ឯកឧត្តម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអញ្ចើញបន្តនាំយកអាវរងា ចែកជូនកងកម្លាំងឈរជើងនៅទិសទី៣ យោធភូមិភាគទី៤ នៅខេត្តឧត្តរមានជ័យ អានបន្ត
រដូវត្រជាក់ជិតមកដល់ នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន នាំយកអាវរងាចែកជូន កងកម្លាំងឈរជើងនៅទិសទី២ យោធភូមិភាគទី៤ អានបន្ត
ចលនានៃការបរិច្ចាគថវិកាក្នុង មូលនិធិកសាងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធតាមព្រំដែន ដោយផ្ដោតលើការ កសាងផ្លូវក្រវាត់ព្រំដែន ត្រូវបិទបញ្ចប់ នៅថ្ងៃទី៣១ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៤នេះ អានបន្ត
សមាគមកាយប្ញទ្ធិនារីកម្ពុជា រៀបចំការបោះជំរំ ដ៏ធំប្រចាំឆ្នាំ រយៈពេល4 ថ្ងៃនៅខេត្តមណ្ឌលគិរី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ បានបន្តអមដំណើរ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន នាំយកអាវរងា ចែកជូនកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ ឈរជើងការពារព្រំដែន នៅទិសទី៣ យោធភូមិភាគទី៤ នៅឧត្តរមានជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអមដំណើរ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន នាំយកអាវរងាជាអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លា របស់សម្តេចតេជោ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត សម្តេចធិបតី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ចែកជូនកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ ឈរជើងការពារព្រំដែន នៅទិសទី២ យោធភូមិភាគទី៤ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំស្តីពី ប្លង់រៀបចំខួបអនុស្សាវរីយ៍លើកទី៨០ ថ្ងៃកំណើតនគរបាលជាតិកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញចូលរួមសម័យប្រជុំរដ្ឋសភា លើកទី៣ នីតិកាលទី៧ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អ្នកតំណាងរាស្ត្រមណ្ឌលខេត្តស្វាយរៀង បានអញ្ជើញចូលរួមសម័យប្រជុំរដ្ឋសភា លើកទី៣ នីតិកាលទី៧ នៅវិមានរដ្នសភា អានបន្ត
សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យគណៈប្រតិភូ ក្រុមប្រឹក្សាប្រតិបត្តិ នៃកម្មវិធីអភិវឌ្ឍន៍ អង្គការសហប្រជាជាតិ ( UNDP, UNFPA, UNOPS, UNICEF, UNWOMAN,WFP ) ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យលោក Kim Han-Gil ប្រធានគណៈកម្មាធិការ រួបរួមជាតិ នៃការិយាល័យប្រធានាធិបតី សាធារណរដ្ឋកូរ៉េ ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
អគ្គមេបញ្ជាការកងទ័ព នាំយកអាវរងា ជាអំណោយរបស់សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត សម្តេចមហាបវរធិបតី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ផ្តល់ឲ្យកងកម្លាំងឈរជើង ការពារបូរណភាពទឹកដីនៅទិសទី១ ខេត្តព្រះវិហារ អានបន្ត
ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញអមដំណើរ នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន នាំយកអាវរងាជាអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លា របស់សម្តេចតេជោ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត សម្តេចធិបតី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ផ្តល់ឲ្យដល់កងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ ឈរជើងការពារ បូរណភាពទឹកដី ទិសទី១ ខេត្តព្រះវិហារ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋាន ប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពិភាក្សាត្រៀមរៀបចំ ទិវាជាតិ ១២ធ្នូ ប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស ឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាព លោកជំទាវ ជូ ប៊ុនអេង អានបន្ត
សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកការ ប្រកួតកីឡាជាតិលើកទី៤ និងកីឡាជាតិជនពិការលើកទី២ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីបូជាសព ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជា ចាន់តូ អ្នកតំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងវេទិកា រវាងរាជរដ្ឋាភិបាល និងរដ្ឋបាលថ្នាក់ក្រោមជាតិ ស្ដីពី កំណែទម្រង់វិមជ្ឈការ និងវិសហមជ្ឈការ ដើម្បីចូលរួមសម្រេច ចក្ខុវិស័យកម្ពុជា២០៥០ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងវេទិកាបរធនបាលកិច្ច ឆ្នាំ២០២៤ នៅសណ្ឋាគារសុខាភ្នំពេញ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញចូលរួមព្រះរាជពិធី មីទ្ទិញមហាជន អបអរសាទរព្រះរាជពិធី ខួបលើកទី២០ នៃការគ្រង ព្រះបរមសិរីរាជសម្បត្តិ ព្រះករុណា ព្រះមហាក្សត្រ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អនុប្រធានអចិន្ត្រៃយ៍ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា បានអនុញ្ញាតឱ្យប្រតិភូយុវជន នៃសមាគមនាវាយុវជន អាស៊ីអាគ្នេយ៍កម្ពុជា ចូលជួបសំណេះសំណាល និងសម្តែងការគួរសម ដើម្បីសុំអនុសាសន៍ អានបន្ត