លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានអមដំណើរឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ អញ្ចើញចូលរួមពិធីសូត្រមន្ត បុណ្យកឋិនទានសាមគ្គី ដង្ហែទៅវេរ ប្រគេនព្រះភិក្ខុសង្ឃ ដែលគង់ចាំព្រះវស្សា អស់កាលត្រីមាស នៅវត្តកោះកែវ ឃុំព្រែកដំបូក ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា និងលោកជំទាវ ចេង ស្រីវាសនា ទៀ សុខា អញ្ចើញមកថ្វាយបង្គំ សុំពរជ័យពីសម្តេចព្រះព្រហ្មរតនមុនី ពិន សែម សិរីសុវណ្ណោ និងបានសំណេះសំណាល ប្រគល់រង្វាន់ លើកទឹកចិត្ត ជូនដល់សិស្សានុសិស្សនិទ្ទេសA មណ្ឌលខេត្តសៀមរាប នៅវត្តរាជបូណ៌ ក្រុងសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា និងលោកជំទាវ អញ្ជើញចូលរួមពិធីសូត្រមន្ត ក្រុងពាលី ក្នុងពិធីបុណ្យកឋិនទានសាមគ្គី វត្តបុទុមរតនដីដុះ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអមដំណើរឯកឧត្តមបណ្ឌិតសភាចារ្យ អ៊ុក រ៉ាប៊ុន ទេសរដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជេីញជួបសំណេះសំណាល ជាមួយបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ ដែលរងផលប៉ះពាល់ ដោយសារ ទឹកជំនន់ទន្លេ ក្នុងស្រុកជលគីរី និងស្រុករលាប្អៀរ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការ ផ្ញើសារលិខិតជូនពរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងឱកាសខួបកំណើតគម្រប់ ៤៨ ឈានចូល ៤៩ឆ្នាំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាលចុះមូលដ្នានស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញក្នុងពិធីសូត្រមន្ត បុណ្យកឋិនទានសាមគ្គី ដង្ហែទៅវេរប្រគេន ព្រះភិក្ខុសង្ឃ គង់ចាំព្រះវស្សា អស់កាលត្រីមាស នៅវត្តកោះកែវ ឃុំព្រែកដំបូក ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ បានអមដំណើរឯកឧត្តម ឆាយ ឫទ្ធិសែន រដ្ឋមន្ដ្រីក្រសួងអភិវឌ្ឍន៍ជនបទ អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពីធីបើកការដ្ឋានសាងសង់ផ្លូវជនបទ នៅក្នុងស្រុកទឹកផុស និងស្រុកកំពង់ត្រឡាច ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពត បានថ្លែងថា ការងារអប់រំ ជាកិច្ចការងារមួយសំខាន់ មិនអាចខ្វះបាន ហើយអនាគតកម្ពុជា គឺត្រូវពឹងលើវិស័យអប់រំនេះ អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន៖ រាជរដ្ឋាភិបាលរក្សាបានល្អ លើកំណើតសេដ្ឋកិច្ចជាតិ បើទោះជាប្រទេសថៃ បានបិទច្រកទ្វាព្រំដែនអន្តរជាតិដោយឯកតោភាគីក្តី អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូខេត្តតាកែវ អញ្ចើញទស្សនកិច្ច គ្រឿងបង្គំសម្រាប់ចម្រោះទឹកកខ្វក់ ក្រុងឈានចូវ ខេត្តហ្វូចៀន នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ចើញដឹកនាំប្រតិភូចុះសិក្សាស្វែងយល់ពីការបង្កាត់ និងភ្ញាស់ពូជបង្កង នៅទីក្រុងស៊ែរមែន ខេត្តហ្វូជាន ប្រទេសចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា អញ្ចើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល និងប្រគល់រង្វាន់លើកទឹកចិត្តជូនសិស្សានុសិស្សនិទ្ទេសA និង B មណ្ឌលខេត្តសៀមរាប ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ទៀ សីហា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី អញ្ចើញបន្ដចុះជួបសំណេះសំណាល សាកសួរសុខទុក្ខ និង នាំយកអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់សម្ដេចបវរធិបតី ឧបត្ថម្ភជូនមន្ត្រីនគរបាល និងនិវត្តន៍ជន នៃអធិការដ្ឋានគបាលក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានដឹកនាំសហការី អញ្ចើញចូលរួមសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៦ របស់មន្ទីររៀបចំដែនដីនគរូបនីយកម្ម សំណង់ និងសុរិយោដីខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន សូមគោរពអបអរសាទរចំពោះ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ៅ សុផាន់ ដែលបានទទួលការបំពាក់ គ្រឿងឥស្សរិយយស Order of Valour - Gallant Commander ដោយព្រះមហាក្សត្រម៉ាឡេស៊ី អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា អញ្ចើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយសិស្សជ័យលាភីនិទ្ទេស A ចំនួន ៥៦នាក់ សម័យប្រឡង សញ្ញាបត្រមធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិ ២៨សីហា ឆ្នាំ២០២៥ ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ៖នគរបាលយើង ត្រូវបន្ដបង្កើនសកម្មភាព ប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព ដើម្បីឆ្លើយតបជាមួយ នឹងលទ្ធផលតាមការគ្រោងទុក អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមទទួលជួបពិភាក្សាការងារ ជាមួយលោកជំទាវ គីម ជីណា (KIM Jina) អនុរដ្ឋមន្ត្រីទី២ នៃក្រសួងការបរទេសកូរ៉េ និងសហការី នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ចើញចូលរួមពិធីបើកពានរង្វាន់បាល់ទាត់ ប៉ូការី ស្វេតជើងឯកវិទ្យាល័យ ឆ្នាំ២០២៥ ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ នៅវិទ្យាល័យព្រះស៊ីសុវត្ថិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា អញ្ជើញចូលរួមសម័យប្រជុំរដ្ឋសភា ជាវិសាមញ្ញ នីតិកាលទី៧ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី នៅវិមានរដ្ឋសភា អានបន្ត