ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបើកសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៦ របស់រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការរង កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយរបាយការណ៍ លទ្ធផលការងារ កងរាជអាវុធហត្ថ ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារ ឆ្នាំ២០២៦ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធ ជាតិផ្ទុះ និងសហការី អញ្ជើញជួបពិភាក្សាជាមួយ លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក សិទ្ធ ប៊ុនធី អនុប្រធានសេនាធិការ ស្តីពីការត្រៀមសហការ រៀបចំកិច្ចប្រជុំ ក្រុមការងារអាស៊ាន អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន រណសិរ្ស នៃប្រទេសទាំងពីរ មានតួនាទីសំខាន់ណាស់ ក្នុងការបន្តពង្រឹង និងពង្រីកនូវ ទំនាក់ទំនង អ្នកជិតខាងល្អ មិត្តភាពប្រពៃណី និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ គ្រប់ជ្រុងជ្រោយ ឱ្យកាន់តែរឹងមាំ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញជាតំណាង សម្តេចតេជោ ដឹកនាំគណប្រតិភូ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងអបអរសាទរ ឯកឧត្តម តូ ឡឹម ត្រូវបាន តែងតាំង ជាអគ្គលេខាធិការ នៃគណៈកម្មាធិការ មជ្ឈិមគណបក្ស កុម្មុយនីស្ត វៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា អញ្ជើញចូលរួមជំនួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ រវាងឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ទៀ សីហា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ជាមួយ មេបញ្ជាការ បញ្ជាការដ្ឋានឥណ្ឌូប៉ាស៊ីហ្វិក សហរដ្ឋអាមេរិក នៅមូលដ្ឋានសមុទ្ររាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរ ទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសម និងបើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារ ជាមួយនឹង គណៈប្រតិភូមកពីក្រសួងការបរទេស នៃប្រទេសជប៉ុន អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល ផ្ដាំផ្ញើដល់យោធិន នៃកងរាជអាវុធហត្ថ ទើបជ្រើសរើសថ្មី ត្រូវយកចិត្តទុកដាក់ ខិតខំរៀនសូត្រ ដើម្បីមកបម្រើ និងការពារប្រទេសជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារជំនាញ កងទ័ពជើងទឹក នៅសាលប្រជុំ បញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងទឹក ជ្រោយចង្វារ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារបន្ត របស់សាខាសមាគមនារីកម្ពុជា ដើម្បីសន្តិភាព និងអភិវឌ្ឍន៍ខេត្តកំពង់ចាម នៅសាលាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
មេបញ្ជាការ នៃបញ្ជាការដ្ឋានឥណ្ឌូ-ប៉ាស៊ីហ្វិកអាម៉េរិក ពេញចិត្ត និងវាយតម្លៃខ្ពស់ចំពោះវឌ្ឍនភាព នៃទំនាក់ទំនងសហរដ្ឋអាម៉េរិក-កម្ពុជា អានបន្ត
កម្ពុជា-ឡាវ ឯកភាពជំរុញកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ដឹកជញ្ជូនផលិតផលកសិកម្មពីកម្ពុជា ឆ្លងកាត់ប្រទេសឡាវ ឆ្ពោះទៅកាន់ប្រទេសទី៣ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ទ្រី ដាលុច អញ្ចើញជាគណៈអធិបតីក្នុងពិធី ប្រកាសចាត់តាំង និងកែសម្រួលសមាសភាព ក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋាន ភូមិក្នុងឃុំសាមគ្គី ស្រុកប្រាសាទបល្ល័ង្ក ខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹត្តសភា អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី សម្ពោធជាផ្លូវការគម្រោង ការលើកកម្ពស់ សហគមន៍កសិកម្ម តាមរយៈការកែច្នៃ គ្រាប់ស្វាយចន្ទី ប្រកបដោយចីរភាពនៅកម្ពុជា អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ដឹកនាំប្រតិភូគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អញ្ជើញបំពេញទស្សនកិច្ច នៅសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូរដ្ឋបាលខេត្តតាកែវ នាំយកមូលនិធិ បេះដូងមហាគ្រួសារខ្មែរ ខេត្តតាកែវ ជួយឧបត្ថម្ភសម្ភារៈគ្រឿងឧបភោគ បរិភោគ ជូនដល់វីរៈកងទ័ពខ្មែរជួរមុខ និងបងប្អូនជនភៀសសឹក ស្ថិតនៅខេត្តព្រះវិហារ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ សេចក្តីជូនដំណឹង ចុះថ្ងៃទី១២ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ របស់ក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ ស្តីពីការ ដោះស្រាយសំណង់មិនរៀបរយ ក្នុងបរិវេណដីគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ចៅ ភិរិទ្ធ អគ្គនាយក អគ្គនាយកដ្ឋានសម្ភារៈបច្ចេកទេស ក្រសួងការពារជាតិ អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី បញ្ចុះបឋមសិលាសាងសង់សាលាឆាន់ ១ខ្នង ធ្វើអំពីបេតុងអាមេ នៅវត្តភ្នំប្រជៀវ ស្ថិតក្នុងស្រុកបូទុមសាគរ ខេត្តកោះកុង អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា អញ្ចើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយសេចក្តីជូនដំណឹង ចុះថ្ងៃទី១២ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ របស់ក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ ស្តីពីការ ដោះស្រាយសំណង់មិនរៀបរយ ក្នុងបរិវេណដីគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយកកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៦ របស់រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត