ប្រតិភូខេត្តកណ្តាល អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ ទេសាភិបាលកិត្តិយសធនាគារជាតិ នៃកម្ពុជា និងជាតំណាងរាស្ត្រមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធី សូត្រមន្តបុណ្យកឋិនទានសាមគ្គី ដែលនឹងដង្ហែទៅកាន់ វត្តសុវណ្ណរង្សីបារមីកញ្ជ្រៀចធំ ស្ថិតនៅស្រុកកញ្ជ្រៀច ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិរណសិរ្សសាមគ្គីអភិវឌ្ឍន៍ មាតុភូមិកម្ពុជា បានអញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញអមដំណើរសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញចូលរួមដាក់កម្រងផ្កា គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបកនាយរដ្ឋមន្រ្តី សាយ សំអាល់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូក្រសួង អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ និងជាអគ្គទេសាភិបាលកិត្តិយស ធនាគារជាតិនៃកម្ពុជា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី អបអរសាទរសមិទ្ធផលនានា ក្រោមគម្រោងជំនួយ របស់សាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកកងមាស អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ប្រធានគណៈកម្មការរៀបចំអង្គកឋិនទាន បានអញ្ចើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈកម្មការ រៀបចំអង្គកឋិនទាន មហាសាមគ្គីគ្រួសារខ្មែរ ដង្ហែទៅវត្តខ្មែរក្រោម អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី អបអរសាទរសមិទ្ធផលនានា ក្រោមគម្រោងជំនួយ របស់សាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងឯកអគ្គរដ្ឋទូតសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ប្រចាំនៅកម្ពុជា បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីអបអរសាទរសមិទ្ធផលនានា ក្រោមគម្រោងជំនួយ របស់សាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ស្ថិតនៅវិទ្យាល័យសម្ដេចហ៊ុន សែន ពាមជីកង ក្នុងស្រុកកងមាស អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន បានចូលរួមអមដំណើរ សម្ដេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ និងជាអគ្គទេសាភិបាលកិត្តិយស ធនាគារជាតិនៃកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការងារផ្ទៃក្នុង របស់ទីចាត់ការ នៅបន្ទប់ប្រជុំទីចាត់ការ ចលនូប្បត្ថម្ភ អគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
ប្រជាពលរដ្ឋជិត៥.០០០នាក់ បានមកទទួលសេវាពិនិត្យ និងព្យាបាលជំងឺភ្នែក និងចែកវ៉ែនតា ដោយឥតគិតថ្លៃ ពីក្រុមគ្រូពេទ្យស័្មគ្រចិត្តអូស្រ្តាលី អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្រ្តី នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញទស្សនកិច្ចសិក្សា នៅក្រសួងហិរញ្ញវត្ថុ ដេីម្បីស្វែងយល់ អំពីទម្រង់ នៃការវិនិយោគ របស់រដ្ឋ ក្នុងវិស័យ ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ សាធារណ: វិស័យអប់រំ -ល- នៅប្រទេសជប៉ុន អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារ តាមដានត្រួតពិនិត្យ វាយតម្លៃការអនុវត្ត យុទ្ធសាស្រ្តរបស់ក្រសួង ដើម្បីឆ្លងសេចក្តីព្រាងក្របខណ្ឌ តាមដានត្រួតពិនិត្យវាយតម្លៃ ការអនុវត្តផែនការ យុទ្ធសាស្រ្តក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បានអញ្ចើញបើកកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីជំនួយ អភិវឌ្ឍន៍ផ្លូវការ របស់ប្រទេសជប៉ុន ឆ្នាំ២០២៤ ជាមួយ នឹងក្រុមសិក្សា វាយតម្លៃ មកពីសកលវិទ្យាល័យ Aoyama-Gakuin អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បានអញ្ចើញបើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារ ស្តីពីប្រតិបត្តិការ និងការអភិវឌ្ឍរបស់ កសស ជាមួយ នឹងក្រុមហ៊ុន CMA CGM Cambodia ដឹកនាំដោយ លោក Achraf BAHI អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានដាក់ចេញនូវទិសដៅ បន្តទប់ស្កាត់ និងបង្ក្រាបបទល្មើស គ្រឿងញៀនខុសច្បាប់ បទល្មើសលួច-ឆក់-ប្លន់ និងល្បែងស៊ីសងខុសច្បាប់ នៅតាមមូលដ្ឋាន អានបន្ត