ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញដឹកនាំក្រុមការងារចុះពិនិត្យ និងដោះស្រាយទំនាស់ដីធ្លីមួយករណី ដែលអូសបន្លាយយូរឆ្នាំ នៅស្រុកព្រៃឈរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ជើញចុះពិនិត្យដោះស្រាយបញ្ហាកង្វះទឹកសម្រាប់ស្រោចស្រពស្រូវរដូវប្រាំង របស់បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ ស្ថិតក្នុងឃុំកណ្ដឹង ស្រុកបាទី អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងលេីកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ របស់រដ្ឋបាលរាជធានីភ្នំពេញ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្ដមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បានដឹកនាំមន្ត្រីក្រោមឱវាទ អញ្ចើញចូលរួមពិធីមហាសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៥ របស់ក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អញ្ចើញទទួលស្វាគមន៍ សម្តែងការគួរសម របស់ក្រុមហ៊ុនម៉ៅការសាងសង់ Toa Corporationមកកាន់ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការរង កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស បានដឹកនាំប្រតិភូកងរាជអាវុធហត្ថ អញ្ជើញចូលជួបសំណេះសំណាល សាកសួរសុខទុក្ខ និងជូនពរឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិវៀតណាម ដល់ថ្នាក់ដឹកនាំ វិទ្យាស្ថានសន្តិសុខសាធារណៈ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជូនពរ លោកប្រធានការិយាល័យអនុព័ន្ធយោធាវៀតណាម ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រកាសជាផ្លូវការ កំពង់ឆ្នាំងស្អាត គ្មានសំរាម និងសំណល់ប្លាស្ទិក ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តមបណ្ឌិត អ៊ាង សុផល្លែត រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងបរិស្ថាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយកទីចាត់ការ ចលនូប្បត្ថម្ភ អគ្គបញ្ជាការ អញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរជាមួយ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ដឹកនាំប្រតិភូជូនពរឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិវៀតណាម ឆ្នាំ២០២៥ នៅស្ថានទូតវៀតណាម អានបន្ត
អភិបាលខេត្តត្បូងឃ្មុំ អញ្ជើញជួបពិភាក្សាការងារជាមួយ ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការអប់រំ យុវជន កីឡា ធម្មការ សាសនា វប្បធម៌ វិចិត្រសិល្បៈ និងទេសចរណ៍ នៃរដ្ឋសភា នៅសាលាខេត្តត្បូងឃ្មុំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអញ្ចើញដឹកនាំប្រតិភូជូនពរឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិវៀតណាម ឆ្នាំ២០២៥ នៅស្ថានទូតសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញអមដំណើរជាមួយ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ដឹកនាំប្រតិភូជូនពរ ឯកអគ្គរដ្ឋទូតចិន និងអនុព័ន្ធយោធាចិនប្រចាំនៅកម្ពុជា អបអរសាទរចូលឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីចិន នៅស្ថានទូតចិន អានបន្ត
ក្រុមប្រឹក្សាធុរកិច្ចស្ត្រីហ្វីលីពីន ចាប់អារម្មណ៍វិនិយោគ លើវិស័យសក្ដានុពលនៅកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុប លទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅសម្រាប់ឆ្នាំ២០២៥ របស់គណៈកម្មការបង្ការ ទប់ស្កាត់ និងបង្ក្រាបគ្រឿងញៀន អានបន្ត
ឯកអគ្គរដ្ឋទូតចិន៖ កម្ពុជាជាមិត្តល្អ មិត្តពិតប្រាកដរបស់ចិន ហើយចិននឹងបន្តជួយកម្ពុជា ដើម្បីជំរុញឱ្យទំនាក់ទំនងកាន់តែរឹងមាំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជួបសំដែងការគួរសម សាកសួរសុខទុក្ខ និងជូនពរថ្នាក់ដឹកនាំខេត្តអានយ៉ាង នៃសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ដកពិសោធន៍ការងារ របស់គណៈបញ្ជាការ ដឹកនាំស្រាវជ្រាវស៊ើបអង្កេត និងបង្រ្កាបបទល្មើសគ្រប់ប្រភេទ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យស្ថានភាព ទឹកស្រោចស្រពស្រូវប្រាំង និងត្រៀមលក្ខណៈអន្តរាគមន៍សង្គ្រោះ នៅក្នុងភូមិសាស្ត្រ ឃុំគោកបន្ទាយ ស្រុករលាប្អៀរ អានបន្ត
ជំនួបសវនាការ រវាងរដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ចាម និងគណៈគណៈកម្មការអប់រំ យុវជន កីឡា ធម្មការ សាសនា វប្បធម៌ វិចិត្រសិល្បៈ និងទេសចរណ៍ នៃរដ្ឋសភា (គណៈកម្មការទី៧) ដឹកនាំដោយឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ក្នុងពិធីបិទសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ របស់រដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត