ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានផ្ញើសារចូលរួមរំលែក មរណទុក្ខយ៉ាងក្រៀមក្រំបំផុត និងមានការសោកស្ដាយយ៉ាងក្រៃលែង ជូនក្រុមគ្រួសារសព លោកវរសេនីយ៍ទោ ស៊ុន ផល្លា និងសពលោកអនុសេនីយ៍ឯក ខេង ឆៃយុទ្ធ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យអនុរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងការពារប្រទេស និងជាប្រធានអគ្គសេនាធិការ កងទ័ពប្រជាជនឡាវ ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត និង ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីប្រកាស ផ្ទេរភារកិច្ច និងតែងតាំង មុខតំណែងស្នងការ នគរបាលខេត្តតាកែវ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យលោក Xaysana Khotphouthone អគ្គរដ្ឋអាជ្ញា នៃមហាអយ្យការ អមតុលាការប្រជាជនឡាវ ជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកឧត្តម John KC Lee ប្រធានប្រតិបត្តិ នៃតំបន់រដ្ឋបាលពិសេសហុងកុង (HKSAR) ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មការចំពោះកិច្ច ដើម្បីពិនិត្យវឌ្ឍនភាព នៃការអនុវត្តកិច្ចព្រមព្រៀង ហិរញ្ញប្បទានឥតសំណង លើគម្រោងសាងសង់ អគាររដ្ឋបាលថ្មី នៃរដ្ឋសភាកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីចុះហត្ថលេខាលេីអនុស្សរណៈ នៃការយោគយល់គ្នា ចំនួនពីរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំជីវភាព ដើម្បីត្រួតពិនិត្យ វឌ្ឍនភាពការងារ លើដីសម្បទានសង្គមកិច្ច ទូទាំងប្រទេស នៅទីស្ដីការក្រសួង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការរងកងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញនាំយកនូវ ទៀនព្រះវស្សា និងទេយ្យវត្ថុវេរប្រគេន ដល់ព្រះសង្ឃគង់ចាំ ព្រះវស្សាចំនួន៤វត្ត នៅក្រុងបាវិត ខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងសិក្ខាសាលា ស្តីពីការ អនុវត្តការងារអត្តសញ្ញាណកម្ម និងគម្រោងរៀបចំផែនការ យុទ្ធសាស្ត្រជាតិ ស្តីពី អត្តសញ្ញាណកម្ម ដំណាក់កាលទី២ អានបន្ត
តារាសម្តែង ជុន ឆាង (ហៅនាយឆាង) ថ្លែងអំណរគុណ យ៉ាងជ្រាលជ្រៅបំផុត ចំពោះ អ្នកម្តាយមនុស្សធម៌ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ដែលបានឧបត្ថម្ភគ្រឿង ឧបភោគបរិភោគ សម្ភារៈប្រើប្រាស់ និងថវិកា ១០លានរៀល អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ បានអញ្ជើញនាំយក អំណោយមនុស្សធម៌កាកបាទ ក្រហមកម្ពុជា ចែកជូនបងប្អូន ប្រជាពលរដ្ឋ ងាយរងគ្រោះ ចំនួន ៥០៨ គ្រួសារ រស់នៅសហគមន៍ អណ្តូង៤ និងសហគមន៍ អណ្តូង៦ ក្នុងខណ្ឌព្រែកព្នៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាលចុះជួយ មូលដ្នានខណ្ឌច្បារអំពៅ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារ ចុះមូលដ្ឋានខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ចើញនាំយកនូវអំណោយ ចែកជូនប្រជាពលរដ្ឋ ដែលរងគ្រោះដោយទឹកជំនន់ ចំនួន៤០៤ គ្រួសារ ដែលមកពីស្រុកកណ្ដាលស្ទឹង និងក្រុងតាខ្មៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សែ វុទ្ធី បានដឹកនាំក្រុមការងារ អញ្ជើញដាក់ទៀនព្រះវស្សា វេរប្រគេនដល់ព្រះសង្ឃគង់ចាំព្រះវស្សា ចំនួន៣វត្ត ស្ថិតនៅឃុំត្រពាំងស្តៅ ស្រុករមាសហែក អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្តាល បានអញ្ចើញជាអអិបតីភាព ក្នុងពិធីប្រកាសចូលកាន់មុខតំណែង ជាអភិបាល នៃគណៈអភិបាលស្រុកអង្គស្នួល អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្តាល បានអញ្ចើញជួបសំណេះសំណាលជាមួយ ក្រុមកីឡាករ-កីឡាការិនី ចំណុះទូកប្រពៃណី ខ្នាតអន្តរជាតិតំណាងខេត្ត ត្រៀមចូលរួមប្រកួត ជ្រើសរើសជើងឯកថ្នាក់ជាតិ ពានរង្វាន់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យឯកឧត្តម Lee Cheol-Woo អភិបាលខេត្តឃ្យុងសាងប៊ុកដូ នៃសាធារណរដ្ឋកូរ៉េ ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យឯកអគ្គរដ្ឋទូត នៃសាធារណរដ្ឋស៊ីលី ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារក្នុងឆមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៤ របស់អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ អានបន្ត