កិច្ចប្រជុំស្តីពីការ ជំរុញការវិនិយោគ និងទេសចរណ៍តាមបណ្តាខេត្ត ជាប់មាត់សមុទ្រ នៃច្រករបៀងសេដ្ឋកិច្ចកម្ពុជា វៀតណាម ថៃ (CVTEC) អានបន្ត
ស្នងការដ្នាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម សេចក្ដីប្រកាសព័ត៌មាន ស្នើបុគ្គលដែលជាម្ចាស់គណនី (Face book) ឈ្មោះ លីពៅកំពង់ចាម ធ្វើការសុំទោស ជាសាធារណៈជាបន្ទាន់ ដល់ប្រធានអង្គភាពយើងខ្ញុំ ក្នុងរយៈពេល២៤ម៉ោង អានបន្ត
សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ អញ្ជើញបន្តធ្វើទស្សនកិច្ចទៅកាន់ ទីក្រុងអវកាសអន្តរជាតិ ក្នុងខេត្តហៃណាន សាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំអចិន្រ្តៃយ៍ ក្រោមអធិបតីភាព សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ប្រធានរដ្ឋសភា អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាល នៃក្រុមហ៊ុន Maekyung Media Group និងគណ:ប្រតិភូ ព្រមទាំងមន្ត្រីជាន់ខ្ពស់ របស់សាធារណរដ្ឋកូរ៉េ ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី សម្ពោធដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ សាលាធម្មសភា និងបុណ្យឆ្លងសមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តខេមវ័ន (បឹងស្នាយ) ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី នៅក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ថ្លែងថា រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បាននិងកំពុងជំរុញការងារចុះបញ្ជីដីធ្លី និងការចេញបណ្ណកម្មសិទ្ធិ ជូនប្រជាពលរដ្ឋឱ្យបានលឿន អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអនុញ្ញាតឱ្យអនុព័ន្ធ យោធាឥណ្ឌាប្រចាំកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យលោក សុិន មីងរ៉ុង ប្រធានក្រុមហ៊ុន Zhenjiang ZhoungChao New Material Co,Ltd. និងប្រតិភូសហគ្រាសឧស្សាហកម្មធំៗ ចំនួន១៧ របស់ប្រទេសចិន ក្នុងជំនួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី បានអញ្ចើញចូលរួម និងចាត់តាំង កម្លាំងការពារសន្តិសុខ សុវត្ថិភាពជូន ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបុណ្យពុទ្ធាភិសេក សម្ពោធសាលាធម្មសភា និងឆ្លងសមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តខេមវ័ន ហៅវត្តបឹងស្នាយ នៅក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបុណ្យពុទ្ធាភិសេក សម្ពោធសាលាធម្មសភា និងឆ្លងសមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តខេមវ័ន ហៅវត្តបឹងស្នាយ នៅក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ចើញចូលរួមជូនដំណើរ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន អញ្ជើញទៅចូលរួមសន្និសីទ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ នៃវេទិកាបូអាវ សម្រាប់អាស៊ី នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានគណៈកម្មការចំពោះកិច្ច បានអញ្ចើញដឹកនាំ គណៈបញ្ជាការឯកភាពខេត្តព្រះសីហនុ ចុះប្រតិបត្តិការទីតាំងបើកអាជីវកម្ម អនឡាញខុសច្បាប់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ មួយចំនួន សម្រាប់ត្រៀម រៀបចំសម័យប្រជុំ ពេញអង្គសភាអន្តរជាតិ ដែលរដ្ឋសភាកម្ពុជា ធ្វើជាម្ចាស់ អានបន្ត
សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានក្រុមឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ បានអញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់កម្ពុជា ទៅចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំប្រចាំឆ្នាំ នៃវេទិកាបូអាវ នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ ៖ ព្រឹត្តិការណ៍ពិព័រណ៍ទេសចរណ៍ និងពាណិជ្ជកម្ម ក្រោមប្រធានបទ ទេសចរណ៍ផ្តល់ឱកាស សម្រាប់ទាំងអស់គ្នា ដ៏មានសារៈសំខាន់ នៅលើទឹកដីតំបន់ឆ្នេរ ដ៏ស្រស់បំព្រង នៃខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំស្តីពីការងារ ពាក់ព័ន្ធ សន្តិសុខសណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ និងសុវត្ថិភាពសង្គម នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួម ទទួលដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត មាតុភូមិនិវត្តន៍ ពីបំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមទទួលដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត មាតុភូមិនិវត្តន៍ ពីបំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការ ចលនូប្បត្ថម្ភ អគ្គបញ្ជាការ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការ អនុវត្តការងារ ប្រចាំសប្ដាហ៍ របស់ទីចាត់ការ អានបន្ត