លោក ហេង វុទ្ធី ប្រធានក្រុមការងារចុះជួយមូលដ្ឋានឃុំទួលសំបួរ និងឃុំអារក្សត្នោត អញ្ចើញចុះសាកសួរសុខទុក្ខ និងឧបត្ថម្ភថវិកា គ្រឿងឧបភោគ បរិភោគ មួយចំនួន ដល់សមាជិកគណបក្ស ដែលជួបការលំបាក ស្ថិតនៅក្នុងឃុំអារក្សត្នោត ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជូនដំណើរសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំកំពូល អាស៊ានលើកទី៤៧ និងកិច្ចប្រជុំកំពូលពាក់ព័ន្ធ នៅប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ចើញទៅទស្សនកិច្ចកសិដ្ឋានចិញ្ចឹមបង្កង និង កសិដ្ឋានចិញ្ចឹមត្រី ស្ថិតក្នុងខេត្តហឺណាន សាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ ប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សស្រុកជើងព្រៃ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបការងារគណបក្ស និងក្រុមការងារគណបក្ស រយៈពេល៩ខែ ឆ្នាំ២០២៥ និងទិសដៅភារកិច្ចបន្ត នៅទីស្នាក់ការគណបក្សស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានដឹកនាំក្រុមការងារ អញ្ចើញចុះពិនិត្យ ស្ថានភាពទឹកតាមប្រឡាយ និងព្រែក ក្នុងឃុំព្រែករំដេង ឃុំកោះអណ្តែត អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ និងលោក ឆាយ វ៉ាន់ស៊ី អញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធ ការងារអប់រំ យុវជន និងកីឡាស្រុក ឆ្នាំសិក្សា ២០២៤-២០២៥ និងលើក ទិសដៅ អនុវត្តបន្ត ឆ្នាំសិក្សា ២០២៥-២០២៦ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមពិធីសូត្រមន្ត បុណ្យកឋិនទានសាមគ្គី របស់អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ ដង្ហែវេរប្រគេនព្រះសង្ឃ គង់ចាំព្រះវស្សាអស់ត្រីមាស នៅវត្តសុវណ្ណរង្សីបារមីកញ្ជ្រៀចធំ ក្នុងស្រុកកញ្ជ្រៀច ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា អញ្ចើញបើកកិច្ចប្រជុំជាមួយគណៈប្រតិភូ សមាគមភស្តុភារកម្មកម្ពុជា (CLA) សភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា (CCC) និងសមាគមវាយនភណ្ឌសម្លៀកបំពាក់ ស្បែកជើង និងផលិតផលធ្វើដំណើរនៅកម្ពុជា (TAFTAC) អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកឧត្តម Park Il ឯកអគ្គរដ្ឋទូតកូរ៉េ ទទួលបន្ទុកបេសកកម្មពិសេសប្រចាំនៅកម្ពុជា អញ្ជេីញចូលជួបពិភាក្សាការងារ លើការបង្កើតក្រុមការងារ បង្ការ ទប់ស្កាត់ និងបង្ក្រាបអំពើឆបោក តាមប្រព័ន្ធអនឡាញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក ព្រមទាំងថ្នាក់ដឹកនាំកងទ័ពជើងទឹក អញ្ជើញចូលរួមស្តាប់កិច្ចប្រជុំពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្ត្រី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត តាមរយៈប្រព័ន្ធបញ្ជូនរូបភាព និងសំទ្បេង (Zoom Meeting) អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា និងអគ្គលេខាធិការរងអាជ្ញាធរមីន អញ្ជើញជាអធិបតីបើកវគ្គ បណ្ដុះបណ្ដាលគ្រូបង្គោល ស្ដីពីការផ្ដល់សារអប់រំ អំពីគ្រោះថ្នាក់ ដោយសារយុទ្ធភណ្ឌគ្រឿងផ្ទុះ ជូនដល់មន្ត្រីនគរបាលខេត្តឧត្តរមានជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្រ្តី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក បានអញ្ចើញចូលរួមជាមួយកិច្ចប្រជុំ ពិសេសគណៈកម្មាធិការព្រំដែនទូទៅកម្ពុជា-ថៃ (GBC) ភាគីកម្ពុជាដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ទៀ សីហា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការពារជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អគ្គស្នងការរង និងជាស្នងការនគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយសេចក្ដីណែនាំ និងការងារសន្តិសុខសង្គម និងលទ្ធផលកិច្ចប្រតិបត្តិការ សម្រាប់ខែតុលា និងលើកទិសដៅការងារបន្ត អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ បានដឹកនាំក្រុមការងារ នាំយកអំណោយ ប្រគល់ជូនគ្រួសារ ដែលមានជីវភាពខ្វះខាត និងជួបការលំបាក នៅភូមិស្គន់ ឃុំសូទិប ស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ពេជ្រ កែវមុនី អភិបាលរងខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំស្តីពីការ ធ្វើបទបង្ហាញការអនុវត្តគម្រោង របស់អង្គការទឹកស្អាត១០០១ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា អញ្ចើញចូលរួមជាមួយឯកឧត្ដម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ជួបសម្ដែងការគួរសមជាមួយអគ្គមេបញ្ជាការកងទ័ពម៉ាឡេស៊ី នៅប្រទេសម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
ឯកឧត្ដម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ជើញជួបសម្ដែងការគួរសមជាមួយ ឯកឧត្ដម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ តាន់ស្រុី អេចជេ ម៉ូដ នីហ្សាមប៊ីន អេចជេ ចាហ្វា អគ្គមេបញ្ជាការកងទ័ពម៉ាឡេស៊ី នៅទីក្រុងកូឡាឡាំពួរ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន គាំទ្រ ជម្រុញ លើកទឹកចិត្តដល់ពលរដ្ឋខ្មែរ ពិសេស រាល់សកម្មភាពរបស់ស្រ្តី ដើម្បីចូលរួមលើកកម្ពស់ ការប្រើប្រាស់ផលិតផលខ្មែរ ដែលជាផលិតក្នុងស្រុក អានបន្ត