្កាត់ និងបង្រ្កាបក្មេងទំនើង អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្រ្តី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានដឹកនាំសហការី ចូលរួមកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលើកទី១៨ អាណត្តិទី៤ របស់ក្រុមប្រឹក្សាស្រុកស្រីសន្ធរ នៅសាលប្រជុំសាលាស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា អញ្ចើញជួបពិភាក្សាការងារជាមួយឯកឧត្តម ជៀន ឆាន (Jiancan) អនុប្រធានគណៈកម្មាធិការអចិន្ត្រៃយ៍ នៃសភាតំណាងប្រជាជនចិន តំបន់ស្វយ័តស៊ីចាង (Xizang) នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំតាមដាន និងត្រួតពិនិត្យការអនុវត្ត គោលនយោបាយ ភូមិ ឃុំ សង្កាត់ មានសុវត្ថិភាព តាមបណ្តាស្រុក ក្នុងក្របខណ្ឌក្រសួងមហាផ្ទៃ នៅស្រុកគីរីវង្ស ខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារជំនាញ និងចុះពិនិត្យការងារមួយចំនួន នៅមូលដ្ឋានសមុទ្ររាម កងទ័ពជើងទឹក ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមប្រឹក្សាជាតិ ប្រឆាំងអំពើពុករលួយ (ក.ជ.ប.ព.) លើកទី៤ អាណត្តិទី៤ នៅអង្គភាពប្រឆាំងអំពើពុករលួយ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី និងឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អញ្ជើញជាសហអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ បទបញ្ជារាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា លេខ ០២ បប នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំតាមដាន និងត្រួតពិនិត្យ ការអនុវត្តគោលនយោបាយ ភូមិ ឃុំ សង្កាត់ មានសុវត្ថិភាព តាមបណ្តាស្រុក ក្នុងក្របខណ្ឌក្រសួងមហាផ្ទៃ នៅសាលាស្រុកត្រាំកក់ ខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយអនុក្រិត្យស្តីពី ឯកសណ្ឋាន សញ្ញាសម្គាល់ និងទង់នគរបាលជាតិកម្ពុជា និងប្រជុំបូកសរុបវាយតម្លៃ សភាពការណ៍បទល្មើស និងលទ្ធផលប្រតិបត្តិការរក្សាសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់សង្គម ប្រចាំខែវិច្ឆិកា លើកទិសដៅការងារ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្ដកំពង់ឆ្នាំង អញ្ជើញជាធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ពិភាក្សាអំពីការបែងចែក ដីសម្បទានសង្គមកិច្ច ជូនអតីតយុទ្ធជន ខេត្ដកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា អញ្ចើញទទួលជួបសវនាការ និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយអ្នកសម្របសម្រួល ប្រតិបត្តិការ ប្រចាំតំបន់អាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិក នៃគណៈកម្មាធិការអន្តរជាតិ នៃកាកបាទក្រហម (អាយ.ស៊ី.អរ.ស៊ី.) និងសហការី អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំតាមដាន និងត្រួតពិនិត្យ ការអនុវត្តគោលនយោបាយ ភូមិ ឃុំ សង្កាត់ មានសុវត្ថិភាព តាមបណ្តាស្រុក ក្នុងក្របខណ្ឌក្រសួងមហាផ្ទៃ នៅសាលាស្រុកសំរោង ខេត្តតាកែវ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនីតិជន អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំខែវិច្ឆិកា និងលើកទិសដៅការងារខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំនាយកដ្ឋាន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការរង កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស អញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារជំនាញ សម្ភារបច្ចេកទេស ភស្តុភារ វិស្វកម្ម សុខាភិបាល ចំណុចខ្លាំង បញ្ហាប្រឈម សំណូមពរឆ្នាំ២០២៥ ទិសដៅឆ្នាំ២០២៦ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យលើការងារ ដោះស្រាយបណ្តឹងអន្តរាគមន៍នានា ពាក់ព័ន្ធនឹងអំពើឆបោក តាមប្រព័ន្ធបច្ចេកវិទ្យា នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ករណីវិវាទដីធ្លី នៅចំណុចបឹងជើងលោង (បឹង ៥០០) ស្ថិតនៅភូមិអំពិល ភូមិសំរោង ឃុំក្រាំងយ៉ូវ ស្រុកស្អាង ខេត្តកណ្ដាល ត្រូវបានដោះស្រាយបញ្ចប់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំតាមដាន និងត្រួតពិនិត្យការអនុវត្តគោលនយោបាយ ភូមិឃុំ មានសុវត្តិភាព នៅស្រុកបាទី ខេត្តតាកែវ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធ ជាតិផ្ទុះ អញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារប្រចាំខែវិច្ឆិកា និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ត របស់ការិយាល័យគ្រប់គ្រងអាវុធ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងខេត្តកំពត អញ្ចើញចូលរួមក្នុងនាមរដ្ឋបាលខេត្តកំពត ក្នុងពិធីបើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពីក្របខណ្ឌជាតិ សម្រាប់ដំណើរការចូលក្នុងប្រព័ន្ធ នៅសណ្ឋាគារ ស៊ីប្រ៊ីស និងវីឡា ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត