លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានដឹកនាំក្រុមការងារស្រុក អញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយ ជូនគ្រួសារភៀសសឹកក្រីក្រ ចំនួន១៧គ្រួសារ នៅឃុំទងត្រឡាច ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរឯកឧត្តម អ៊ុច បូររិទ្ធ អញ្ជើញចុះជួបសំណេះសំណាល ជាមួយមន្រ្តីរាជការ ក្រុមប្រឹក្សាឃុំ និងប្រជាពលរដ្ឋនៅស្រុកព្រៃឈរ អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា សុខ សំណាង និងលោកជំទាវ ស៊ីម សុនិមល ថ្វាយដង្វាយចំពោះ សម្តេចព្រះវររាជមាតាជាតិខ្មែរ និងជូនសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន នូវភេសជ្ជៈ ប៉ូវកម្លាំងបាកាស ២.០០០កេស និងម៉ូតូម៉ាក Honda Wave ៥គ្រឿង ដេីម្បីចាត់ចែងប្រើប្រាស់ តាមមុខការចាំបាច់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងមុខងារសាធារណៈ អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកសិក្ខាសាលា ស្ដីពីឌីជីថលលូបនីយកម្ម ក្នុងរដ្ឋបាលសាធារណៈ (Workshop on Digitalization in Public Administration) សម្រាប់ប្រទេស សមាជិកអាស៊ាន និងប្រទេសទីម័រឡេស្តេ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ អញ្ចើញបន្តដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យលើការងារ សេចក្តីព្រាង និងនីតិវិធីគ្រប់គ្រងអាវុធ គ្រឿងផ្ទុះ និងគ្រាប់រំសេវ និងតាមដានវឌ្ឍនភាពការងារ ដែលបានដាក់ទិសដៅអនុវត្តកន្លងមក អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងពិធីបើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពីការគ្រប់គ្រងរដ្ឋបាលសង្កាត់ សម្រាប់ក្រុមប្រឹក្សាសង្កាត់ទាំង១០៥ នៃរាជធានីភ្នំពេញ ជូនដល់សិក្ខាកាមជាសមាជិក-សមាជិកាក្រុមប្រឹក្សាសង្កាត់ ទាំង១០៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិគ្រោះយោបល់ ស្តីពីការគ្រប់គ្រង តំបន់រមណីយដ្ឋាន បេតិកភណ្ឌពិភពលោកអង្គរ និងតំបន់បឹងទន្លេសាប អានបន្ត
ឯកឧត្ដមបណ្ឌិត សួស គង់ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកភ្នំស្រួច អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារខែសីហា និងលើកទិសដៅខែកញ្ញា របស់ក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកភ្នំស្រួច អានបន្ត
តំណាងក្រុមហ៊ុន វិរៈ ប៊ុនថាំ បាននាំយកអំណោយថវិកាចំនួន ២០លានរៀល ប្រគល់ជូនស្នងការដ្ឋាននគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ ដើម្បីចាត់ចែង បន្តចូលរួមឧបត្ថម្ភគាំទ្រ ដល់វរកងទ័ពនៅជួរមុខ ដែលកំពុងបំពេញភារកិច្ច ការពារបូរណភាពទឹកដី អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា បានអនុញ្ញាត្តិឱ្យលោក Kenichiro Kashiwase ប្រធានបេសកកម្ម សម្រាប់ប្រទេសកម្ពុជា នៃមូលនិធិរូបិយវត្ថុអន្តរជាតិ (IMF) និងក្រុមការងារ ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
អនុវត្តតាមអនុសាសន៍ដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយផែនការ ចាំបាច់មួយចំនួន អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន សមាជិករដ្ឋសភា និងជាតំណាងរាស្ត្រមណ្ឌលស្វាយរៀង អញ្ជើញចូលរួមបន្តសម័យប្រជុំរដ្ឋសភាលើកទី៤ នីតិកាលទី៧ នៅវិមានរដ្នសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតីក្នុងកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការរៀបចំវិធានការ ប្រឡងសញ្ញាបត្រមធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិ សម័យប្រឡង ២៨ សីហា ២០២៥ ធ្វើយ៉ាងណាឱ្យការប្រឡង ប្រព្រឹត្តទៅដោយរលូន អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាលចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ភោធដាក់អោយប្រើប្រាស់ មជ្ឈមណ្ឌលបណ្ដុះបណ្ដាលកុំព្យូទ័រ ដោយឥតបង់ថ្លៃ នៅឃុំតាគ្រាម ស្រុកបាណន់ អានបន្ត
ពលរដ្ឋភៀសសឹក និងពលករ ៦៣២គ្រួសារ នៅស្រុកស្ទឹងត្រង់ និងស្រុកចំការលើ ទទួលបានអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឌី វិជ្ជា និងលោកជំទាវ ហ៊ុន ម៉ាណា អញ្ជើញប្រគេនទេយ្យវត្ថុដល់វត្តចំនួន៥ និងចែកអំណោយ ជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ៥០០គ្រួសារ នៅខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី សមាជិកគណៈអចិន្ត្រៃយ៍គណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអំពាវនាវឱ្យប្រជាពលរដ្ឋបន្តស្តាប់តាមការណែនាំរបស់ប្រមុខរាជរដ្ឋាភិបាល ក្នុងការរក្សាភាពចាស់ទុំ និងអត់ធ្មត់ខ្ពស់ ចំពោះបញ្ហាព្រំដែនកម្ពុជា-ថៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តមកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត គន់ គីម អញ្ចើញចុះពិនិត្យការរស់នៅ និងជីវភាពអតីតយុទ្ធជន នៅភូមិប៊ុនរ៉ានីសែនជ័យ ដំណាក់ទ្រយឹង ក្នុងស្រុកភ្នំក្រវាញ ខេត្តពោធិ៍សាត់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ ប្រធានអនុគណៈកម្មការកណ្តាល អញ្ចើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំណែនាំដល់អនុគណៈកម្មការ និងក្រុមការងាររៀបចំការរឡង ដើម្បីជ្រើសរើស បេក្ខជនឱ្យចូលបម្រើការងារ នៅក្នុងក្របខ័ណ្ឌមន្ត្រីពន្ធនាគារ ក្រសួងមហាផ្ទៃ សម្រាប់ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណ:កម្មាធិការគណបក្សស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបការងារគណបក្សប្រចាំខែសីហា និងទិសដៅភារកិច្ចខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំគណបក្សស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត