ទីចាត់ការភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន សូមប្រកាសគាំទ្រ កិច្ចព្រមព្រៀងសន្តិភាពកម្ពុជា-ថៃ និងអបអរសាទរ ជូនចំពោះ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ដែលសម្រេចបាននូវកិច្ចការ ដ៏មានតម្លៃជាប្រវត្តិសាស្រ្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងមហាផ្ទៃ ដើម្បីពិនិត្យពិភាក្សា និងដាក់ទិសដៅការងារ សម្រាប់អនុវត្តបន្ត នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបញ្ចុះបឋមសិលា បើកការដ្ឋានសាងសង់ អគារពហុមុខងារ និងសណ្ឋាគារប្រណិត នៃគម្រោង ផត អ៉ីវស៍ ផាលេស អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងមហាផ្ទៃ ដើម្បីពិនិត្យពិភាក្សា និងដាក់ទិសដៅការងារសម្រាប់អនុវត្តបន្ត នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ចើញទៅទស្សនកិច្ច ក្រុមហ៊ុនផលិតគ្រឿងចក្រ និងគ្រឿងយន្តកសិកម្មទំនើប ស្ថិតនៅក្នុងខេត្តហឺណាន សាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
កម្ពុជា-ឡាវ-វៀតណាម នឹងបន្តជំរុញកិច្ចសហប្រតិបត្តិការលើវិស័យជាច្រើន ឱ្យកាន់ជិតស្និទ្ធ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ និងពិធីប្រកាសផ្សព្វផ្សាយសេចក្តីសម្រេច ស្តីពីការកែសម្រួលសមាសភាព និងភារកិច្ច របស់ក្រុមព័ត៌មានទាន់ហេតុការណ៍ (HOTLINE) ជាមួយជនបរទេស ប្រចាំនៅកម្ពុជា នៃអគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន អញ្ជើញចូលរួមពិធីសិក្ខាសាលា ស្តីពីការ លើកកម្ពស់ ជំនាញប្រឆាំងការសម្អាតប្រាក់ និងស្តង់ដា នៃការវាយតម្លៃ របស់ក្រុមការងារហិរញ្ញវត្ថុ (FATF) អានបន្ត
កម្ពុជា-សាធារណរដ្ឋកូរ៉េ ប្ដេជ្ញាពង្រឹងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ សំដៅបង្ការ ទប់ស្កាត់ និងប្រយុទ្ធប្រឆាំងនឹងបទឧក្រិដ្ឋនានា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំនិងពិធីប្រកាសផ្សព្វផ្សាយ សេចក្តីសម្រេចស្តីពីការ កែសម្រួលសមាសភាព និងភារកិច្ចរបស់ក្រុមព័ត៌មានទាន់ហេតុការណ៍ (HOTLINE) ជាមួយជនបរទេស ប្រចាំនៅកម្ពុជា នៃអគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ អានបន្ត
ធនាគារពិភពលោកបន្តចូលរួមអភិវឌ្ឍកម្ពុជា ឈានទៅសម្រេចបាន ចក្ខុវិស័យកម្ពុជា ឆ្នាំ២០៥០ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលើកទី១៦ អាណត្តិទី៤ ឆ្នាំទី២ របស់ក្រុមប្រឹក្សាស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ និងពិធីប្រគល់តែងតាំង ផ្លាស់ប្ដូរមុខតំណែង បំពាក់ឋានន្តរសក្តិ និងប្រកាសបច្ចុប្បន្នភាព ក្រុមប្រឹក្សាប្រទ្បងប្រណាំង កងទ័ពជើងទឹក អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈបញ្ជាការ ឯកភាពរដ្ឋបាលស្រុក រយៈពេល៩ខែ ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅបន្ត នៅសាលាស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
កម្ពុជា និងហ្វីលីពីនឯកភាពបន្តពង្រឹង និងពង្រីកកិច្ចសហប្រតិបត្តិការថែមទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ចៅ ភិរិទ្ធ និងក្រុមគ្រួសារ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីក្រុងពាលី និងសូត្រមន្ត នៃអង្គកឋិនទានសាមគ្គី ដើម្បីដង្ហែរទៅវេរប្រគេនព្រះភិក្ខុសង្ឃ ដែលគង់ចាំព្រះវស្សា អស់ត្រីមាស ក្នុងព័ទ្ធសីមាវត្តត្នោតជ្រំ ស្ថិតនៅ ស្រុកស្វាយជ្រំ ខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណបក្សប្រជាជនស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារគណបក្សប្រចាំខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅបន្ត របស់គណៈកម្មាធិការ គណបក្សប្រជាជនស្រុកស្រីសន្ធរ នៅស្នាក់ការគណបក្សឃុំខ្នារស អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណបក្សប្រជាជនស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ជេីញចុះចែកអំណោយ ជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រ ចំនួន៩គ្រួសារ នៅក្នុងឃុំខ្នាស ស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណបក្សប្រជាជនស្រុកដ្រីសន្ធរ បានអញ្ជើញដឹកនាំក្រុមការងារ ចុះពិនិត្យវឌ្ឍន៍ភាព ការសាងសង់អគារមណ្ឌលសុខភាពឃុំខ្នារស ដែលកំពង់កសាង បានប្រមាណ៩០% ទុកសម្រាប់បំរើ សេវាសុខាភិបាល ជូនប្រជាពលរដ្ឋ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណបក្សប្រជាជនស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារគណបក្សប្រចាំខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅ អនុវត្តន៍ភារកិច្ចបន្ត របស់គណៈកម្មាធិការគណបក្សឃុំខ្នារស និងប្រកាសបញ្ជូលសមាជិកគណបក្សថ្មី អានបន្ត