សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ទៅបំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅកូរ៉េខាងត្បូង អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី អនុប្រធានក្រុមការងារចុះជួយស្រុកស្ទឹងត្រង់ បានអញ្ចើញដឹកនាំក្រុមការងារ ចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយឧបត្ថម្ភ ដល់បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋក្រលំបាក នៅឃុំទួលសំបួរ និងឃុំអារក្សត្នោត អានបន្ត
សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ឧបត្ថម្ភដល់ការព្យាបាល ជំងឺមហារីកបេះដូងធ្ងន់ធ្ងរ របស់លោកសាស្ត្រាចារ្យ នៃសាកលវិទ្យាល័យភូមិន្ទកសិកម្ម ព្រមទាំងផ្តល់អាហារូបរកណ៍ ដល់កូនស្រី ទាំងពីរនាក់របស់លោក អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា និងលោកជំទាវ ផ្ញើសារលិខិតថ្វាយ ព្រះពរព្រះមហាក្សត្រ ក្នុងឱកាសព្រះរាជពិធីបុណ្យចម្រើនព្រះជន្ម ៧១ យាងចូល ៧២ព្រះវស្សា អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជាម ច័ន្ទសោភ័ណ ៖ ត្រូវពង្រឹងការងារផ្ទៃក្នុង និងតាមបណ្តាមូលដ្ឋាន បន្តតាមដានសកម្មភាពគណបក្សដ៏ទៃ ពិសេសអង្គការសមាគមន៍ ដែលមាននិន្នាការ លើគណបក្សប្រឆាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ កំណត់ភារកិច្ច និងទិសដៅការងារ របស់អគ្គនាយកដ្ឋានសំណង់ មន្ទីរពិសោធន៍ជាតិសំណង់ និងក្រុមប្រឹក្សាជាតិ បទប្បញ្ញត្តិបច្ចេកទេសសំណង់ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យលោកជំទាវ ពីង គិតនីកន អគ្គរដ្ឋទូតនៃប្រទេសកាណាដា ប្រចាំនៅកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្ដម វុី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ចើញរៀបចំព្រះរាជពិធី ចម្រើនព្រះជន្ម ព្រះករុណា ជាអម្ចាស់ជីវិត តម្កល់លើត្បូង សម្តេចព្រះបរមនាថនរោត្តម សីហមុនី ក្នុងឱកាសបុណ្យចម្រើន ព្រះជន្ម ៧១ ព្រះវស្សាយាងចូល ៧២ ព្រះវស្សា អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជាម ច័ន្ទសោភ័ណ ណែនាំឲ្យក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានឃុំទាំង១៤ នៃស្រុកមេមត់ បន្តពង្រឹង និងពង្រីកសមាជិក រក្សាសាមគ្គីភាពផ្ទៃក្នុង ក្តាប់ឲ្យបានបញ្ហា ដោះស្រាយរាល់សំណើរ សំណូមពលរដ្ឋ បន្តការអភិវឌ្ឍន៍ ក្នុងមូលដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការអនុវត្តការងារ ប្រចាំខែឧសភា និងដាក់ទិសដៅ អនុវត្តការងារខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤ របស់ទីចាត់ការចលនូប្បត្ថម្ភ អគ្គបញ្ជាការ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកអគ្គរាជទូត អេមីរ៉ាតអារ៉ាប់រួម ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជេីញដឹកនាំកម្លាំង ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម ចូលរួមការប្រជុំជួរ និងគោរពទង់ជាតិ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពិនិត្យវឌ្ឍនភាព តំបន់អភិវឌ្ឍន៍រុនតាឯក និងពាក់ស្នែង ក្នុងខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ចើញដឹកនាំក្រុមគ្រូពេទ្យ នៃសមាគមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្តយុវជនសម្តេចតេជោ (TYDA) ចុះពិនិត្យ និងព្យាបាលជំងឺ ជូនប្រជាពលរដ្ឋ នៅស្រុកតាំងគោក ខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះជួយ មូលដ្នានស្រុកបាណន់ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយអង្គបោះឆ្នោត សម្រាប់ការបោះឆ្នោតជ្រើសរើស ក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត ក្រុង ស្រុក អាណត្តិទី៤ ទូទាំងខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សែម រតនា ស្នងការរងនគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំប្រជុំត្រួតពិនិត្យ លទ្ធផលការងារប្រចាំខែមេសា លើកទិសដៅខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ របស់ការិយាល័យនគរបាលចរាចរណ៍ផ្លូវគោក អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហួត ឈាងអន អនុប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកពារាំង បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី សំណេះសំណាលជាមួយ អង្គបោះឆ្នោត ជ្រើសរើសក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត ក្រុង ស្រុក ខណ្ឌអាណត្តិទី៤ ឆ្នាំ២០២៤ នៅស្រុកពារាំង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុខ សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនីតិជន បានអញ្ចើញចូលរួមទទួលជួប ឯកអគ្គរដ្ឋទូតអាមេរិកប្រចាំកម្ពុជា ចប់អាណត្តិ ដើម្បីសម្តែងការគួរសម និងជម្រាបលា អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយក្រុមប្រឹក្សាឃុំ សង្កាត់ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ក្នុងក្របខណ្ឌទូទាំងខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការ គណបក្សខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពិភាក្សា និងសំណេះសំណាល ជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំ គណបក្សមូលដ្ឋានស្រុកជើងព្រៃ អានបន្ត