ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិធីបើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពីបរិវត្តកម្មឌីជីថល បច្ចេកវិទ្យាឌីជីថល សម្រាប់ការអភិវឌ្ឍ និងអភិបាលកិច្ច ពឹងផ្អែកលើទិន្នន័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បានអញ្ចើញបើកកិច្ចប្រជុំ លក្ខណៈបច្ចេកទេសស្តីពី ការអនុវត្តគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ ចំណតផែកុងតឺន័រ ទឹកជ្រៅជំហានទី១ ទី២ ទី៣ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន ភិបាលខេត្តកណ្តាល និងលោកជំទាវ អ៊ូ ធីតាពៅ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីសូត្រមន្ត រាប់បាត្រ កាន់បិណ្ឌ ទី១ នៅវត្តប្រជុំនទីក្រពើហា ស្ថិតនៅក្រុងតាខ្មៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកឧត្តម វ៉ាង វិនពីន ឯកអគ្គរដ្ឋទូត នៃសាធារណរដ្ឋ ប្រជាមានិតចិន ប្រចាំនៅកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្រ្តី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអញ្ចើញចូលរួមដឹកនាំ អង្គវេទិកាសាធារណៈ របស់ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ចុះមូលដ្ឋានស្រុកបរិបូណ៌ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីអភិសេកព្រះបដិមា ព្រមទាំងបួងសួង ព្រះបារមីសុំសេចក្តីសុខ សេចក្តីចម្រើន ជូនដល់ជាតិ និងប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បានអញ្ចើញបើកកិច្ចប្រជុំ ក្រុមអនុវត្តន៍គម្រោងលើកទី៧ (the 7th PIU) នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍ សមត្ថភាពលើការគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការ ចំណតផែកុងតឺន័រ នៅកំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ (ដំណាក់កាលទី ៣) អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន បានអញ្ជើញបង្សុកូល ដើម្បីឧទ្ទិសកុសល ជូនដល់វិញ្ញាណក្ខន្ធយុទ្ធមិត្ត វិរជនស្នេហាជាតិ ដែលបានបាត់បង់ជីវិត ក្នុងបុព្វហេតុជាតិមាតុភូមិ និងសំណេះសំណាលជាមួយប្រជាពលរដ្ឋ នៅវិមានអនុស្សាវរីយ៍ ២ធ្នូ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងសម្ភោធដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ ឃ្លាំងស្តុកស្រូវ ដែលអាចទុកបាន ១០០តោន នៅក្នុងស្រុកគិរីវង់ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យលោក Tony Blair អតីតនាយករដ្ឋមន្ត្រីនៃចក្រភពអង់គ្លេស ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មាធិការអចិន្ត្រៃយ៍រដ្ឋសភា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផល កិច្ចប្រតិបត្តិការ រក្សាសន្តិសុខសង្គម ប្រចាំខែសីហា និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ដ និងផ្សព្វផ្សាយផែនការ ការពារសន្តិសុខ ក្នុងពិធីបុណ្យកាន់បិណ្ឌ-ភ្ជុំបិណ្ឌ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញអមដំណើរ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី្ន អញ្ជើញក្នុងពិធីអភិសេកព្រះបដិមា ព្រមទាំងបួងសួង ព្រះបារមីសុំ សេចក្តីសុខ សេចក្តីចម្រើន ជូនដល់ជាតិ និងប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហុង វិណុល មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការអនុវត្ត តួនាទីភារកិច្ចប្រចាំត្រីមាស៣ ទិសដៅត្រីមាស៤ ដើម្បីពង្រឹងជំនាញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ បានអនុញ្ញាតឱ្យ គណៈប្រតិភូ សមាគមអតីត យុទ្ធជនមជ្ឈឹមវៀតណាម ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម នៅស្នងការដ្ឋាននគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះជួយមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល និងដឹកនាំវេទិការសាធារណៈ ជាមួយប្រជាពលរដ្ឋ ឃុំព្រែកដំបូក អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះជួយមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងវេទិកាសាធារណៈ នៅក្នុងឃុំព្រែកពោធិ៍ ស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បើកការដ្ឋានសាងសង់ អគារមជ្ឈមណ្ឌលកណ្ដាល អគារចំណត រោងជាង និងអគារវេជ្ជសាស្ត្រស៊ីក្លូត្រង់ នៃមន្ទីរពេទ្យកាល់ម៉ែត អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកការដ្ឋានសាងសង់អគារ មជ្ឈមណ្ឌលកណ្ដាល អគារចំណត រោងជាង និងអគារវេជ្ជសាស្ត្រស៊ីក្លូត្រង់ នៃមន្ទីរពេទ្យកាល់ម៉ែត អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បើកការដ្ឋានសាងសង់អគារ មជ្ឈមណ្ឌលកណ្ដាល អគារចំណត រោងជាង និងអគារវេជ្ជសាស្ត្រស៊ីក្លូត្រង់ នៃមន្ទីរពេទ្យកាល់ម៉ែត ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត