លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញចូលរួមសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ និងចែកអំណោយជូនដល់គ្រួសារភៀសសឹក ចំនួន ៣៥៣នាក់ នៅសួនច្បារមុខសាលាស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីចែកវិញ្ញាបនបត្រ សម្គាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុ ជូនអតិថិជន របស់គម្រោងដីឡូត៍ភូមិមរតក ស្ថិតនៅក្នុងក្រុងស្វាយរៀង ខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាលចុះមូលដ្នានស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញចូលរួមជួបសំណេះសំណាល និងចែកអំណោយរបស់សម្តេចតេជោ និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត សម្តេចធិបតី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ជូនដល់គ្រួសារភៀសសឹក ចំនួន ៣៥៣នាក់ នៅមុខសាលាស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបិទវគ្គហ្វឹកហ្វឺនបំប៉នជំនាញ កងទ័ពជើងទឹក មូលដ្ឋានសមុទ្ររាម ឆ្នាំ២០២៥ និងវគ្គហ្វឹកហ្វឺន បណ្តុះបណ្តាល ពលនាវិកថ្មីបំពេញក្របខ័ណ្ឌ ឱ្យមជ្ឈមណ្ឌលហ្វឹកហ្វឺនពហុសាសន៍ ចំណុះមូលដ្ឋានសមុទ្ររាម កងទ័ពជើងទឹក អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ជើញសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយជាគ្រឿងបរិភោគ និងថវិកាមួយចំនួន ផ្ដល់ជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រ ចំនួន៥០គ្រួសារ នៅក្នុងស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល និងសួរសុខទុក្ខវិរកងទ័ព និងប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ចំនួន ០២ នាក់ ដែលកំពុងសម្រាកព្យាបាលជំងឺ នៅក្នុងមន្ទីរពេទ្យបង្អែកស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី អញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ទិសដៅរបស់អគ្គស្នងដ្ឋាន នគរបាលនគរបាលជាតិ និងការបូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ត នៃអធិការដ្ឋាននគរបាលស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការបក្សខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈអចិន្ត្រៃយ៍ គណៈកម្មាធិការបក្សខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរ សម្តេចភក្តី សាយ ឈុំ និងលោកជំទាវ អញ្ជើញប្រារព្ធពិធីប័ង្សុកូល នៅវត្តសុវណ្ណគីរី ជើងឆ្នុក ឃុំតាំងក្រាំង ស្រុកបាធាយ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល និងចែកអំណោយ ជូនដល់ជនភៀសសឹក ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារវីរៈកងទ័ព និងវីរៈនគរបាល ចំនួន ៤៦៧គ្រួសារ នៅស្រុករមាសហែក ខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តមរដ្នមន្ត្រី ជា សុមេធី និងលោកជំទាវ បានបួងសួងសុំសេចក្ដីសុខសេចក្ដីចម្រើន និងរំលឹកគុណលោកឪពុក សម្ដេចអគ្គមហាធម្មពោធិសាល ជា ស៊ីម និងអ្នកម្ដាយលោកជំទាវ ញ៉ែម សឿន ជាស៊ីម ព្រមទាំងបុព្វបុរស ស្នេហាជាតិទាំងអស់ ក្នុងទិវាជ័យជម្នះ ៧មករា នៅស្រុកកំចាយមារ ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល សាកសួរសុខទុក្ខ នាំយកគ្រឿងឧបភោគបរិភោគ និងថវិកាមួយចំនួន ជូនដល់ក្រុមគ្រួសារ វីរៈកងទ័ព និងគ្រួសារភៀសសឹក ចំនួន២៨៧គ្រួសារ នៅស្រុកសំរោង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន គោរពជូនពរ សម្តេចអគ្គមហាពញាចក្រី ហេង សំរិន និង សម្តេចធម្មវិសុទ្ធវង្សា សៅ ទី ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៦ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាព នៃការចុះបញ្ជីដីធ្លីបង្ហើយ និងបរិយាកាសគ្មានវិវាទ នៅខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញបន្តជួបសំណេះសំណាល សាកសួរសុខទុក្ខ នាំយកគ្រឿងឧបភោគបរិភោគ និងថវិកាមួយចំនួន ជូនដល់ក្រុមគ្រួសារ វីរៈកងទ័ពភៀសសឹក និងគ្រួសារស៊ីវិលភៀសសឹក នៅក្នុងមូលដ្ឋានស្រុកអង្គរបូរី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារផ្ទៃក្នុង របស់ទីចាត់ការភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ រាជរដ្ឋាភិបាលមិនទុកគ្រួសារកងទ័ព និងជនភៀសសឹកណាម្នាក់ឲ្យនៅឯកោ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានដឹកនាំគ្រួសារកងទ័ព ស្រ្តីមានផ្ទៃពោះ និងកុមារភៀសសឹក ក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ ដើម្បីចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ និងទទួលអំណោយ ពីលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត នៅមុខសាលាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញអមដំណើរ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងចែកអំណោយជូនគ្រួសារ វីរកងទ័ពជួរមុខ ស្ថិតនៅក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំស្តីពីការតាមដានវឌ្ឍនៈភាពការងារបង្រ្កាបបទល្មើសតាមប្រពន្ធ័បច្ចេកវិទ្យា (Online Scames) នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត