ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ចើញចូលរួមធ្វើបាឋកថា ក្នុងកម្មវិធីបណ្តុះបណ្តាល របស់សាលាជាតិរដ្ឋបាលមូលដ្ឋាន ក្រសួងមហាផ្ទៃ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ ជួន សុវណ្ណ រដ្ឋមន្រ្ដីប្រតិភូអមនាយករដ្ឋមន្រ្ដី អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំទទួលផែនការ ការពារថ្នាក់ដឹកនាំ ប្រារព្ធពិធីបោះជំរុំ នៅរីសតឧទ្យានជាតិគីរីរម្យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អគ្គស្នងការរង និងជាស្នងការនគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យរបៀបរបប និងលំហូរការងារ នៃអគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អញ្ចើញចូលរួមគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក សេង វ៉ាន់ធី អគ្គលេខាធិការរង នៃគណៈកម្មាធិការជាតិ សន្តិសុខលម្ហសមុទ្រ នៅក្នុងសង្កាត់ភ្នំពេញថ្មី ខណ្ឌសែនសុខ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមរំលែកទុក្ខដល់គ្រួសារព រងគ្រោះដោយអំពើឃាតកម្មដ៏សាហាវយង់ឃ្នង សម្លាប់ជីវិតមនុស្ស ៩នាក់ នៅឃុំទួលសំបួរ ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារផ្ទៃក្នុង របស់ទីចាត់ការ ភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមពិធីបញ្ចុះសព ឯកឧត្តម នុត សាអាន ស្ថិតនៅសង្កាត់សិត្បូ ក្រុងតាខ្មៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងខេត្តកំពត អញ្ចើញចូលរួមព្រឹត្តិការណ៍រត់ដើម្បីកុមារកម្ពុជា (CVV Fun Run) លេីកទី២ ក្នុងគោលបំណង ប្រមូលថវិកាពីការចុះឈ្មោះ សម្រាប់គាំទ្រ ដល់មូលនិធិគន្ធបុប្ផា ក្នុងបុព្វហេតុកុមារកម្ពុជា អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ និងជាអ្នកតំណាងរាស្ត្រមណ្ឌលស្វាយរៀង អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសពវីរៈកងទ័ព លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ស្រី ធឿន ស្ថិតនៅស្រុករមាសហែក ខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញប្រកាសទទួលស្គាល់ លោកជំទាវ អាយ កុសុមា ជាប្រធានកិត្តិយសគណៈកម្មការសាខា សមាគមនារីកម្ពុជាដើម្បីសន្តិភាព និងអភិវឌ្ឍន៍ ខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ និងជាប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធឯកឧត្តម នុត សាអាន ស្ថិតនៅសង្កាត់ទន្លេបាសាក់ ខណ្ឌចំការមន អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី បានណែនាំឱ្យក្រុមការងារ បន្ដពង្រឹងការផ្ដល់ សេវាសំណូមពរ ដល់បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ ឱ្យបានកាន់តែឆាប់រហ័សបំផុត អានបន្ត
កិច្ចប្រជុំបើកកិច្ចសវនកម្មផ្ទៃក្នុង សម្រាប់ការិយបរិច្ឆេទ ២០២៤ និងបណ្តាឆ្នាំពាក់ព័ន្ធ របស់ស្នងការដ្ឋាននគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ និងឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ងួន ស្រេង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ អញ្ជើញចូលរួមបុណ្យសព លោក យ៉ង់ មណីរ័ត្ន នៅបុរីជីបម៉ុង ៥៩៨ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមប្រឹក្សាភិបាល កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អាណត្តិទី៩ លើកទី៦ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧នៃរដ្ឋសភា អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មាធិការអចិន្រ្តៃយ៍រដ្ឋសភា ដើម្បីពិនិត្យនិងអនុម័តលើរបៀបវារៈមួយចំនួន នៅវិមានរដ្នសភា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី៖ នគរបាលយើង បានប្រើវិធានការ បង្ការ និងទប់ស្កាត់ ចំគោលដៅបានយ៉ាងល្អប្រសើរ ទើបការបង្ក្រាប មានការថយចុះគួរឱ្យកត់សម្គាល់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យ ការអនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ចកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ សម្រាប់ត្រីមាសទី៤ ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានទទួលបដិសណ្ឋារកិច្ចឯកឧត្តម ជឹម លាវ សមាជិកព្រឹទ្ធសភា និងក្រុមការងារ ដែលបានដឹកនាំក្រុមគ្រូពេទ្យ និង វេជ្ជបណ្ឌិតស្ម័គ្រចិត្ត របស់ប្រទេសបារាំង ចុះជួបសំណេះសំណាល និងពិនិត្យព្យាបាលជំងឺ ជូនប្រជាពលរដ្ឋ នៅក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ក្រុមប្រតិបត្តិការជំនាញទី២ នៃគណៈបញ្ជាការដឹកនាំស្រាវជ្រាវ ស៊ើបអង្កេត និងបង្ក្រាបបទល្មើសគ្រប់ប្រភេទ អានបន្ត