សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ក្នុងពិធីប្រកាសខេត្តស្វាយរៀង បញ្ចប់ការវាស់វែងដីធ្លីមានលក្ខណៈជាប្រព័ន្ធ និងពិធីចែកបណ្ណកម្មសិទ្ធដីធ្លីចំនួន ១៧.៧០៨បណ្ណ ជូនប្រជាពលរដ្ឋ ស្ថិតនៅស្រុករំដួល ខេត្តស្វាយរវៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្ដិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ដ្រី និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការជាតិសន្ដិសុខអាកាសចរណ៍ស៉ីវិល អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារយៈពេល១ឆ្នាំ របស់គណៈកម្មាធិការជាតិសន្ដិសុខអាកាសចរណ៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា បានដឹកនាំប្រតិភូកងទ័ពជើងទឹក អញ្ចើញចុះត្រួតពិនិត្យការដ្ឋានសាងសង់ វឌ្ឍនភាពទំនើបកម្ម មូលដ្ឋានសមុទ្ររាម ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញប្រកាសលោកជំទាវ ហេង សំអាន ជាប្រធានកិត្តិសយគណៈកម្មការសាខាសមាគមនារីកម្ពុជា ដើម្បីសន្តិភាព និងអភិវឌ្ឍន៍ខេត្តត្បូងឃ្មុំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម រ័ត្ន ស្រ៊ាង អញ្ជើញចុះផ្សព្វផ្សាយផែនការ ចាត់តាំងអនុវត្តទិសដៅភារកិច្ច សន្និបាតគណ:កម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា រាជធានីភ្នំពេញ នៅសង្កាត់ព្រែកកំពឹស អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម ថ្លែងថា៖ កត្តាដែលនាំឱ្យវិស័យ ព្រះពុទ្ធសាសនាមានការរីកចម្រើន គឺអាស្រ័យទៅលើកត្តាសុខសន្តិភាព អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ និងឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង បានអញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយមនុស្សធម៌ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា ជូនចាស់ឥតទីពឹង និងជនពិការ ចំនួន ១៨គ្រួសារ រស់នៅក្នុងស្រុកបាទី ខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ស្ត្រីមានកូនតូចចំនួន ២០គ្រួសារ ទទួលបានការអប់រំសុខភាព និងអំណោយពីកាកបាទក្រហមកម្ពុជា និងក្រុមការងារឥស្សរជនឆ្នេីមថ្នាក់ជាតិ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ និងឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អញ្ចើញក្នុងពិធីសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ អប់រំសុខភាព និងពិនិត្យផ្ទៃពោះ ជូនស្ត្រីជាមាតាចំនួន៥០នាក់ នៅមណ្ឌលសុខភាពពត់សរ ស្ថិតក្នុងស្រុកបាទី ខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ប្រជាពលរដ្ឋជាង៤០០០គ្រួសារ នៅខេត្តឧត្តរមានជ័យ ទទួលសេវាព្យាបាលជំងឺ ដោយឥតគិតថ្លៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពង់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពិភាក្សា លើការងាររៀបចំ និងគ្រប់គ្រងតំបន់រមណីយដ្ឋាន បេតិកភណ្ឌពិភពលោកអង្គរ នៅខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកព្រៃនប់ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំជីវភាពប្រចាំខែ និងការផ្សព្វផ្សាយលទ្ធផល នៃសន្និបាតគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល លើកទី៤៥ អាណិតទី៥ របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត
ទិវាជាតិសុខភាពមាតា ទារក និងកុមារ ២១ កុម្ភៈ ២០២៥ ក្រោមប្រធានបទ ពង្រឹងភាព ជាដៃគូ រវាងសេវា សុខាភិបាល សាធារណៈ និងសេវាឯកជន ដើម្បីលើក កម្ពស់គុណភាព នៃការថែទាំ សុខភាពមាតា ទារក និងកុមារ និងយុវវ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានគណៈកម្មការ អញ្ចើញដឹកនាំប្រតិភូ ចុះពិនិត្យស្ថានភាព តាមបណ្តា ច្រកទ្វាព្រំដែនអន្តរជាតិ និងច្រកទ្វា ព្រំដែនតំបន់ ក្នុងខេត្តប៉ៃលិន បាត់ដំបង និងបន្ទាយមានជ័យ ដើម្បីពង្រឹងវិធានការ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំស្តីពី ការងារគណៈបញ្ជាការ គ.អ.ម.ផ ពាក់ព័ន្ធកិច្ចសហការ ជាមួយនឹងអាជ្ញាធរមីន (CMAA) និងមជ្ឈមណ្ឌលសកម្មភាពកំចាត់មីនកម្ពុជា (CMAC) អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពិភាក្សាលើការងារ ពាក់ព័ន្ធឥណទានប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ របស់គណៈបញ្ជាការ គ.អ.ម.ផ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ខៀវ ភារិទ្ធ រដ្ឋលេខាធិការ ក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពង្រឹងអំពីវឌ្ឍនភាពការងារ និងលើកឡើង ពីបញ្ហាប្រឈម និងសំណូមពរ ការធ្វើរបាយការណ៍ និងពិនិត្យលំហូរ ឯកសារចេញ-ចូលប្រចាំខែមករា-កុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត