សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យមេបញ្ជាការកងទ័ពជើងគោក នៃសាធារណរដ្ឋហ្វីលីពីន ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញនាំយកទេយ្យទាន បច្ច័យ និងទៀនចំណាំព្រះវស្សា ប្រគេនព្រះសង្ឃ គង់ចាំព្រះវស្សា ដល់វត្តចំនួន៣ ក្នុងស្រុកកំពង់សៀម និងស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វង្ស ពិសេន បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបសកម្មភាពការងារ របស់គណៈកម្មាធិការ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាខេត្តព្រៃវែង ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង ចេញញត្តិគាំទ្រសារពិសេស សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន ស្តីពី កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ អភិវឌ្ឍតំបន់ត្រីកោណកម្ពុជា-ឡាវ-វៀតណាម និងថ្កោលទោសជន ដែលញុះញង់ និងបំភ្លៃការពិត អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន សូមប្រកាសគាំទ្រ យ៉ាងពេញទំហឹង ចំពោះសារពិសេសរបស់ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន ពាក់ព័ន្ធនឹងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ អភិវឌ្ឍតំបន់ត្រីកោណ កម្ពុជា-ឡាវ-វៀតណាម (CLV-DTA) អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់ ក្រុមការងារ នៃក្រុមហ៊ុន China Federation of Logistics & Purchasing (CFLP) អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអនុញ្ញាតឲ្យគណៈប្រតិភូ កងទ័ពជើងគោកហ្វីលីពីន ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ បានអញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ក្រសួងយុត្តិធម៌ ដាក់កម្រងផ្កា គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម Nguyen Phu Trong នៅស្ថានទូតវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញអមដំណើរជាមួយ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ជើញចូលរួមគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម Nguyen Phu Trong នៅស្ថានទូតវៀតណាម ប្រចាំកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញធ្វើបទសម្ភាសន៍ ជាមួយ ស្ថានីយ៍ទូរទស្សន៍មហាផ្ទៃ MOI TV ស្ដីពី វឌ្ឍនភាព និងទិសដៅ ការងារបន្តរបស់ រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន បានអញ្ជើញបញ្ចុះឋមសិលា សាងសង់អគារសិក្សា និងទីចាត់ការ នៅវិទ្យាល័យព្រៃព្នៅ ស្ថិតក្នុងស្រុកពារាំង ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ជើញជាកិត្តិយសក្នុងពិធី សម្ពោធដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ ផ្លូវការមណ្ឌលត្រួត ពិនិត្យលក្ខណៈ បច្ចេកទេសយានយន្ត សាខាខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា បានអញ្ជើញដឹកនាំប្រតិភូ អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម ង្វៀន ហ្វូជុង នៅស្ថានទូតវៀតណាម អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញចូលរួមដាក់កម្រងផ្កា គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម Nguyen Phu Trong អគ្គលេខាធិការបក្ស កុម្មុយនិស្តវៀតណាម នៅស្ថានទូតវៀតណាម ប្រចាំកម្ពុជា អានបន្ត
សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម Nguyen Phu Trong អគ្គលេខាធិការគណៈកម្មាធិការ មជ្ឈឹមបក្សកុម្មុយនីស្តវៀតណាម នៅសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស៊្រាង បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពក្នុងកម្មវិធីប្រកួតបាល់ទាត់មិត្តភាពពានរង្វាន់មិត្តភាពលើកទី៥ ឆ្នាំ២០២៤ រៀបចំដោយសមាគមយុវនិស្សិត ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ជើញចូលរួមជូនដំណើរសម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន អញ្ជើញធ្វើដំណើរទៅ គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម Nguyen Phu Trong អគ្គលេខាធិការ គណៈកម្មាធិការ មជ្ឈឹមបក្សកុម្មុយនីស្តវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការត្រៀមលក្ខណៈ ទទួលបដិសណ្ឋារកិច្ច គណៈប្រតិភូប្រធានអគ្គសេនាធិការ កងទ័ពប្រជាជនឡាវ មកបំពេញទស្សនកិច្ច នៅព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរ សម្ដេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ទៅគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម ង្វៀន ហ៊្វូចុង អគ្គលេខាធិការបក្ស នៃគណបក្សកុម្មុយនីស្តវៀតណាម នៅស្ថានទូតវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស សមាជិកគណៈកម្មាធិការ អចិន្ត្រៃយ៍នៃរដ្នសភា បានអញ្វើញចូលរួមបន្តសម័យប្រជុំ រដ្ឋសភាលើកទី២ នីតិកាលទី៧ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី អានបន្ត