ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ច គណៈប្រតិភូកំពង់ផែអាប៊ូដាប៊ី ប្រទេសអារ៉ាប់រួមអេមីរេត អានបន្ត
លោក សុក សំបូរ និងលោកស្រី អញ្ចើញចូលរួមពិធីប្រកាសសេចក្ដីសម្រេចកែសម្រួល ក្រុមចលនាស្ត្រី នៃក្រុមការងារគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ចុះមូលដ្ឋានស្រុកកញ្ជ្រៀច ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម គឹម វឌ្ឍនសោភ័ណ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន អញ្ជើញចូលរួមសិក្ខាសាលា ផ្តល់ព័ត៌មានស្តីពី ផែនការតាមដាន វាយតម្លៃ និងរៀនសូត្រ (MEL) នៃកម្មវិធីអាស៊ាន-អូស្ត្រាលី ប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស (ASEAN-ACT) អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មាធិការសមាជរដ្ឋសភា និងព្រឹទ្ធសភា ដើម្បីសម្រេចលើ របៀបវារៈសំខាន់ៗចំនួន៣ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឃួង ស្រេង អភិបាលរាជធានីភ្នំពេញ បានទទួលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយឯកអគ្គរដ្ឋទូតវិសាមញ្ញ និងពេញសមត្ថភាព នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ប្រចាំនៅព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ពិនិត្យរៀបចំរបាយការណ៍គោរពជូន សម្តេចមហាបវរធិបតី នាយករដ្ឋមន្ត្រី ស្តីពីការបង្ក្រាបបទល្មើសឆបោក តាមប្រព័ន្ធបច្ចេកវិទ្យា (Online Scams) អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឃួង ស្រេង អភិបាលរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ស្ដីពីការ ត្រៀមរៀបចំទិវាជាតិ នៃការចងចាំ នាថ្ងៃទី២០ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៥ នៅក្នុងបរិវេណមជ្ឈមណ្ឌលប្រល័យពូជសាសន៍ជេីងឯក ស្ថិតក្នុងខណ្ឌដង្កោ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ របស់គណៈកម្មការរៀបចំពិធីអបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវរីយ៍លើកទី៨០ ថ្ងៃកំណើតនគរបាលជាតិកម្ពុជា អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ក្នុងពិធីបិទអង្គសិក្ខាសាលាសភា ស្តីពីការឈ្វេងយល់ អំពីក្របខណ្ឌយុទ្ធសាស្ត្រកម្ពុជា ឆ្នាំ២០២៤-២០៣០ ៖ ពន្លឿនការអនុវត្ត កម្មវិធីសកម្មភាព នៃសន្នីសិទ្ធអន្តរជាតិស្តីពីប្រជាជន និងអភិវឌ្ឍន៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន អញ្ចើញបន្តចូលរួមពិធីផ្តល់អាវភ្លៀង ជូនដល់បណ្តាកងឯកភាព ចំណុះបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងទឹក ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន នៅមូលដ្ឋានសមុទ្ររាម ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន អញ្ចើញចូលរួមពិធីផ្តល់អាវភ្លៀង ជូនដល់បណ្តាកងឯកភាព ចំណុះអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន ក្រោមអធិបតីភាពនាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន នៅវិទ្យាស្ថាននាយទាហានចម្រុះ ខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ សូមចូលរួមអបអរសាទរ គោរពជូនចំពោះ ឯកឧត្តម ជា សុផារ៉ា បានទទួលគ្រឿងឥស្សរិយយស សម្រាប់និទាឃរដូវឆ្នាំ២០២៥ ដែលផ្តល់ដោយរដ្ឋាភិបាលជប៉ុន អានបន្ត
ឯកឧត្ដមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ និងលោកជំទាវ សូមចូលរួមអបអរសាទរ គោរពជូនចំពោះ ឯកឧត្តម កែវ រតន: រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងរ៉ែ និងថាមពល និងលោកជំទាវ បានទទួលសញ្ញាប័ត្រ បណ្ឌិតកិត្តិយសផ្នែកវិទ្យាសាស្ត្រ ពីសកលវិទ្យាល័យអាមេរិចភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អញ្ចើញចូលរួមជាមួយឯកឧត្តម ងួន ណារ៉ា និងឯកឧត្តម ច្រឹង ខ្មៅ និងឯកឧត្តម ច័ន្ទ សត្ថា ក្នុងពិធីដាក់ឲ្យដំណើរការអង្គភាពអាជ្ញាសាលា និងប្រកាសចូលកាន់តំណែងប្រធាន និងអនុប្រធានអង្គភាពអាជ្ញាសាលា នៅសាលាដំបូងរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ និងលោកជំទាវ សូមគោរពចូលរួមអបអរសាទរ ជូនចំពោះសម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន បានទទួលគ្រឿងឥស្សរិយយសកម្រិតខ្ពស់បំផុត ពីសាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យទីម័រឡេស្តេ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី និងលោកស្រី ឈាង ស្រីនាថ អញ្ជើញចូលរួមពិធីបុណ្យវិសាខបូជា និងពិធីនមសក្ការព្រះរតនត្រៃ និងរាប់បាត្រព្រះសង្ឃ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន នៅស្រុកក្រូចឆ្មារ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង ផ្ញើសារលិខិតអបអរសាទរ សម្ដេចតេជោ ហ៊ុន សែន ក្នុងឱកាសទទួលបាន គ្រឿងឥស្សរិរយសកម្រិតខ្ពស់បំផុត របស់ទីម័រឡេស្តេ អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន និងឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី បានអញ្ចើញប្រារព្ធពិធីបុណ្យវិសាខបូជា នៅទីតាំងរូបសំណាកនាគ ក្នុងស្រុកក្រូចឆ្មារ ខេត្តត្បូងឃ្មុំ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី សូមគោរពជូនពរ និងអបអរសាទរ គោរពជូនចំពោះ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ក្នុងឱកាសទទួល គ្រឿងឥស្សរិយយសកម្រិតខ្ពស់បំផុត របស់រដ្ឋាភិបាលទីម័រឡេស្តេ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះមូលដ្នានស្រុកបាណន់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងប្រគល់អំណោយ អាគារ ១ខ្នង កុំព្យូទ័រ ២៥គ្រឿង រថយន្ត ១គ្រឿង ម៉ូតូ២គ្រឿង ជូនរដ្នបាលឃុំតាគ្រាម ក្នុងស្រុកបាណន់ អានបន្ត